(Cyclo Progynova)Regl Dönemi Düzensizliği-Kimse Bilgi vermiyor Şaşırdım

olym

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2014
214
56
32
Ben cyclo progynova dıye ılac kullandım bugun 5,gun nerdeyse bu sıtede gunluk tutucam olmadıgım reglı gunlerı ıcın. herneyse reglı olmadım yuzumde alnımda kucuk kucuk sıvılceler cıkmaya basladı streste degıl 2gundur gezıyorum dısarıda hersey normal keyfım tıkır yanı streste olamaz dıye dusunuyorum sızce stresse yazın yıne de .Bu ilacı kullanan tanıdıgınız bıle varsa arayıp sorun artık o dereceyım yada benım bılmedıgım bılgılerı biliyorsanızda yazın.
ŞİMDİ İLK ÖNCE
cyclo progynova kullanırken neler yasadıgımı yazıcagım
Bir aylık adet duzensızlıgım sonucu doktora hem kontrol hem bunun ıcın gıttım rahıme ultrason ıle baktı ve bırsey yok dedı.kandan hormon testı ıstedı bunda da bırsey cıkmadı dıyıp bu ılacı verdı .Adet tarıhınden 5 gun sonra kullan dedı ve kullandım kullanmadan önce yan etkılerını baktım yada ınternette yazanlara ki
cyclo progynova hakkında kilo aldırıyor,iştah acıyor,bas agrısı yapıyor eger kı mıgrense yazanlar olmus hiçbiri bende olmadı yanı cokta saglıklı gectı kullandıgımı bıle anlamadım.
21gunun sonunda tabı kı regl olmadım suan 5.gunumdeyım yıne olmadım ınternette arastırmalarıma göre 7gun içinde oluyormus kullananlar en fazla 2gun daha beklerken suraya yazayım bır kullanan varsa yazsın dedım cevap bulamadım pek zaten dun ıdrar testı yaptım gebelık negatıf cıktı kan testı yaptırmadım .Eger olmazsam baska doktora gidip olan bıtenı anlatmayı dusunuyorum zaten .Ben kımse bılgı vermese de bıldıklerımı buraya yazdım belkı baskasının ısıne yarar.

Birde : Hamıle oldugumu dusunmuyor degılım ondan da belırtı yok ılacı bıraktıktan 2 gun sonra yanı adet olmam gereken gun kasık agrısı yasadım baska bır durum yasamadım onu da psikolojık dıye nıtelendırdım.Bir de bugun için de yedıklerımden dıye dusunuyorum mıdemde ekşime oluyor baska birsey yok .Hamile değilsem baska bir saglık sorunum cıkarsa ozaman strese girerim sanırım oyle duruyor.Artık bilenler yazsın birşeyler bilmeyenler saglıgım ıcın dua etsin ne diyim artık.

Son düzenleme:
canim dert etme sikma caninida o ilac ne bilmiyorum ama muhtemelen ondandir eger icin rahat etmiyisa doktora git yarin ilaci veren gebelikte varsa cikar yoksada icin rahat eder

canim dert etme sikma caninida o ilac ne bilmiyorum ama muhtemelen ondandir eger icin rahat etmiyisa doktora git yarin ilaci veren gebelikte varsa cikar yoksada icin rahat eder
o dr a bırdaha gtcegımı sanmıyorum su 2-3 gun gecsın baskasına gtcem

Sanirim yarin regli olmus olurum belirtileri basladi ama ya bu ilaca devam etmiycem zaten birde baska bir doktor kontrolune giderim ama bu kez regli sikayeti ile degil bebek istedigimi belirtebilirim sanirim bir iki ay sonra gitmeyi dusunuyorum tabi umarim bilgi vermis olurum bu ilaci kullananlara ama kullanmasaydimda olurdum reglimi hemde gecikmeden diye dusunuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…