day's doctor markası kullanan varmı doğru sonuç veriyormu

gamze4020

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2024
26
4
25
kızlar bana yardımcı olurmusunuz test yaptım ama çok belli değil silik çizgi var gerçekten varmı bakarmısınız çok gözükmemiş kamerada ama gözle görünüyor

Eklentiler

• IMG_7104.jpeg
    65,4 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_7113.jpeg
    51,6 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_7106.jpeg
    52,7 KB · Görüntüleme: 13
  • IMG_7096.jpeg
    52 KB · Görüntüleme: 16
kızlar bana yardımcı olurmusunuz test yaptım ama çok belli değil silik çizgi var gerçekten varmı bakarmısınız çok gözükmemiş kamerada ama gözle görünüyor
Ben kullandım aynı bu şekildi sonra emin olmak için farklı bi markayla yaptım yine silikti ama hamileymişim sonra emin olmak için kan vermiştim ama seninki gibiydi farklı marka varsa onu da dene bence

Ben kullandım aynı bu şekildi sonra emin olmak için farklı bi markayla yaptım yine silikti ama hamileymişim sonra emin olmak için kan vermiştim ama seninki gibiydi farklı marka varsa onu da dene bence
gerçektenmi bi ihtimal var yani aynı böylemiydi çok istiyorum hayal kırıllığına uğramak istemiyorum yarın yapıyım kasetmi yoksa erken gebelik testimi alıyım

var gibi duruyor ama markayı hiç bilmiyorum. Ben predictor ile öğrenmiştm

gerçektenmi bi ihtimal var yani aynı böylemiydi çok istiyorum hayal kırıllığına uğramak istemiyorum yarın yapıyım kasetmi yoksa erken gebelik testimi alıyım
Evet evet aynı böyleydi adetim de 4 gün gecikmişti hatta değerim de düşük tü 28 le öğrenmiştim inşallah vardır ben bi kaset Le denedim predictorla

istersen sabah sağlık ocağında kan verirsin
valla canım o kadar verdim ki artık çok yoruldum adetim geciksin öyle veriyim diye düşündüm 6 gün var bide bişey var 5 veya 6 gün gecikme olup adet gelmesi testte silik çıkması normalmı

valla canım o kadar verdim ki artık çok yoruldum adetim geciksin öyle veriyim diye düşündüm 6 gün var bide bişey var 5 veya 6 gün gecikme olup adet gelmesi testte silik çıkması normalmı
aa o zaman gecikmeyi bekle, ben gecikmenin 2. günü test yapmıştım. Gecikmenin 6 günü kan vermiştim. Adet geldiyse zaten yoktur ya da farklı bir durumdur kan verip öğrenirsin ancak.

Kaset test alma kesinlikle erken gebelik testi al. Varsa da şu gecikmemiş kasette çıkmaz

aynı marka varmış başka yok diyor kaset aldım normalde dediğin gibiymiş ablamda hep kasetle öğrendi geçikme olmadan denicem bi oda silik çıkarsa artık kan veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…