Days doctor gebelik testi silik bir bakar mısınız acil yorumlarınıza ihtiyacım var

puccax

Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2024
158
54
30
Öncelikle merhaba kızlar 🌸 perşembe günü kan verdim 0.100 çıktı. Reglime 5 gün vardı.(sabırsızım biraz 🥹) Bugün sabah ilk idrarla test yaptım. Çok silik çıktı. Aşağıya foto bırakıcam. Adetime 3 gün var şuan bir bakar mısınız? Yorumlarınıza ihtiyacım var 😊

Eklentiler

• IMG_8607.jpeg
    IMG_8607.jpeg
    56,2 KB · Görüntüleme: 95
Öncelikle merhaba kızlar 🌸 perşembe günü kan verdim 0.100 çıktı. Reglime 5 gün vardı.(sabırsızım biraz 🥹) Bugün sabah ilk idrarla test yaptım. Çok silik çıktı. Aşağıya foto bırakıcam. Adetime 3 gün var şuan bir bakar mısınız? Yorumlarınıza ihtiyacım var 😊
Silik çizgi var bunu görüpte kan verdiniz negatif mi çıktı o kısmı anlayamadım

Yok doktorum bir kaç tahlil istemişti onları verirken betaya da baktırayım dedim perşembe günü 0.100 çıktı tahlil sonucum. Dün hemşire bi arkadaşa sordum bu değeri başlangıç olarak değerlendiriyoruz. Yükselip yükselmeyeceğine bir bak dedi. Sabahta bi test yapayım dedim bu şekilde çok silik çıktı. Kuruma çizgisi mi emin değilim. Değeri 0.100 den sonra yükselen oldu mu acaba onu merak ettim.

bana yalancı çizgi çıkardı bayada netti

İlk 5 dakika bekledim yoktu sonra ne zaman atayım dedim baktım silik bir çizgi vardı kaç dakika bilemiyorum muhtemelen kuruma çizgisi 🥹 regli günümü bekleyeceğim umarım yanılıyorumdur
En iyisi regl gününüzü beklemek 🙏🏻

X