Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Tatlım kural gereği zaten Etap 1.si en geç pazartesi sırrını paylaşması gerekiyor
Karar defterinde belirtilmiş

Belkide 1. Olduğundan haberi yoktur

Tatlım kural gereği zaten Etap 1.si en geç pazartesi sırrını paylaşması gerekiyor
Karar defterinde belirtilmiş

Belkide 1. Olduğundan haberi yoktur
biraz önce bilgi verdim canlar malum kaptanları yeni belki de uygulamayı bilmiyorlardı ilgileneceklerdir

kaptan arkadaşlarım zamanında seabahar ın yukardaki mesajı var diskalifiye olmuş bir üyem var cuma gün listeye gitmesi için oylama mı yapacağım yoksa yukardaki gibi mi davranacağım ?

kaptan arkadaşlarım zamanında seabahar ın yukardaki mesajı var diskalifiye olmuş bir üyem var cuma gün listeye gitmesi için oylama mı yapacağım yoksa yukardaki gibi mi davranacağım ?
Yeni uygulamayı yap canım. Arkadaşımızın adını ve durumunu açıkla, itirazı olan olursa yazar. Bizim takım adına sıkıntı yok, yarışabilir yeniden.

Yeni uygulama fikri iyiymiş. Bizim içinde bir sorun yok tatlım o şekilde yapabilirsin. Herkesin olumlu karşılayacağını düşünüyorum.

selam arkadaşlar. seaBahAR baharcım. biliyorsun sweetdimple rahatsızlığından dolayı bir süredir aramızda yok. kendisi şükür artık daha iyi ancak dönüş yapamayacak. takıma artık ben kaptanlık yapmaya çalışacağım inşallah. sen gerekli düzeltmeyi yapabilirmisin...

8.takım olarak mahsuru yok canım

3.takım olarak bir mahsuru yok :)

7. Takım olarak bir mahsuru yok

6.takım içinde bir mahsuru yok canım.

2. takım onayladı

Aslında sadece itirazı olan varsa bildirecekti ama diğer arkadaşlar yazdığı için bende yazmak istedim
9.takım için de bi mahsuru yok cnm

bizim içinde bir sakınca yok canım
hayırlı olsun canım Banuşum da daha iyi olsun inşallah

merhaba kaptan arkadaşlarım,8.takım olarak yeni üyelere ihtiyacımız var şu an listem 2 kişi ve deneme sürecinde de 1 yarışmacım var.
sizlerden ricam yeni üyeleri bize yönlendirmeniz.
teşekkürler.
Gunaydin kaptanim, uye durumun nasil? Yonlendirmeye devam edelim mi yoksa biz de kendi takimlarimiza davet edebilir miyiz?

canım hayırlı olsun sweet in emaneti senin üzerinde artık başarılarının devamını dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…