Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

15. TUR / ALTINCI HAFTA

1. TAKIM
431. Etap => -0,02% => 1. NOTA
433. Etap => -1,68% => 2. NOTA => 1. SARI KART
435. Etap => 0,04% => 1. NOTA
436. Etap => 0,26% => 2. NOTA => 2. SARI KART
438. Etap => 0,14% => 1. NOTA

2. TAKIM
431. Etap => -0,29% => 1. NOTA
433. Etap => -0,63% => 2. NOTA => 1. SARI KART
436. Etap => 0,10% => 1. NOTA

3. TAKIM

433. Etap => -0,39% => 1. NOTA
435. Etap => ETAP BİRİNCİSİ => 1. NOTA SİLİNDİ
436. Etap => -0,11% => 1. NOTA
438. Etap => -0,68% => 2. NOTA => 1. SARI KART

4. TAKIM
431. Etap => -0,22% => 1. NOTA
433. Etap => 0,00% => 2. NOTA => 1. SARI KART
436. Etap => ETAP BİRİNCİSİ => 1. SARI KART SİLİNDİ

5. TAKIM
433. Etap => -0,27% => 1. NOTA
438. Etap => 0,04% => 2. NOTA => 2. SARI KART

6. TAKIM
433. Etap => 0,21% => 1. NOTA
436. Etap => ETAP İKİNCİSİ => 1. NOTA SİLİNDİ

7. TAKIM
433. Etap => -0,22% => 1. NOTA
434. Etap => ETAP BİRİNCİSİ => 1. NOTA SİLİNDİ
436. Etap => 0,29% => 1. NOTA
438. Etap => ETAP İKİNCİSİ => 1. NOTA SİLİNDİ

8. TAKIM
433. Etap => -0,04% => 1. NOTA
434. Etap => ETAP İKİNCİSİ => 1. NOTA SİLİNDİ
438. Etap => 0,14% => 1. NOTA

9. TAKIM
BAŞARILI :nazar:

10. TAKIM
438. Etap => 0% => 1. NOTA

14. TAKIM

436. Etap => 0,24% => 1. NOTA

bahar cım bizim takım ın 1. sarı kartı olması lazım tatlım sabahtan beri bakıyorum da kafam mı karıştı 412. etap ta 1 sarı kartımız vardı ancak 417. ve 418. etaplarda 5. takım olarak 3. olduğumuz için bu sarı kartın silinmesi gerekmiyormuydu ben mi yanlış anladım müsait olduğun bir zamanda bakabilirmisin tatlım

Iyi akşamlar kizlarr takimimdan bir yarışmaci hedef kilosunu aşağıya çekmek istiyor ne yapmam lazim yeniyim kaptanlkta yardim bekliyorum:KK23::KK23:
Selincim cuma günü listenizi yaptığınız zaman o arkadaşın adının yanına hedefini kaça indirmek istiyorsa o yazılacak
Mesela, hedefini 65 e çekiyor gibi :KK66:

bahar cım bizim takım ın 1. sarı kartı olması lazım tatlım sabahtan beri bakıyorum da kafam mı karıştı 412. etap ta 1 sarı kartımız vardı ancak 417. ve 418. etaplarda 5. takım olarak 3. olduğumuz için bu sarı kartın silinmesi gerekmiyormuydu ben mi yanlış anladım müsait olduğun bir zamanda bakabilirmisin tatlım

Sorunu anlamadım tatlım ya..
417. etap falan mazide kaldı?
Şu anda 15. turdayız.
15. tur 431. etapta başladı.
Her tur 8 etap sürüyor ve yeni tura geçtiğimizde sıfırlanıyor.
Sen sorunu bir daha gözden geçir, etapları mı yanlış yazdın acaba?

Sorunu anlamadım tatlım ya..
417. etap falan mazide kaldı?
Şu anda 15. turdayız.
15. tur 431. etapta başladı.
Her tur 8 etap sürüyor ve yeni tura geçtiğimizde sıfırlanıyor.
Sen sorunu bir daha gözden geçir, etapları mı yanlış yazdın acaba?
bahar cım eğer her etap ta sıfırlanıyorsa bizim 15. tur boyunca sadece 433. etap ve 438. etapta birer notamız ve sonuç olarak 1 sarı kartımız olması gerekiyor 2 sarı kart değil

5. TAKIM

diye yazmışsın dünki performans uygulamasında
o zaman eski etaplar sıfırlanmış oluyor

Iyi akşamlar kızlar:KK54: acemi kaptan yine bişey soracak:KK23: geçen hafta listemizi geciktirdigimiz için bu hafta takimda yüzdeler 3 e bölünecek ben geçen haftalarda listede değildim listeye bu hafta giriyorum bende yüzdemi 3 e bölmeli mym?:KK58:

