Daha önce terapiyle birini unutan var mı aranızda?

2020den beri düşündüğüm bir çocuk var.Terapi ne kadar işe yarar ya da işe yarar mı?
Terapi elbette işe yarar sonuçta kendini mutsuz üzgün vs hissediyorsun yani tedavi yöntemi gibi düşün ama kendi çaban en önemlisi unutma bi de inanarak gitmen lazım çok çok güzel günlerin olsun ben aynı acıyı çektiğim için anlayabiliyorm hatta aynada ağlardm kendime yazığım gelirdi derdim Allah’ım ben bile kendime kıyamıyorm sen nasıl kıyıyorsn bana bazı geceler yalvarırdm lütfen uyuyaym mı aklıma gelmesin böyle bi iki dakika bazen aklıma gelmezdi üçüncü dakika şükrederdm ay Rabbim ben çok şükür iki dakika düşünmeden yaşadım istihareler dualar çabalar yani ne yapmadm ki şimdi evliyim bi kızım var hâlâ seviyor msn desen kendime bu soruyu bile sormuyorm öylece mazide bıraktm gitti inşallah seninde aşırı mutlu bi hayatın olur böyle çiçekler açsın hayatında bu dünyanın en zor şeyi olduğunu düşünüyorm ben hep derim Rabbim düşmanımın başına bile aşk acısı vermesin kesinlikle hatta kızıma bakıp dua ediyorm içimden Allah’ım sen gönül yarasıyla sınama hiç kızımı diye mutlu hayatın olsun merak etme herşey güzel olacaktır 😍

2020den beri düşündüğüm bir çocuk var.Terapi ne kadar işe yarar ya da işe yarar mı?
Terapi çocuğu unutmaniza değil sizi psikolojik olarak unutmamaya sevk eden alttaki sorunu çözmenize yardımcı olur. Bilincaltinda ne var da bu çocuğu unatamiyorsun bunu bulmana yardımcı olur ve sorunu çözer.

Terapi hafıza silmiyor yahu? Sizin bakış açınız eksik baktığınız yerleri fark ettirir. Sizi siz yapan şeyler anılarınız, unutmak değil onlarla barışmanız gerekiyor. Aşk sandığınız şey belki aşk değil, unutamadım diyorsunuz belki de unuttunuz yüklediğiniz alıştığınız anlamları istiyorsunuz... Siz bir terapiye başlayın faydasını mutlaka görürsünüz🌸

X