değerim 98.5 çıktı

PembePanter

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Haziran 2007
1.565
16
40
kızlar son reglim 6 mart.bikaç gündür test yapıyorum kiminde çift çizgi daha koyu kiminde daha hafif çıktı.bugün kan yaptırdım değerim 98.5 çıktı yani pozitif :) bana baya düşük geldi ilk gebeliğimde yine regli günümde öğrenmiştim değerim 1180 di.bugün normalde regli olmam gerekiyodu değerim baya düşük geç döllenmemi yoksa düşükmü oluyo :KK43: lütfen bişey yazın.

ay canım tebrikler :))) melegin çok bekletmedi busefer seni
bence değerin iyi hiç dert etme tadını çıkar

canım ben adet gecikmesinin 5. gününde öğrendim 56ydı.ertesi gün 89 çıktı.

bana baya düşük geldi değer acaba dedim dış gebelik felanmı.şimdi şehirdışındayım pazartesi evime dönücem dr o zaman görüşücem.kimseyede bişey demedim sadece eşimin haberi var.bu belirsizlikte ne kötü ilk gebeliğimde değerim baya bi yüksekti.hayırlısı diyorum artık allahım bana ve herkese hayırlısını nasip etsin inşallahççç

ben ilk öğrendiğimde değerim 320 lerde falandı.. ama dış gebelikmiş. inşallah sağlıklı bi gebelik yaşarsın....daha önce gebelik yaşadın mı?

kızlar son reglim 6 mart.bikaç gündür test yapıyorum kiminde çift çizgi daha koyu kiminde daha hafif çıktı.bugün kan yaptırdım değerim 98.5 çıktı yani pozitif :) bana baya düşük geldi ilk gebeliğimde yine regli günümde öğrenmiştim değerim 1180 di.bugün normalde regli olmam gerekiyodu değerim baya düşük geç döllenmemi yoksa düşükmü oluyo :KK43: lütfen bişey yazın.

tatlım sende ben gibi dert edinmişsin değer düşük diye...bende yazmıştım biliyosun benim ki daha düşüktü 44 çıkmıştı :KK49: her gebelik aynı olmuyor işte:KK31: benimde diğer iki gebeliğimde çok yüksekti bunda düşük çıktı.. bence hamişliğin tadını çıkar hayırlı olsun canım tebrikler:KK16:

ben ilk öğrendiğimde değerim 320 lerde falandı.. ama dış gebelikmiş. inşallah sağlıklı bi gebelik yaşarsın....daha önce gebelik yaşadın mı?

Hayırlısını sagliklisini nasip etsin allahim.ikinci cocuğum 3 yasında oğlum var açıkcası suanki durumda baya supriz oldu.ilk gebeliğime 9 ayda hamile kalabilmistim Buda daha geç olur diyodum ama allahım hiç bekletmedi coksukur.o yüzdende hem şaşkınım hem tedirgin karmakarisigim kisaca

tatlım sende ben gibi dert edinmişsin değer düşük diye...bende yazmıştım biliyosun benim ki daha düşüktü 44 çıkmıştı :KK49: her gebelik aynı olmuyor işte:KK31: benimde diğer iki gebeliğimde çok yüksekti bunda düşük çıktı.. bence hamişliğin tadını çıkar hayırlı olsun canım tebrikler:KK16:

Daha çok yeni diye biseycik anlayadim senin başka cocuğun var sanirsam kaç yasında?Allah hepimize hayırlısını nasip etsin insallah

canım gebeliğin hayırlı olsun biz inşAllah kasım anneleri olarak "kasım 2012 hamılelerı neler yasıyorsunuz sıkıntılarınız neler beraber paylaşalım!..." bu topikte toplanıyoruz sorunlarımızı sevinçlerimizi paylaşmak istersen seni de bekleriz :KK54:

Daha çok yeni diye biseycik anlayadim senin başka cocuğun var sanirsam kaç yasında?Allah hepimize hayırlısını nasip etsin insallah

amiinnn canım inşallah... benim 9 yaşında bir oğlum ve geçen yıl ikiz kız bebeklerimi erken doğum nedeniyle kaybettim nasip olursa benim üçüncü doğumum olacak bu:nazar:

mantar gebeliğe engelmidir bilginiz varmı bide yumuyrtalam takibi ile mi hamile kaldınız nasıl hesalayıp o günü bildiniz gebelikleerinizde

X