değişik aileler

sananeeem12212

Üye
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2024
347
182
merhaba arkadaşlar,

bir konuyu size danışmak istiyorum. kuzenim nişanlandı bizleri ailecek nişana davet etmediler. annem ve babası tartıştığı için tüm aile bizle konuşmayı kesti nişanlanan kız ile aramızda sorun yoktu tak bir düğünde akrabalarla oturduğumuz masada bile isteye bana herkesin içinde sevgilimle ilgili sorular sordu. (ismi neydi onunla evlilik düşünüyor musunuz, düğün için maddi durumları yeterli mi , uzun zamandır görüşüuorsunuz vs ) masada ilişkimi bilmeyen insanlar vardı bende duymamazlıktan geldim ve sonra oradan kalktım eve gidince mesaj attım seninde uzun ilişkin var boy boy resimlerin var kimseye demedik bişey sende birdaha benim hakkımda konu açma yorum yapma diye kendini birşey sanıyor afralı tafralı cevaplar verdi neyse sonraki gün bir baktım evlilik teklifi almış ve aileleri tanıştırma organize etmişler neyse sonra nişanı oldu biz hariç diğer akrabalar katıldı bende onları görmek istemiyorum. ınstadan ve wpdan silmelli miyim yoksa tenezül edip giripte çıkarmaya ugraşmamış mı gözükmeliyim.

Pasif agresif tepki göstereceğine kuzenine masada "şuan bunu konuşmayalım sonra konuşuruz" demen gerekirdi. Ne alaka mesajla garip garip davranmak.

Zaten yakın değilmişsiniz ne diye dert ediyorsunuz sizi çağırmamasını. Hem ailecek hem senle arası yakın değil elbette çağırmaz.

kızın bana masada söylediklerini duyunca çok şaşırdım ne tepki vereceğimi bilemediğinden masadan kalktım hemen bile isteye yapmış megerse sonraki gün teklif alacagını ve kendi ilişkisinin herkesin ögrneceğini biliyordu.

önceden yakındık aynı okuldyadık beraber gidip gelirdik ve aramız iyiydi.

Ben taktik kasan biri değilim huzurumu kaçıran insanı görmek istemem bu yüzden sosyal medyadan silerim.

Gayet iyi yapmışlar çağırmamakla. Değişik olan sizin çağırmalarını beklemeniz.

Aileler neden tartıştı yazmadığınız için davet konusunda yorum yapamıyorum. Ama ben sosyal medyada görünce rahatsız hissettiğim kimseyi takip etmezdim

Bilerek senin ilişkininin konusunu açmış sinsi bence çıkarma sosyal medyadan farklı anlamlar yükler sende kendi nişanına çağırmazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…