"DEFNE" Herşey Bambaşka Atv

AzRASILAM

Nirvana
Pro Üye
26 Nisan 2008
20.926
7.468
38

“DEFNE” Her Şey Bambaşka, hayranlarının uzun süredir sabırsızlıkla beklediği deneyimli ve başarılı sunucu Defne Samyeli ile ekranlarda gündüz kusağı programlara bambaşka bir soluk getirecek. Dört kelime ile ifade etmek istersek: HER ŞEY BAMBAŞKA OLACAK.

Haberci kimliği ile tanıdığımız Defne Samyeli bu kez gündüz kuşağında hafta içi her gün izleyenlerin karşısına çıkacak. Hayata eğlenceli yönünden bakmayı ihmal etmeyecek olan bu program, haber, magazin, gündemdeki konular, özenle seçilmiş çok özel konuklarıyla renkli ve sımsıcak saatlere imza atacak. Kendi deneyim ve birikimlerini de bu güne kadar izleyicinin alışık olmadığı bir rahatlıkla ekrana taşıyacak olan Samyeli, gündüz kuşağı programları ile ilgili alışılmış algıyı değiştirecek. Yani, alıştığınız, gördüğünüz ve tanıdığınızın dışında bambaşka bir Defne görecek, şaşıracaksınız.

Özel tasarlanmış çok şık bir dekor içinde, programa katılan konuklarını ağırlayacak olan Defne Samyeli, gündemine aldığı konular hakkında, birinci dereceden ilgili konukları ile alışık olmadığınız ve çok seveceğiniz özel sohbetler gerçekleştirecek.

Defne programda “ Yaşayan Gündem”in sohbetini yaparken, unutulmayan ve unutulmayacak olan görüntüleri de ekranlara getirecek, katılımcı, interaktif seyircisiyle, programa getireceği yeniliklerle kısa zamanda kendi gündemini oluşturacak.

“DEFNE” Her Şey Bambaşka, aynı zamanda en ciddi konuların hiç akla gelmeyecek farklı bir yönüyle nasıl ele alınacağını Türk izleyicisine gösterecek. Renkli bakış açısıyla konuşulmayacağı sanılan konuları Türkiye’nin tartışılan konuları arasına sokabilecek.

Defne Samyeli’nin arkasında deneyimli ve güçlü bir ekip var. Habercisinden metin yazarına, yönetmeninden dekorcusu ve kameramanına kadar bu güçlü ekip Defne Samyeli’yle gerçekleşek “DEFNE” Her Şey Bambaşka programına şimdiden imza atıyorlar.
Baktığınız zaman gördüğünüz her şey gözünüzdeki gözlüğün rengindedir. Defne ise hayata kendi gözlüğünden bakacak ve görünen tüm renkleri değiştirecek. Çünkü DEFNE ile; HER ŞEY BAMBAŞKA OLACAK!!!

haber sunmasını hiç beğenmezdim açıkçası kendisinide pek sevmem korkarım yeni bir esra ceyhan geliyor ama becereceğini sanmıyorum porselen bir havası var kırılacak gibi kaskatı ama yinede meraktan ilk bölümüne bakarım

yok ben mümkünse hayata defnenin gözünden falan bakmak istemiyorumkaydirigubbakcemile3
oldum olası sevmem bu kadını
:hulya:

ay ne gıcık bi kadın bu yakafamçokkarıştı

şuan yayında program, hiç uzun ömürlü olacağını sanmam
:hulya:

ya kimsenn giyimine bakmam
ama bugün
neydi öle yaa defne
şölee bi ara baktım
nerdeyse tüm bacak açıkta
ve oturumu hiç hoş değildi
üst gayet kapalı alt full açık :eek:lmaz: hiç yakıştıramadım

eee nasil reyting alacak sagini solunu acarak tabii yilan gozlu sinsi bakisli kadin

güzel bir program bekliyordum ama hayal kırıklığı yaşadım.

defne seninle hiçbirşey bambaşka değil sen bence yine haber sunmaya devam et çok sıradan ve gereksiz bir program olmuş ama sende haklsınn kimbilir ne milyonlar aldın ama çok süreceğini sanmıyorum haftaya çıkmaz valla

ilk programa biraz baktim nasil diye o bacagi görünce 2 metre uzunlukta otururkan cok cirkin bir görüntü vardi ve ben anlayamadim üstü cok sacma bir gömlek kapali filan altinda bacak ful ya dedim acaba tayt mi giymis cünkü kiyafet cok alakasiz olmus..
dünde söyle kanal gezdirirken AIDS hakknda konusuyorlardi kadinin biri aradi Aids mis kocasindan gecmis kadina sordugu sorular degisikti hani ses tonundan vurgulamasindan kadini üzmek istiyor gibi geldi ama teldeki kadinda masallah cok güzel cevaplar verdi konsurken insalari dövecek gibi konusuyor..cok sacma birsey olmus gelen bes dakika oturuyor pat pat gidiyor..

hani bazı insanlara ilk görüşte içiniz ısınmaz negatif bir enerji alırsınız ya.
işte aynen öyle...haber sunarken de sevmezdim hala da sevmiyorum bu kadını o yüzden izlemiyorum,izlemiyeceğim...
size iyi seyirler...

O kadar soğuk o kadar burjuva ama halka çok yakınım havasında ki..
Kendini yırtsa tutunamaz.Sadece 10 dakika izledim,10 dakikama yazık oldu.

bugün belki yayından kalkmıştır diye baktım ama maalesef henüz kalkmamış ama yakındır inş

defne konukları dinliyormuş gıbı yapıyor ama belli oluyo dınlemediği. hala haber sunucusu havasında. içinde kalmış haberler valla:kaydirigubbakcemile3

aman ya gecede tekrarını veriyolar çildiriciiim ne güzel geceleri dizi tekrarlarını veriyolardı canım ailem,parmaklıklar ardında izliyodum.
dün gördüm çok kızdım çok...

Kizlar sizlerde biraz kiskanclik mi sezdim ne :KK1:
Kadin cok güzel, güzel fizigi var .. kaydirigubbakcemile2
Ana dili gibi ingilizce biliyor..
Program bence güzel, 1 saat ayni konukla sIkmIyor , sürekli yeni kisilerin gelmesi
daha güzel, sIkILmIyorum izlerken..kaydirigubbakcemile5

Ama su konuda haklisiniz, bende cok soguk buluyorum,aklinialirimsmile
hic o sicakligi veremiyor.. Sanki birazda insanlari kücümsüyormus
gibi geldi.. alsanaalsanasmileilk programda giydikleri gercekten benimde dikkatimi cekti,
dedim reyting ugruna neler yapiyorlar...:1shok:
Ama artik daha düzgün giyiniyor acik sacik degil..

o çay onun eline hiç yakışmamış verselerdi bir nescafe....kaydirigubbakcemile3

X