Dayanılmaz bir bel ağrım var

tabiyaaa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Mart 2012
438
1
ıyı aksamlar.kızlar 5 haftaya yenı gırıyorum gebelıkte. dayanılmaz bı bel agrım var. günlerdır bıtmek bılmıyo. tek sıkıntım bu. baska ne bulantı ne gögüs agrısı. normal mı anneler. var mı tecrübe paylasacak kardesler?
kese de görünmedı ama dr. erken daha dedı. haftaya bı daha gıtcem ama 8 haftada net anlarız herseyını dedı.

canim henuz erkensin bu bel agrisini ben baya cekmistim sen dinlenmeye calis,,,kesenin gorunmedigine gelince dr un 8 haftada diyorsa dogrudur ama ben 7.haftamda gormustum keseyi ve kalp atisinida duymustum...yani 8.haftada icin rahatlayacak inss sen kafana takma hamisliginin keyfini cikart tatlim,,,hayirli olsun sagsaglim kucagina alman dilegimle inss....

onca yere yazdım bı tek senden cevap aldım cnm tesekkur ederım ıcımı rahatlattın. allah razı olsun bu güzel dileklerın ıcın

onca yere yazdım bı tek senden cevap aldım cnm tesekkur ederım ıcımı rahatlattın. allah razı olsun bu güzel dileklerın ıcın

olur oyle seyler bosver bagzen kimsenin seni gormedigini bile zannedersin =))) sen simdi keyfine bak ne guzel bir anne adayisin inan bana her gunun ayri tatli gececek inss hersey gonlunce olur canim... Allah cumlemizden ragzi olsun.....

doğuma gideceğim güne kadar belim ağrıdı...hatta doğum yaptığım gündn önceki ölüyrm sandım :)) korktutmak gibi olmsn doğum sancısydı o :))))
cnm her belrtyi yaşaycn diye bişe yok..benim hiç göğüslerm ağrımmşdı..akıntı felan hatrlmyrm bile..bi belim ağrıdı bide saçma sapan abartılı herşeye saatlerce ağlardım :=))

bunları düşünp kndni üzme ilk aylar böle acabalarla geçer sonra alşıyrsn hamişliğe :)) alştıktn snra doğum heycnı bebbeğine kavuşma heycnı alıyr gidiyorr :)

ya pis hamile kalasm geldi :)) aslında kalacmda hamiş istyrmdaa bişeyni eksik koyuyz snrm olmadı birtürlü 2.çocuk zor oluyo snrm :))

cnm ıcım rahatlıyo yaa bunları okuyunca. sıze de ıyı çalısmalar ınsaallah tez zamanda hamıs kalırsın tekrar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…