dayanamıyorum

istiridyeyim_incimsin

Bal oğlum benimm.....
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2007
1.620
4
kızlar ben dayanamıycam yaa.... test yapmak istiyorum... ama negatif çıkcak... bu abuk ve subuk şekilde kendimde belirti aramam beni öldürcek.... göğüslerde hala bişey yok yaaaaaaaa :KK43:( ateşim sabitlendi 4 gündür 36.7...... nolcak benim halim ? normal bi test yapsam mmı evde acaba ne dersiniz? adete 5 gün var aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakafamçokkarıştı:tomato:

canım sakin ol insan bekliyemiyor haklısın ben de aynı durumdayım ama istersen 5 - 6 gün daha bekle de sonra evde bir test yap ne dersin?

Seni o kadar iyi anlıyorum ki...Aynen bende böyleydim,Adetime 3-4 gün kala başlıyordum düşünmekten kendimi alamıyordum, hatta yediklerime bile dikkat etmeye başlıyordum belki hamileyimdir diye!!! sonunda bir ay nihayet hamile kaldım.Umarım sende böyle olursun...

Canım bence 5 gün daha varmış adetine sonra olumsuz bir şey çıkarsa adet olana kadar stres yaşıyacaksın.Acaba test bozukmuydu,acaba testi erkenmi yaptım v.s beynini bir çok soru işareti kurcalayacak.Bence adetini bekle bakalım gelicekmi ,gelmiyecekmi 5-6 gün bekle sonrasında test yaparsın.Aslında hepimiz biliyoruzki en önemli işaret adetin gecikmesi ,ama dayanamıyoruz işte test için.Canım yinede sen bilirsin tabikide.İnşallah bu ay güzel haberlerini alırız burdan a.s.

canım bende senin gibi adetim gelmeden hep test yapıyorum ama boşuna.. bencede bekle gününün gelmesini en azından varsa bile ancak o zaman çıkar...kii inşallah vardır

istiridyeeeeeee noluyo bakimmmm haaaa.......yok sana test filan otur oturduğun yerde....şimdiden moral bozcaksın biliyosunki evdeki testlerin adetten önce doğru sonuç vermeleri % 1 ihtimal...bırak ya sevindirmeyin şu eczacıları....onlar bi kere bizi sevindirmedi daha....yerimseniben

Son düzenleme:
canım az sabır et lütfen.. kendini bu kadar iyiyp bitirme.. herşleyin başı önce bizim sağlığımız.. ve hayırlıs olsun.. varsa zaten çıkıcak yoksada çıkmaz..ama erken yapma bence.. az sabırr..

şekerim bebeğin olsa bile adetine 5 gün kala evde yaptığın test sonuç vermezki..
boşu boşuna moralini mi bozucaksın. yapma allah aşkına. biraz daha bekle bak bu kadar beklemişsin .

arkadaslar benımde gunum26 sıydı osabah tast yaptım negatıf bugun oldu hala adet gormedım ne akıntım var nede adet olma belırtısı dun aksam yıne test yapmıstım oda negatıf napıyım ben sımdı kesın hamıle degılmıyımdır su lanet test yanlıs olamazmı bısey soyleyın nolur:roflol::roflol: kafamçokkarıştı

napıyoz biz ya bırakın gün saymayı yumurtlama hesaplamayı kafayı yiycez daaaaaaaaa istiridye sakkın test mest yapma anam

sabret beş gün kalmış şimdi test yaparsan boşuna morelini bozmuş olucaksın varsada çıkmayacak çünki başka şeylere ver kafanı belirtilride düşünme ben bu ay adet olmadan önce göğüslerim dolgunlaştı ağrı yoktu ama sol göğsümde damarlar belirdi kasıklarımda kramp tarzı ağrılar vardı hemileyim galiba derken adetim geldi belirtiler çok yanıltıcı olabiliyor

arkadaslar benımde gunum26 sıydı osabah tast yaptım negatıf bugun oldu hala adet gormedım ne akıntım var nede adet olma belırtısı dun aksam yıne test yapmıstım oda negatıf napıyım ben sımdı kesın hamıle degılmıyımdır su lanet test yanlıs olamazmı bısey soyleyın nolur:roflol::roflol: kafamçokkarıştı

canım sakin ol beyin gebelik istedigi için adet düzenimiz bozuluyo test yapıp durmayın arkadaşın demesi eczacılar zengin oldua.s.

canım benim.... sakın yapma test falan..... ben her ay yapıyom yapıyom....?????
canım sakin ol sabırlı ol.... demesi kolay ama sölicek bişi bulamıyorum.....
allah gönlüne göre versin....

ya acaba bu testlerin koliyle satıldığı bi yer varmı ... bende her ay başka eczanelerden almaktan bıktım.. çünkü aynı eczaneden üst üste alınca insana deli gibi bakıyorlar...birbirimize yapmayın diyoruz ama kendimizde daha günümüz gelmeden yapıyoz.. ne olacak bu halimiz acaba...

