Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

sevgili kaptan arkadaslar malum seaBahAR seaBahAR tatilde etap raporu yayınlanmadı ama etap birincisi olsn arkadasın acıklamasını yazması iyi olur diye düşünüyorum onun için illa etap raporunun çıkması gerekmiyor bana göre siz ne dersiniz
Tatlım kural gereği zaten Etap 1.si en geç pazartesi sırrını paylaşması gerekiyor
Karar defterinde belirtilmiş

sevgili kaptan arkadaslar malum seaBahAR seaBahAR tatilde etap raporu yayınlanmadı ama etap birincisi olsn arkadasın acıklamasını yazması iyi olur diye düşünüyorum onun için illa etap raporunun çıkması gerekmiyor bana göre siz ne dersiniz
Belkide 1. Olduğundan haberi yoktur :KK43:

Tatlım kural gereği zaten Etap 1.si en geç pazartesi sırrını paylaşması gerekiyor
Karar defterinde belirtilmiş

Belkide 1. Olduğundan haberi yoktur :KK43:
biraz önce bilgi verdim canlar malum kaptanları yeni belki de uygulamayı bilmiyorlardı ilgileneceklerdir

Kızlar kendimce bir düşüncem var, paylaşyım hemen.
Diskalifiye edilen üyenin geri dönmesi oylamasında böyle evet/hayır oylaması yapmak yerine;
Durumu açıklayan bir mesaj yazıp, itirazı olan varsa (örneğin) 3 gün içinde bildirsin notunu da eklerseniz, daha kolay olur diye düşünüyorum. Zaten genelde bu tip oylamalar hep olumlu sonuçlanıyor ve diskalifiye edilmiş üyeler geri dönüyor
Tarihte aksi yönde sadece bir tane örneğimiz var.
Neticede herkes paylaşım alanını okumakla yükümlü. Üç gün içinde okumadığı için hayır diyememiş olan da çıkarsa, bu onun sorunudur diye düşünmekteyim.. :KK76:
kaptan arkadaşlarım zamanında seabahar ın yukardaki mesajı var diskalifiye olmuş bir üyem var cuma gün listeye gitmesi için oylama mı yapacağım yoksa yukardaki gibi mi davranacağım ?

kaptan arkadaşlarım zamanında seabahar ın yukardaki mesajı var diskalifiye olmuş bir üyem var cuma gün listeye gitmesi için oylama mı yapacağım yoksa yukardaki gibi mi davranacağım ?
Yeni uygulamayı yap canım. Arkadaşımızın adını ve durumunu açıkla, itirazı olan olursa yazar. Bizim takım adına sıkıntı yok, yarışabilir yeniden.

Yeni uygulama fikri iyiymiş. Bizim içinde bir sorun yok tatlım o şekilde yapabilirsin. Herkesin olumlu karşılayacağını düşünüyorum.

sevgili kaptan arkadaşlarım deryalimm07 arkadaşımız 419. etapta özel sebeblerinden dolayı 3 defa bildirim yapmadığı için diskalifiye edilmişti. Eğer uygun görürseniz bu hafta listelere girecek. Uygun görmeyen takım kaptanı sebebiyle yazarsanız sevinirim.
8.takım olarak mahsuru yok canım :KK28:

sevgili kaptan arkadaşlarım deryalimm07 arkadaşımız 419. etapta özel sebeblerinden dolayı 3 defa bildirim yapmadığı için diskalifiye edilmişti. Eğer uygun görürseniz bu hafta listelere girecek. Uygun görmeyen takım kaptanı sebebiyle yazarsanız sevinirim.

3.takım olarak bir mahsuru yok :)

7. Takım olarak bir mahsuru yok :KK54:

6.takım içinde bir mahsuru yok canım.

2. takım onayladı :KK200:En Büyük KK

Aslında sadece itirazı olan varsa bildirecekti ama diğer arkadaşlar yazdığı için bende yazmak istedim
9.takım için de bi mahsuru yok cnm

bizim içinde bir sakınca yok canım
selam arkadaşlar. seaBahAR seaBahAR baharcım. biliyorsun sweetdimple rahatsızlığından dolayı bir süredir aramızda yok. kendisi şükür artık daha iyi ancak dönüş yapamayacak. takıma artık ben kaptanlık yapmaya çalışacağım inşallah. sen gerekli düzeltmeyi yapabilirmisin...
hayırlı olsun canım Banuşum da daha iyi olsun inşallah

merhaba kaptan arkadaşlarım,8.takım olarak yeni üyelere ihtiyacımız var şu an listem 2 kişi ve deneme sürecinde de 1 yarışmacım var.
sizlerden ricam yeni üyeleri bize yönlendirmeniz.
teşekkürler.
Gunaydin kaptanim, uye durumun nasil? Yonlendirmeye devam edelim mi yoksa biz de kendi takimlarimiza davet edebilir miyiz?:KK200:

selam arkadaşlar. seaBahAR seaBahAR baharcım. biliyorsun sweetdimple rahatsızlığından dolayı bir süredir aramızda yok. kendisi şükür artık daha iyi ancak dönüş yapamayacak. takıma artık ben kaptanlık yapmaya çalışacağım inşallah. sen gerekli düzeltmeyi yapabilirmisin...
canım hayırlı olsun sweet in emaneti senin üzerinde artık başarılarının devamını dilerim

X