Delirmek uzereyim benim gibi olan varmi 9 aylik bebek biberonla beslenme zorlugu

Cok geçmiş olsun bende bebekte pek anlamdiramamstim dediğiniz gibi mide alinmasi vs bişeyler yazıyordu.. inşallah iyi olur Yavrucuk. Kusura bakmayın soruyorum sürekli reflü ameliyatı neden oldu ben ilk defa duydum reflusu vardi cok mu rahatsız oluyordu. Kusması ml coktu

Çok geçmiş olsun. Lansinohun biberonu sevmişti oğlum. Birde bu bence çok normal çünkü oğlum kustu bir iki gün hastaydı, ağzına tek lokma süt koymadı. Emziğe bili zar zor veriyordum. Mesela suyun biberonu ayrı yani ucu aynı değil. Aradaki farkı bilir. Birde artık birçok şeyin farkındalar. Antibiyotiği en kolay biberonun ucuna döküp veryordum. Anladı o hafta yedirmek işkenceydi mesela. Ki siz neler yaşamışsınız, çok normal yaşadıklarınız.

Çok geçmiş olsun. Size NG takmayı öğrettiler mi? En azından küçük numaralı , onu rahatsız etmeyen ng ile zorlandığınız yerde besleseniz olmaz mı? Psikolojik ve fiziksel olarak çok yorucu bir süreç sizin ki. Allah yardımcınız olsun.Şifalar diliyorum.

Yanimda amaliyat sonrasi takmislardi 1 hafta durdu cikti ağızdan beslenebiliyor diye doktorlar rahatlığa alismasin dediler sonra başka bölüm de takalım tekrar dedi ben reddedim canını çok yakıyor artık herseyden korkuyor uyusunda ağlıyor canı yanmasin ugrasirim diye reddedim ama şuan daha kötü olacak siz kullandınız mı biliyor musunuz en fazla 1 ay duruyor diye biliyorum ama 1 ay da yeter ona bakalm ay sonu gideceğim tekrar ne zman beslenmesi zor desem refluye yordular en sonunda reflu amalyti oldu hala daha reflu diyorlar doktorlar da delirtiyor beni Allaha bıraktım

Evet haklısınız anlıyorlar herseyi midesi hep boş zaten ne zman mama versem midesinde davul çalıyor sanki o onu çok rahatsız ediyor o yüzden istemiyor iyi gelmediğini biliyor ama mecburuz yani şu yeni gelişen sendromu olmasaydı o kadar ustelemezdim ki gene bile alması gereken mama miktarını veremiyorum çok zor benden başkası veremiyor babası gece besliyor hep bende pskolojisi bozuldu tiksindi ama napayim öyle de böylede büyüyorlar şükür inşallah büyüyünce çok çekmeyiz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…