Dar paça pantolon

esrant

Guru
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2010
6.675
3
38
Merhaba kızlar..
Benim sorum başlıkta da olduğu gibi dar paça pantolonlar.

Malum düğün telaşı falan derken uzun zamandır üstüme başıma hiçbir şey almadığımı farkettim.Geçenlerde bir kaç parça kıyafet alayım diye dışarı çıktık nişanlımla.
Aman Tanrım bir de ne göreyim,artık her yer dar paça pant. ile üzeriene giyilen uzun badiler ile dolu.

Ben bugüne kadar hiç dar paça giymedim.Sanırım bu fiziğimle de alakalı.Kilolu değilim çok ama zayıf da değilim.Belim incedir ama basenlerim ve kalçam dikkat çeker ama öyle aman aman değil yani.

Dar paça bana hiç yakışmaz diye denemiyorum bile.Ama onun dışında da giyecek bir şey bulamıyorum.

Ne yapacağım bilmiyorum,çıldıracaktım az kalsın.
Ne önerirsiniz,siz neler yapıyorsunuz kızlar??

canım dar paça pantolondan kurtuluşun yok. her yerde o kadar hukum sürüyorki bende önceden hiç sevezdim ama şuan kaç tane dar paça pantolonum var sayamam bile. giydikçe alışırsın çok rahat. ayrıca anladığım kadarıyla öyle aman aman kilolu değilsin sen kendini gereksiz yere kısıtlama derim yerimseniben

Merhaba kızlar..
Benim sorum başlıkta da olduğu gibi dar paça pantolonlar.

Malum düğün telaşı falan derken uzun zamandır üstüme başıma hiçbir şey almadığımı farkettim.Geçenlerde bir kaç parça kıyafet alayım diye dışarı çıktık nişanlımla.
Aman Tanrım bir de ne göreyim,artık her yer dar paça pant. ile üzeriene giyilen uzun badiler ile dolu.

Ben bugüne kadar hiç dar paça giymedim.Sanırım bu fiziğimle de alakalı.Kilolu değilim çok ama zayıf da değilim.Belim incedir ama basenlerim ve kalçam dikkat çeker ama öyle aman aman değil yani.

Dar paça bana hiç yakışmaz diye denemiyorum bile.Ama onun dışında da giyecek bir şey bulamıyorum.

Ne yapacağım bilmiyorum,çıldıracaktım az kalsın.
Ne önerirsiniz,siz neler yapıyorsunuz kızlar??

bana kalırsa dar paça pantolonlar çok zayıflara ve çok kilolulara yakışmıyo anladığım kadarı ile senin kilon normal ve yakışacaktır.. çok rahat kullanabilirsin.. babetlerle de spor tarzdaki ayakkabılarlada her türlü kullanabilirsin.. :1hug:

Yaa inanılmaz mutlu oldum yazdıklarını okuyunca kızlar.
Ama dediğim gibi,denemedim ve denemeye cesaret edemiyorum.Sanki çok sırıtacak gibi geliyor.
Off en iyisi tez zamanda cesaretimi toplayıp denemek..Çok teşekkür ediyorumŞeniz

canım kumaş pantolon çizgısınde kot pantolonlar var klasık yanı ben bu anlamda journey markayı begenıyorum bulundugun yerde optımum varsa orda ucuz oluyor pacaları ne dar ne bol..ama dar pacayıda dene derım

bncede dar paça sana yakışır gibi geldi :) bu arada ben de geçen gün boru paça bir pantolon aldım benım daha cok hoşuma gıttı.

artık her yerde dar paça ve düşük belli pantolonlar var..alıştık artık...ama düşük bel göbeği belli ediyo biraz :kedi:

Çok zayıflara da gitmiyor canım aşırı kilolularıda sana yakışır anlattıgına gore kilon gayet normal denemende fayda var zamanla seversın

Teşekkürler kızlar..
Evet düşük bellerin zararı ama ben yüksek bel hiç giymedim kibilmiyorumkismile
Bundan sonra ne zaman alışverişe çıkarım bilmiyorum ama çıkınca denerim artık..
Teşekkürler tekrar değerli yorumlarınız için.opuyorumnanaktan

Sanırım kalçalarınız büyük , bence dar paça yakışmaz size
Ama normal paça pantolonlarda yok değil..
Mesela colinsde var..

Hayır o kadar da büyük değil kalçalarım..Neyse dediğim gibi dışarı çıktığım bi zaman denerim artık,olursa giyerim olmazsa gene arayışa devam..

dar parça basen ve kalçası olanlara yakışmıyor,tecrübe ile sabittir:KK43:
bende de var giymiyorum ama çok imreniyorum..

her yer dar paça ile dolu değil üstelik , LTB de bulabilirsiniz boru paça ve ispanyol paça kesimli pantolonları
kolay gelsin:KK66:

sen bı dar pacayı gıy bı daha asla dar paca gıymeden dısarı cıkamazsın o kadar alıskanlık yapıyo sahsen benım vazgecılmezım oldu

:)Herkesin zevkli varklı tabii:)
Çok teşekkürler arkadaşlar yorumlarınız için..Bulabilirsem klasiklerden vazgeçmem..ama buşamzsam çare yok..

normal paça alabilirsin bende dar paçadan vazgeçemiyorum alışkanlık oldu

kesinlikle var. onun rahatlığı bambaşka başka hiçbir şeyde yok. bir tane al dene istersen

Evet deneyeceğim ama bakınca hiç rahat görünmüyor,sıkacakmış gibi geliyor:)

evet bende öyle düşünürdüm. görüntüsü ile rahatlığının alakası yok:) ama fazlada kaptırma kendini ben artık başka pantolon giyemiyorummmmm buda kötü bişey

cnm hiç giymemişsin ondan deişik geliyor sana:)bikere al diger pantolonlarını giymessin eminim:)

X