Dedikodunuzu yapanlari umursuyor musunuz?

Matmazel -

Guru
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2021
6.637
21.571
Konusmadığınız insanların (gorumce kv elti vs) ortak komsulariniza dedikodunuzu yaptıgini duysanız ne tepki verirsiniz ya da ne yaparsiniz?
Umursamaz bir insan olabilsem net 10 yil genclesirdim biliyorum
Ama elimde degil malesef
nefret ediyorum kendi mutsuzluklariyla başa cikamayip dedikodu yaparak ego tatmini yapanlardan😒😒😒

Konusmadığınız insanların (gorumce kv elti vs) ortak komsulariniza dedikodunuzu yaptıgini duysanız ne tepki verirsiniz ya da ne yaparsiniz?
Ama elimde degil malesef
nefret ediyorum kendi mutsuzluklariyla başa cikamayip dedikodu yaparak ego tatmini yapanlardan😒😒😒
Belimden assa kasimpasa der gecerim.

Benim bi arkadasim "dedikodumu yapanlar gunahlarimi benden aldiklari icin beni hafifletiyorlar" diyordu
O kafaya ulasmak cok isterdim 😀
Mesela senin yerinde olsam. Komsuya yalan malzeme verirdim. (Buyuk dedemden 10 milyon miras kaldi bana, babama piyango cikti gibi). Sonra digerlerinin caktirmadan hal ve hareketlerini zevkle izlerim. 😈😈😈

Belimden assa kasimpasa der gecerim.
Mesela soyle bi muhabbet oluyor: konusmadigim insan komsuma diyor ki tum gun evde oturuyor vs vs
Komsum da beni gorunce az bahceye cik da hava al biraz diyor
Normalde demeyecek biri mesela
Bende bu sahsin doldurdugunu anliyorum ve cikip da kimi gorcem insan mi var etrafta diye laf soyluyorum daha cok dedikodu malzemesi vermis oluyorum 😬

Ama elimde degil malesef
Onure oluyorum 😃😃

Mesela soyle bi muhabbet oluyor: konusmadigim insan komsuma diyor ki tum gun evde oturuyor vs vs
Bende bu sahsin doldurdugunu anliyorum ve cikip da kimi gorcem insan mi var etrafta diye laf soyluyorum daha cok dedikodu malzemesi vermis oluyorum 😬
Heh o konuda da cok iyi bi onerim var. Kendimde kullanirim cok sık. Zaman icinde guncelleme de yaptim

Eskiden sadece sanane diyordum. Simdilerde hele gram sevmedigim biri ise sanane diyip sonuna artik uygun bir kufur ekliyorum.

Benim dedikodumu yapan eşimin akrabaları var mesela 😃 arkamdan “adam çalışıyor kadına bak her gün bir yerde harcıyor parasını” diyorlar 😃😃
“Gece gezmelerine kocası nasıl kızmıyor bu adam evlenmeden böyle değildi” diyorlar. 😃😃

Tüm gün evde oturuyor diyimce ne oluyor

X