d.kont hapı bıraktığı ay hamiş olanlarrr

elavinya

Başarmanın yarısındayım,başaracağım dedim çünkü :)
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2008
1.542
578
44
ben ginera kullandım ve bıraktığım ay korunmadım ama hamile kalmama 3 -4 ay anca sürer derken günüm gectiğinde hiç kondurmamıştım hormonlarım değişti filan dedim ama oldu bunu aynen böyle doktoruma anlattığımda hemşireye dönüp bu hikayeyi daha önce duydunmu dedi ve güldü hemşire cok oluyo dedi gerçi ben 3 ay kullandım kist için ondanmı bilmiyorum ama böyle yaşayan başka kimler var bakalımmmm

ben ginera kullandım ve bıraktığım ay korunmadım ama hamile kalmama 3 -4 ay anca sürer derken günüm gectiğinde hiç kondurmamıştım hormonlarım değişti filan dedim ama oldu bunu aynen böyle doktoruma anlattığımda hemşireye dönüp bu hikayeyi daha önce duydunmu dedi ve güldü hemşire cok oluyo dedi gerçi ben 3 ay kullandım kist için ondanmı bilmiyorum ama böyle yaşayan başka kimler var bakalımmmm

Canım bende ginera doğum kontrol hapını kullandım. Kullanmayı bıraktığım ay hamile kaldım. Bırakmamın nedeni ise inanılmaz baş ağrısı yapmasıydı. Doktorum bırakmamı söyleyince bıraktım ve o ay hamile kaldım.

Son düzenleme:
demek seninde öyle oldu güle güle büyüt bebeğinii

Teşekkür ederim canım. Benim biraz bebeklikten çıktı oğlum şuan 9 yaşında. Eğer hamileysen Allah bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına almak nasip etsin.

Bende agustosda bıraktım diane35 kullandım kist için 2 ay ama normalde 6 ay kullancaktım cocuk istediğim icin bıraktım ve bu ay eylül 13 de yani yarın adet günüm bakalım adet olacakmıyım yoksa bende sizin gibi bıraktıgım ay hamile kalabilecekmiyim çok sabırsızlanıyorum ve cok heyecanlıyım inş.. hamileyimdir çünkü eğer adet olursam tedavi başlıcak testler vs.. vs.. bu ay son umudum ama banada hap etkisini 2-3 ay gösterir kalmazsın diyorlardı. Bana dua edin nolurrrr

Canım bu mübarek günde inşallah duaların kabul olur ve burdan sevindirici haberlerini alırız.Bende 2. çocuğu çok istiyorumm. Yaklaşık 1,5 yılldır. Ama hiç ümidim tükenmedi. Allah bebiş bekleyen herkesin dualarını kabul etsin.

flapy canım inşallah seninde bu mübarek günde güzel haberlerini alırız.. bakalım cok heyecanlıyım inş. olur rabbim hayırlısını versin hepimize

Bende agustosda bıraktım diane35 kullandım kist için 2 ay ama normalde 6 ay kullancaktım cocuk istediğim icin bıraktım ve bu ay eylül 13 de yani yarın adet günüm bakalım adet olacakmıyım yoksa bende sizin gibi bıraktıgım ay hamile kalabilecekmiyim çok sabırsızlanıyorum ve cok heyecanlıyım inş.. hamileyimdir çünkü eğer adet olursam tedavi başlıcak testler vs.. vs.. bu ay son umudum ama banada hap etkisini 2-3 ay gösterir kalmazsın diyorlardı. Bana dua edin nolurrrr

inşallah kalırsın güzelim bu eşsiz duyguyu allah herkese yasatsın hepinize duacıyım

......................................................

canım ben değil ama bunu bir kaç yerde daha söledim benim komşum daha bıraktığı ay hamiş kaldı

inşallah yaa çok heyecanlıyım bugun adet olmam lazım ama belli de olmuyor günüm bazen 16 sı bazen 17 si bazen 13ü.. gecen ay 13ünde oldugum icin bu ayda 13ü diyorum.. Bazende hiç olmuyorum... Test yapsammı yapmasammı bilmiyorum ya cıkmassa diye korkuyorum böyle mutluyum en azından bir umut var.. eşim yap diyor test ama ben cesaret edemiyorum.. Zaten bu ay olmassa tedavim başlıcak dün gece hacet namazı kıldım Allahım hamileysem göster rüyamda diye ama çok karışık ruyalar gördüm hatırlamıyorum bile. Tek hatırladıgım şey elime iğne batmış kanıyordu o kadar hayrılısı yaa

X