Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

eriğimcim kaptanım ellerine sağlık, ancak aşağıya alıntıladığım mesajda 6. takım kaptan yardımcısı konuya cevap vermişti.
gel pcpc izinden dönen üye ancak belirtildiği üzere, izin sonrası hamilelik nedeniyle kilo aldığı için yeni üye gibi listeye alıyorlar. Yani yaptıkları doğr oluyor bu durumda.
Gerek 6. takımın, gerekse sonuç listelerinin düzenlenmesi gerekmiyordu bu durumda.
Sonuç olarak ya benim ya da senin kafan karışık.
Bahsettiğim mesaj da şu:

Kızlar çok hastayım takımla ilgilenemiyorum. Birisi listelere yardımcı olabilir. Lütfen teşekkür ederim şimdiden
Geçmiş olsun tatlım, bir an önce iyileşmen dileğiyle..

Listeler hazır ,dereceye giren tüm takım ve arkadaşlarımı kutluyorum
Ellerine sağlık tatlım..

Baharim zaten siralama degisiyordu cunku 5.takimin ortalamasi degismis fakat siralamayo degistirmemislerdi ama gel pcc hakkinda sen ilgilenin deyince benim hatlar karismis olabilir

Baharim zaten siralama degisiyordu cunku 5.takimin ortalamasi degismis fakat siralamayo degistirmemislerdi ama gel pcc hakkinda sen ilgilenin deyince benim hatlar karismis olabilir
Benden önce sen git tatile..
5. takım gerekli düzeltmeyi yaptı tatlım ya.. toplight kaptanım yazdı paylaşıma zaten.. sıralamayı değiştirmiyordu zaten düzeltmeleri..
performans uygulamasınd değişme olmuştu sadece ve 5. takım 1 nota almıştı o düzenlemeyi de sağ olsun toplight kaptanım yaptı, beni yormamak için..

yahu kardeşim 449. etaba geçtik.. seninle hala 448. etabı konuşuyoruz

bitti güzelim bitti.. yok bi'şey.. iyileşeceksin.

Simdi huniyi takip ortalarda gezecegim az kaldi ay fenalik geldi bana butun bunlari yasanmadi sayalim sen beni gormedin tamam mi olay mahalinde yoktum tatil fikri super ama adam beni bosayacak hic gitmedigim kadar tatile gittim bu sene yinede yetmedi demek

449. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-117#post-44798276
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL

Performans uygulaması 17. tur / 1. hafta sonuçları için linki tıklayınız:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-15#post-44800790
Ne güzel başlamış 17. tur! Böyle devam etmesini dilerim.

3. TAKIM

Nar38 ile ilgili olarak;
Eski yarışmacımız olup, 28 Kasım 2014 de 60,9 kiloyla yarışmaya katılmış ve 400. etapta 57,5 kilo ile hamilelik iznine ayrılmıştır.
İşlem olarak bir hatanız yok, sadece eski yarışmacı olduğunu belirtmeniz gerekiyordu.
Bilginize.

5. TAKIM
dynasia ile ilgili olarak;
Paylaşım alanında bana iletilen mesaj kafamı karıştırdı. Bu arkadaşımızın eski nicki alpim.
447. etapta nick değişimini listenizde belirtmiştiniz. Şimdi tekrar alpim mi oldu?

6. TAKIM
Edahafiz ile igili olarak;
Eski yarışmacımız olup, 28 Mart 2014 de 82 kiloyla yarışmaya katılmış ve 365. etapta 76,6 kilo ile izne ayrılmıştır.
İzinden dönen üye uygulamasına göre listenizi yeniden düzenleyip, sıralamayı etkiliyorsa sonuç listesini lütfen yeniden hazırlayınız.

7. TAKIM
1) 7.Takım üyelerinden CallanPinckney mezun oldu. Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-49#post-44802727
Başarı hikayesini aşağıda linkini vermiş olduğum başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz. (Mecburi değildir.)
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

2) Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 7. takıma isabet etti.
Takım ortalamanızı % 0,643 olarak belirtmişsiniz.
Benim hesaplarıma göre % 0,610 çıkıyor.
Kontrol ederek, lütfen gereğini yapınız.

10. TAKIM
Karacamdan Kelebek ile ilgili olarak;
Bildiriminize dayanarak; üyemizin kilosunda meydana gelen tartı değişimi kaynaklı 700 gramlık artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır.
Böylece başlangıç kilosu 101,2 kilodan 101,9 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize.

