Değer görmemek ve hayatın adaletsiz olması çok canımı sıkıyor

Sen de manken gibisin ki.

O düşünce yapısı değişmez.alışmaya bakacaksın artık.ve yakışıklı erkekler çirkin kadınlarla birlikte olmaya devam edecek burada o kadar edebiyat parçalıyorlar bunu anlatabilmek için.burada da çok var çünkü. özeti bu yani.evet dünya adaletsiz bir yer ve hep öyle olmaya da devam edecek.hakettiğini alamayacaksın.ama bu senin güzel ve kaliteli biri olduğun gerçeğini değiştirmiyor.fena mi en azından burada filozof ve edebiyatçı gibi paragraflar döşemek zorunda kalmayacaksın durumu itiraf etmemek için

Gerek olması gerekiyor bence işte ama yapacak birşe yok.

Sizin değer görmemenizle diğer kadınların değer görmesinin alakası yok. Kimse sizin payınızı almıyor merak etmeyin.
Neden değer görmüyorum diye düşünüyorsanız aynaya bakın. Siz kendinize değer veriyor musunuz? Değer görmek sadece sevgili/eş/ikili ilişki ile mi oluyor?

İyi bir üniversitede okuyan güzel kızlar sandığınız kadar da az değil ya. Bu ülkede 3 milyon kişi üniversite sınavına giriyor.
Yüzde birlik dilim 30 bin kişi. Bunun yarısı kadın olsa 15, bu kadınların 3'te biri bile güzel olsa 5 bin kişi eder. Her sene 5 bin kişi güzel ve iyi bir üniversitede okuyan kız ünvanını alıyor yani. Bu kadar tribe girmenize gerek yok.

Yok OLAMAZ! bu ülkede güzel ve universite okuyan ustelik boyu 168 olan sadece 10 kişi var bir tanesi A Aysenimi biri de konu sahibi ondan dolayisiylllaaa bu eşsiz ve kimsede görülmemiş özelliklerine hak etmedikleri hayat yasiyorlar adi da güzelligin naleti.
Evli ve sevgilisi olanlar hep 145 boyunda, ilkokul terk.

Ben de bir durum tespiti yapayım. Hep dikkatimi çekmiştir, erkek-kadın farketmeksizin, başkalarına çirkin deyip orasını burasını değerlendirmeye tutan insanların hepsi aşırı çirkin ve haset insanlar oluyorlar. Güzel kadınlar ve erkekler başkasının karısına, kocasına, kızına, oğluna alıcı gözle bakmazlar. Sadece insan olarak görürler. Kendinde olmayana b*k atmak çok komik oluyor ayrıca.

Konu ne ara shakira ile pique’nin sevişmesine geldi ya merak etme çatır çatır da yapmışlardır :)

cidden inanılmaz haset ve kompleks oluyorlar. Eski nişanlım okulunda bir kadın öğretmen nişanlandığında şöyle bir yorum yapmıştı nişan fotosu için: “Bu x de ne yapsa güzel olmuyor.” Halbuki çok da güzel bir kadındı. Ha kendisi de 1.74 boyu, takma saçı ve yamuk dişleri ile bu yorumu yapıyor o ayrı mevzu. Aşağılık kompleksi böyle bir şey.

Bu insanların çocukları okulda akran zorbalığı yapıyor işte. Kız çocukları barbi olmaya çalışıyor. Erkek çocuklar da kim zayıf ve çelimsizse yükleniyorlar.
Boyum 1.70 üstü çocuğuma biri sana karışırsa öğretmene ve bize söyle diyorum. 1.50 bile olmayan ablalar çocuğu birine vurunca gülüyor, neredeyse ödül verecekler. Okul bahçesinde geçip karşıma, kusura bakmayın, derken bile yüzünde o gülümsemeyi görüyorum. Farkındalığı olanları tenzih ediyorum, neyin hırsıdır bu ya? Vurarak problemler çözülseydi o zaman uzun boylular dünyaya hakim olurdu. Ya da güzel kadınlar iki süslenip her şeyin en iyisine sahip olurdu.

Geçen sosyal medyada bir kadin gördüm gecmiş kamera karsisina bi yandan sacini yapiyor bi yandan konuşuyor. Başka kadinlarin saçlarina salliyor da salliyor, eleştiriyor filan.

Kendi kafasinda saç kalmamiş sariya boyamaktan sacinin tepeleri komple kopuk yanık kör olsa görür dik dik duruyorlar o kadar kendisinin farkinda degil ki. Elestirileri de asla kabul etmiyor. Insan o sacinin haliyle disari cikmaya utanir normalde

Katılıyorum. Hiçbir zaman dış görünüşe fiziğe kıyafete şekle göre insanları yargılamadım yargılamam. En belirleyici şey hal tavır olmuştur benim için de. Ama eski nişanlım da dahil maalesef çoğu insan böyle. Bu da şekilcilikten, ego/güç yarışından, aşağılık kompleksinden geliyor. Ben öğretmenim ve bazı meslektaşlarım bile öğrencilerle ego yarışına girip kendilerini tatmin etmeye çalışıyorlar. İnsanoğlu çok kibirli ve egolu.

Ayda bir böyle veryansın konular açılır. Ders 1 hayat adil bir akışta değil zaten. Çiftlere gelene kadar hayatta çok ama çok acı şeyler var. İlişki dinamikleri de bambaşka bir konu. Bodur tavuk her daim piliç bir kere ne diye boya takılmış ben anlamadım ayrıca çok ayıp
Uzun uzun analiz kasmayı düşünmüyorum ama kısaca söylemek gerekirse "başarı" odaklı bireyler ilişkilerde mutlu olamıyor. Çünkü ilişkide bulunmak, evlenmek, çocuk sahibi olmak da belirli başarı parametrelerine sahip onlara göre.

Onu en son Duygu Özaslan yapmıştı kadınların tipine fiziğine atıp tutuyordu. En son montajsız editsiz medyada görüntüleri çıktı. Vücutta deformeler, fazlalıklar, selülitler. Yazık yani neyin ego savaşı, neyin aşağılık kompleksi, kendini tatmin etmesi bilemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…