cumaya gün aldık

sevgiyle

Guru
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2007
221
2
arkadaşlar cuma günü sabah sezeryan ile doğuracağım bugüne kadar burada paylaştıklarımız için hepinize teşekkür ederim doğum sonrası doğum hikayemi sizllerle paylaşacağım dualarınızı eksik etmeyin

şimdiden gözünaydın canım ALLAH yardımcın olsun bebgine sağlıcakla kavuşman dilegiyle hikayeni bekliyoruzz a.s.

canım allah sana hayırlı doğumlar nasip etsin.. bebişinle mutlu sağlıklı uzun bir ömür geçirmeni dilerim.. hayırlı haberlerini bekliyoruz..

canım allah kurtarsın. inşallah kolay olur doğumun. bende sezeryan düşünüyorum. doğumdan sonra haberlerini bekliyorum. şimdiden tebrik ederim.

Allah hayırlı etsin bebeğin sağlıkla doğsun sağlıkla büyüsün inşallah. darısı bizlerinde başına o günleri bizde görürüz inşallah

hadi gozun aydin sende kavusuyorsun bebegini hayirlisi olsun allah simdiden anali babali buyutsun insallah

gözün aydın canımm ne güzel kavuşuyosun bebişine dualarımız seninle canım inş güzel bir doğum olurr darısı bize inşallah...

Canım kolay ve sağlıklı bir doğum diliyorum , hem senin hem de bebeğin için. Sağlıkla kucağına al , bizler için de öp onu. a.s. sonra da gel bizimle paylaş en müsait zamanında :) tüm kolaylıklar seninle olsun. Allah yardımcın olsun arkadaşım. yerimseniben

X