14. TAKIM
ParteMoralll ile iglili olarak;
Bilmeniz gerektiği gibi yeni üye deneme süresi en az iki haftadır. Bu nedenle de üyenin listede yer alabilmesi için geçmesi gereken süre dolmamıştır.
Üyeyi listeden çıkartarak, etap listenizi ve sıralamayı etkiliyor ise sonuç listesini lütfen tekrar hazırlayınız.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 449. Etap birincisi; 14. Takımdan Sudbanazenin arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

seaBahAR cım nicki biraz karışık olduğu için ben dysania yerine dynasia yazmışım sendeki listelerde düzeltmen için
bu mesajı yazmıştım umarım anlatabilmişimdir

seaBahAR cım nicki biraz karışık olduğu için ben dysania yerine dynasia yazmışım sendeki listelerde düzeltmen için
bu mesajı yazmıştım umarım anlatabilmişimdir
Nick değişimini belirttiğin etapta doğru yazdığın için bendeki üye listesine de, analiz sayfanıza da aynı şekilde girmiş oldu zaten..
Ama yine de ne olur ne olmaz sonraki iki etapta yanlış yazdıklarını düzelttim tatlım..

yaa ben sana gene iş çıkartmış oldum nick değişimi sayfasında da öyle yazdığımı sanmışım devreler yandı heralde izin öncesi :)

Yavaş yavaş öğreniyorum kaptanlığı bir daha ki sefere dikkatli olurum Nar38 ile ilgili yazdığınıza istinaden :)

seaBahAR

Baharcım bizim takıma lepistesinyavrucugu nickli üye dahil oldu
Kendisi 2013 de 7 takımdan ayrılmış
Nasıl olduğunu hatırlamıyor
Benim bulabildiğim 312.etapta izinli ayrıldığı
Ilerde sorun çıkmaması adına teyit ettirmek istedim

Şimdiden teşekkür ederim

Canim ben ilk sayfadaki bu msji okudum
14.TAKIM KURALLARI:
1- Yeni katılan üyelerin 2 hafta deneme süresi olacaktır. Deneme süresi boyunca takip edilen üye, kurallara uymadığı taktirde takıma alınmayacaktır.Kaptanın insiyatifi doğrultusunda paylaşımın yeterli olması durumunda ilk hafta da listeye girilebilir
"Kaptan insiyatifi doğrultusunda ilk hafta da takima girebilir " yazdığı için üyenin paylaşımı çok iyi olduğundan aldim listeye. Yanlış birsey varsa süresinin dolmasıni bekleyim

Tatlım bendeki listede şöyle görünüyor:
Giriş tarihi 1 Mart 2013
Giriş kilosu 97
312. etapta, 7. takımda yarışırken 90,4 kilo ile izne ayrılmış. Sonraki etap da zaten 7. takım kapanmış.
Bazen ben aktarırken de hata yapabiliyorum ama ikimizde de 312. etap bilgisi olduğuna göre doğrudur.

Kaptanım önceliğimiz her zaman Karar Defteri kurallarıdır.
Takım kuralları bu ana çatının altında belirlenebilir ancak her zaman ana kurallara uyulması gerekir.
Bir de şöyle bir aksama olabiliyor.
Geçmişte x kaptan bu kuralları yazıyor, daha sonra oylama ile genel bir kural değişikliğine gidiliyor. Bu durumu ben Karar defterine ekleyip güncelliyorum. Ama x kaptan kendi takım kuralını güncellememiş olabiliyor, x kaptan gidiyor, y kaptan geliyor vs.

O nedenle her zaman ama her zaman tek doğru ve güncel bilgi Karar Defterimizde yer alan kurallardır.
Etap raporunda yazdığım geçerli, üyeyi listenizden çıkartmanız gerekiyor.

Anladım canim peki o zaman sıralama değişiyor olabilir kusura bakmayın karıştırdım sanırım herşeyi ne yapmam gerekiyor sonuç listesindeki msjlari tekrar düzeltmem mi gerekiyor yoksa bu hafta üyeyi listeden çıkarmam yeterli oluyor mu?

üyeyi listeden çıkarıp sonuç listesini yeniden düzenleyeceksin tatlım

teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…