D vitamini eksikliği

68aksarayli

Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2022
730
206
27
Kızlar d vitamini eksikliği ve insülin direnci eksikliğim varmış bu durum gebeliğe engelmis galiba durumu yaşayıp düzelince gebe kalan oldu mu??

Benim de d vitaminim çok düşükmüş. Alt sınır 10 sanırım benim 7ydi. Ve o ay hamile kaldım. Ama mutlaka hamilelik öncesi ilaç kullanıp depolarınızı doldurun. Hamilelikle beraber bağışıklık iyice düşüyor dha zor oluyor . Benim bir sürü ek sıkıntım çıktı bağışıklık düşünce

Çok teşekkür ederim

Bende bir çok yerde okudum gebe kalmaya çalışıyorum vitamin kontrolü çok önemliymiş demir vitaminim 7 di D vitaminim 12 normal sinir 30 olması lazımmis referansda öyle yazıyor d vitamine başladım sizde kontrolleriniz yaptırın gebelik düşünüyorsanız dahiliye doktoruna sağlık ocaklarında malesef yardimci olamıyorlar

Dün yaptirdim d vitamini eksikliği varmış insülin direnci varmış ilaç başladı doktor kaç defa kadın doğuma gittim hic baktır demediler başka doktora gittim baktır dedi o hemen baktirfim dusukmus sebebi belkide buydu şuan ilaca başladım inşallah en kısa zamanda olumlu sonuçlar gelir

Banada aynı şekilde hiç bir doktor demedi sayfadan gördükten sonra baktırdım zaten tahmin edebiliyordum eksik olduğunu canim benim ilacı doktor pazartesi ve perşembe kullanmam gerektiği yazmış ona göre başladım yarın kullancam ama acayip susuyorum yan etkimi ne dudaklarım bile çatlattı bol bol su tuketiyor canim

Bende aynı pazartesi Perşembe günleri içiyorum sadece bende de aynı bu hafta başladım daha bı ay içecem bakalım inşallah rabbim bizede verir hayırlı evlatlar

Kızlar d vitamini eksikliği ve insülin direnci eksikliğim varmış bu durum gebeliğe engelmis galiba durumu yaşayıp düzelince gebe kalan oldu mu??
Benimde d vitaminim eksikti altlardaydim hatta ama gebe kalmiştim ve hamileligimin sonuna kadar d vitamini icmiştim kansizlikta vardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…