Evet Haklisiniz Galiba.. Beklemeliyim Az önce Nette Okudum .. Tibbi Bir Neden Yok Ise Adetinizin Geçmesini Bekleyin Diyor. Hamilelikler Anlaşilmadn Adet Kanamasi Ile Atiliyor Ya.. Genelde Mükemmel Olmadiği Gerekçesi Ile şimdi öğrenirsem Ve Sonlanirsa Adet Kanamasi Ile Düşük Yaptiğim Gerekçesi Ile Dr. Koşucam Psikolojim Bozulcak.. En Doğrusu Beklemek.... Haklisiniz Teşekkürler Hepinize ..

Evet Haklisiniz Galiba.. Beklemeliyim Az önce Nette Okudum .. Tibbi Bir Neden Yok Ise Adetinizin Geçmesini Bekleyin Diyor. Hamilelikler Anlaşilmadn Adet Kanamasi Ile Atiliyor Ya.. Genelde Mükemmel Olmadiği Gerekçesi Ile şimdi öğrenirsem Ve Sonlanirsa Adet Kanamasi Ile Düşük Yaptiğim Gerekçesi Ile Dr. Koşucam Psikolojim Bozulcak.. En Doğrusu Beklemek.... Haklisiniz Teşekkürler Hepinize ..

benim yaşadıklarımı az çok biliyorsun güzel inci a.s en güzeli beklemek ama nerde bizde o sabır :roflol:Şeniz bu ay bende çok çalıştım dersime :eek: ama söz verdim günüm geçmeden test falan yok yasakkelime

kızlar ben dayanamıycam yaa.... test yapmak istiyorum... ama negatif çıkcak... bu abuk ve subuk şekilde kendimde belirti aramam beni öldürcek.... göğüslerde hala bişey yok yaaaaaaaa :KK43:( ateşim sabitlendi 4 gündür 36.7...... nolcak benim halim ? normal bi test yapsam mmı evde acaba ne dersiniz? adete 5 gün var aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakafamçokkarıştı:tomato:

aynen ben de aynı durumdayım desem yeridirlülülülülülü. adetime 5 gün var ve sanki 1 ileri 2 geri sayıyo gibiyim, belirti aramaktan kendimi inceleyip, vücudumda bi fark bulmaya çalışmaktan helak oldum diyebilirmiyim, benim de göğüslerde hiçbişi yok tatlicadiarzu, beklemek sanki bi işkence oldu, valla aynı dertten müzdaribiz, napmalı yaa :sm_confused:

kızlaaar hedef koyun kendinize ne bilim perşembe sabahı yapacam falan diye o zamana kadar bekleyin ve aşzınızı kapalı tutun ,ben durmadan eşime sorardım sence oldumu falan diye adam benden gıcık alır olmuştu artıık...
Hafta sonu yoğun geçer zaten pazartesiyide atlatın salı yapın hiç olmazsaaaa....

istersen test yapabilrsin çünkü beklemek çok zor en azından negatif bile çıksa o gün kafana takıp üzülüyosun olursa süpriz bişey sevinirsin adet gününde de kanamayı görsen bile o güne kötüye hazırlamış olduğun için kendini zaten çok etkilenmemiş olursun ben böle düşünüyorum benm ilk hamileliğimde adete 1 hafta varken test yapmıştım çok az bişey çıkmıştı ama ben inanmanıştım bu kadar erken olmaz die ama adet günümde yaptığımda çok belliydi ...geçen ayda yine adete 1 hafta varken yaptım test yine silikti ve aynı gün ikiside silik bi şekilde beliydi ama karnımda sancılar olduğu için testler bozuktur die düşündüm.ve adetde gördüm ama az oldum normalden kafama takıldığı için doktora gittim 1 haftalık araştırma sonucunda dış gebelik olduğu ortaya çıktı...neyse sana anlatmak istediğim ben 2 gebeliğide 1 hafta önceden gördüm testlerde...beklemek çok zorrr ben bekle demicem sanaaaaaa...hayırlısı ise çıkar de ve kafana takmama ya çalış bende olmuyoda olmuyo dedim dedim sonrada kötü bi durumla karşılaştım ama bu benim için ikinci bi sınav oldu... ilk bebişimide 5 aylık hamileyken kaybetmiştim..hayırlısı ne zamansa o zaman gelsin bebişim çok istiyoruz allah ellerimizi boş bırakmasın......çok yazdım okumaktan sıkılmazsın inşallah:))

X