Iyi akşamlar kızlar:KK54: acemi kaptan yine bişey soracak:KK23: geçen hafta listemizi geciktirdigimiz için bu hafta takimda yüzdeler 3 e bölünecek ben geçen haftalarda listede değildim listeye bu hafta giriyorum bende yüzdemi 3 e bölmeli mym?:KK58:
Bence senin bölmene gerek yok ama şimdi ceza bölmesi tüm takıma uygulanıyor bildiğim kadarıyla tahminimce seninde ikiye bolmen gerekir yüzdeni cezadan dolayi diger üyeler 3 e ay çok karışık oldu ama böyle ya bir karar defterine bakalım olmadı bilenlerden bekleyelim:KK66:

SekerPancarii SekerPancarii bak canım karar defterinde yazan şu

ETAP LİSTELERİNİN HAZIRLANMA ZAMANI
Her takım etap listesini, Cuma günü en geç 20:00 e kadar paylaşım alanında yayımlayacaktır.
Önemli: Bildirimde bulunmayan veya bildirimi ilgili saatten sonra yapan takım etap dışı bırakılacaktır. Etap dışı kalan takım, bir sonraki etapta takim yuzdesini ikiye böler.
Takım etap listelerinin sıralanması ve derecelerin belirlenmesi işi takımlarca sırayla ve en geç Cumartesi öğlen saat 12:00 ye kadar yapılacaktır.

Yani sende yüzdeni ikiye boleceksin canim ben öyle anladim :KK66:

Mevcut yarışan takım üyelerinin yüzdeleri üçe bölünecek bitanem senin yüzdeni bölmene gerek yok :KK19:

bahar cım eğer her etap ta sıfırlanıyorsa bizim 15. tur boyunca sadece 433. etap ve 438. etapta birer notamız ve sonuç olarak 1 sarı kartımız olması gerekiyor 2 sarı kart değil

5. TAKIM

Sanırım sadece yazım hatası oldu toplight kaptanım. 1. yerine 2. yazılmış sadece:KK16:

SekerPancarii SekerPancarii bak canım karar defterinde yazan şu

ETAP LİSTELERİNİN HAZIRLANMA ZAMANI
Her takım etap listesini, Cuma günü en geç 20:00 e kadar paylaşım alanında yayımlayacaktır.
Önemli: Bildirimde bulunmayan veya bildirimi ilgili saatten sonra yapan takım etap dışı bırakılacaktır. Etap dışı kalan takım, bir sonraki etapta takim yuzdesini ikiye böler.
Takım etap listelerinin sıralanması ve derecelerin belirlenmesi işi takımlarca sırayla ve en geç Cumartesi öğlen saat 12:00 ye kadar yapılacaktır.

Yani sende yüzdeni ikiye boleceksin canim ben öyle anladim :KK66:

Mevcut yarışan takım üyelerinin yüzdeleri üçe bölünecek bitanem senin yüzdeni bölmene gerek yok :KK19:
Teşekkür ederim canim kaptanlarim:KK15::KK15:

5. TAKIM

Hayır her etapta tabii ki sıfırlanmıyor.. Sıfırlanan etap değil, performans turu.
Her performans turu 8 hafta sürüyor. 8 hafta bitince sonuçlara göre ceza alan takım açıklanıyor.
Bitişte de gerek cezalar gerekse dereceler sıfırlanıyor ve yeni performans turuna bembeyaz bir sayfa açılarak başlanıyor.
Sen 417. etap dediğin için konu raydan çıktı. :KK53:

Şimdi ben 15. performans turu derecelerinizi kontrol edip, gereken düzeltmeyi yaparım.

toplight toplight kaptanım, durum aynen Sweetdimple Sweetdimple kaptanımın dediği gibi.
Yazım hatası yapmışım. Şu anda 1 sarı kartınız var. 1 yerine 2 yazmışım.
15. performans turu 431. etapta başladı. Ve siz 431-438 etaplar arası ilk üç dereceye hiç girmemişsiniz.
433. ve 438. etaplarda da takım ortalamanız 0,30% altında kaldığı için birer nota almışsnız.
İki nota toplamı da bir sarı kart ediyor.

Sanırım sadece yazım hatası oldu toplight kaptanım. 1. yerine 2. yazılmış sadece:KK16:

toplight toplight kaptanım, durum aynen Sweetdimple Sweetdimple kaptanımın dediği gibi.
Yazım hatası yapmışım. Şu anda 1 sarı kartınız var. 1 yerine 2 yazmışım.
15. performans turu 431. etapta başladı. Ve siz 431-438 etaplar arası ilk üç dereceye hiç girmemişsiniz.
433. ve 438. etaplarda da takım ortalamanız 0,30% altında kaldığı için birer nota almışsnız.
İki nota toplamı da bir sarı kart ediyor.
kafanızı biraz karıştırdım ama teşekkür ederim sorun çözülmüştür ellerinize sağlık

X