delikanlı olduk bız...

canı acımıyo ki , keserlerken uyuşturuyolar zaten , ayılınca da hiçbişey hatırlamıyo , acı da duymuyo , batu bi kere bile ağlamadı şakkıdı

kalimerocum altını niye kapamıyosun , bi boy büyük bez al bağla , biz hastaneden çıktığımız akşam bağladık , acı falan duymuyo hayatım rahat ol , çocuk bu sefer karın ağrısından ağlamıştır , gazlanmıştır

canım altı sureklı kapalı dunden bu yana
ama bezden baska bırsey yok altında gıydırmıyorum bezıde hem buyuk boy hemde cok bol bagladım
zaten bıraz ıshalı vardı tam duzelmemıstı
bır de sureklı calpol ve ıbefen verdım ya onun ıcın sanırım ıshalı devam ettı
sukur kı sabahtan bu yana hıc yapmamıs
az once geldım evden yavru kusum surunuyordu

miniğim çok geçmş olsun canımmmm..benn cesaret edemiyorm kalıcak bizim sünnet işi galiba.

ben de cesaret edemıyordum ama kocıs muayene gıdınce hemen tamam dedı ve oldu
ama kesınlıkle yaptır derım
dunden berı donuyor kendı kendıne bugun bıraz karnı agıryor ıshalden o kadar
kucukken cabuk ıyılesıyor

canim, cok gecmis olsun. baya cekmis yavrucak ama sonunda olmus bitmis masallah.

bizde oglumu 2 yasina gelmeden yaptirmistik genel anestezi altinda. ameliyathane cikisini, o gece yasadiklarinizi okuyunca gozlerim doldu. bizde aynisini yasamistik. insan ne kadar kotu hissediyor kendini bebegini rahatlatmak icin birsey yapamayinca. ama hepsi geciyor, rahatlamistir artik.

biz dugununu 5 yasinda yapmistik. sana tavsiyem dugunu hemen yapma. biraz buyuyunce hem kiyafet cok yakisiyor, hemde akli erdigi icin dugununu hatirliyor.opuyorumnanaktan

tesekkur ederım canım
zaten yurumeye baslamadan yapmayacagım dugununu ama 5 yasına kadar da beklemem sanırım
onumuzdekı yaza dusunuyorum aslında ama net degıl henuz
guzel bır anı olarak kalması ıcın dugun yapmayı cok ıstıyorum

ama o aniyi oglunun hatirlamasida cok onemli. sonucta onun dugunu.tabiki siz bilirsiniz.a.s.

haklısın aslında ama dedesını durduramıyoruz
dedemız bu yaz yapacaktı hemen onumuzdekı yaz ıcın zor kandırdık
bakalım kısmet

hayirlisi olsun canim.

gecen gun biriyle konusuyordum. onlarda ikinci oglan birincisiyle ayni anda olsun diye ikinciyi cok kucuk yasta sunnet etmisler. cocuk simdi 9 yasinda, bana dugun yapmadiniz, dugun yapin diye tutturuyormus.kaydirigubbakcemile3

sizede olursa ilerde ikinci dugunude yapiveririsiniz artik.:dance::roflol:

kalimero canım düğün yapıcaksan bekle ki oğlun hatırlayacağı yaşa gelsin , ben öyle yapıcam , wannababy doğru demiş sonra düğün isterse çok üzülürsün bi daha boşuna masraf yaparsın

benim oglumda cok erken sunnet oldu ama dugun icin ozellikle bekledik. simdi dugune dair herseyi hatirliyor. hem o kadar kucukken insan kendide anlamaz bursey bebekle ugrasmaktan. ama tabi herkes kendisi bilir. cok fazla da kafa karistirmak gibi olmasin.

haklısınız dugununu kendı hatırlayarak yasaması guzel olur
bakalım kısmet gun dogmadan neler dogar demısler

ohhh kalimero oğlun erkekliğe ilk adımı attı maşallahh minik beye düğününüde görürsünüz inş. ve buran yazarsın yine bize:))

ay ben burayı yeni gördüm:))

kalimerocum öncelikle geçmiş olsun ve hayırlı olsun, allah damatlığınıda göstersin inşallah,

yazdıklarını okuyunca çok üzüldüm kıyamam paşaya, bende diğer tarafta hem başlık açıp hemde günlüğümde oğlumun ağzından anlattım yaşadıklarımızı, denizde sünnetten sonra ishal oldu, doğduğundan beri ilkkez oldu, sanırım calpol nedeniyle,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…