Cumartesi duası

Zeynepp20

sen bu kalbe iyi geldin benden hiç gitme
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2012
2.679
3.375
Kızlar 3 hafta önce yine kk'da bir dua gördüm tevbe suresi 129 ayeti 1900 defa okuyanin duası kabul olur diye hemen ilk cumartesi gusül abdesti aldım başımı orttum ve bu sureyi 1.900 defa okudum daha okurken içim umutla doldu,gözümü kapattığımda bile güzel hayaller gördüm (bunlar hep duayı okurken oldu) bu hafta regliyim o yüzden okuyamiyorum. Duan kabul oldu mu derseniz henüz bir gelisme yok ama olacak biliyorum benim ve annemin o gün akşam gördüğü rüyalar boşa değildi... belki okumak istersiniz diye duayı paylaşıyorum

Fe in tevellev fe kul hasbiyallâh(hasbiyallâhu), lâ ilâhe illâ hûve, aleyhi tevekkeltu ve huve rabbul arşil azîm(azîmi).

Bundan sonra eğer onlar dönerlerse, o zaman onlara şöyle de: “Bana, Allah yeter (kâfidir), O’ndan başka ilâh yoktur. Ben, Allah’a tevekkül ettim (güvendim). Ve O, azîm arşın Rabbidir.”

Başlamadan önce 3 Estağfurullah 3 elhamdülillah, 3 salavat ,3 la ilahe illallah muhammeden Resulullah diyip niyet edin , ve sonunda yani 1.900 tane bitince yine 3 Estağfurullah 3 elhamdülillah 3 salavat 3 la ilahe illallah muhammed Resulullah diyin. Bir de sessiz sakin bir ortamda dileginizin hayalini kurarak okuyun .

Bu hafta ben okuyamiyorum beni de dualarınıza eksik etmeyin .ALLAH KABUL ETSİN İNŞALLAH

Son düzenleme:
Ben de o gün okudum gerceklesirse buraya yazicam Rabbim sizin duanizida kabul etsin

çok güzel bir dua sabah akşam 7şer defa okunmasının bile duaların kabulüne vesile olacağını okumuştum

Ben de yapmayi dusunuyorum Allah izin verirse. İnsallah benim ve herkesin duasi kabul ve hayirli olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…