Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ellerine sağlık toplight kaptanım...

Arkadaşlar dün düğün telaşı vardı ailede.. Şimdi ancak gelebildim..
Bu hafta bireysel sıralamayı da hazırlayacaktım. Ancak 2. ve 14. takımlarda bildirim sorunu olduğu için listemi eksik olacak, bu nedenle önümüzdeki hafta hazırlayacağım. Siz de bu arada biraz daha kilo kaybetmiş olursunuz, dilerim sıralamanızı yükseltirsiniz.

Bir de ne olur ne olmaz diyerek olası düzeltmelere karşı, performans uygulamasını artık Çarşamba günleri güncelleyeceğim. Hazırlayıp etap raporuna ekliyordum önceleri ama sonra hata çıkınca tekrar editlemek gerekiyor. İki iş çıkmasın diye etap raporunu artık performans uygulaması olmaksızın hazırlayacağım.

İki konuyu da bilgilerinize sunuyorum efem..

İyi Pazarlar.

438. ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-114#post-43417469
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

1. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 1. takıma isabet etti.
Benim hesabıma göre takım ortalamanız 0,13590 çıkıyor. Bu durumda da sayı yuvarlanıyor ve 0,14% e yükseliyor.
Gerekli kontrolleri yaparak, eğer sıralamaya etki ediyorsa sonuç listesini lütfen değiştiriniz.

2. TAKIM
Bildirim yapmadığınız için etap dışı kaldınız.
439. etapta takım ortalamalarınızı 3'e bölmeyi lütfen unutmayınız.

3. TAKIM
3.Takım üyelerinden Afife lale mezun oldu. Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-48#post-43438204
Başarı hikayesini aşağıda linkini vermiş olduğum başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz. (Mecburi değildir.)
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

5. TAKIM
1) muska77 ile ilgili olarak;
Daha önce yarışmakta iken hedefini 75 olarak belirlemiş. Kilosuna bakarak güncel hedefinin daha farklı olduğunu düşünüyorum.
Kontrol ederek bilgi aktarmanızı rica ederim.

6. TAKIM
Bulbul-e Bismil ile ilgili olarak;

2015 yılı izin hakkı bitmiştir.

10. TAKIM
sosyoloji12 ile ilgili olarak;
1.5 kilo tartı kaynaklı farkı başlangıç kilosuna eklediğinizi iletmişsiniz. Yarışmacının kayıt kilosu olan 76,1 sözkonusu farkın eklenmiş hali mi?
Emin olmak ve hata yapmamak adına sormak istedim.

14. TAKIM
Bildirim yapmadığınız için etap dışı kaldınız.
439. etapta takım ortalamalarınızı 3'e bölmeyi lütfen unutmayınız.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 438. Etap birincisi; 10. Takımdan sosyoloji12 arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

Son düzenleme:
sonuç listesini düzenledim seabahar teşekkürler aslında hesaplarken dikkat ederim ama yuvarlamada bir hata olmuş nedense iki kez bakmıştım halbuki bu durumda 8. takımla birlikte beşinciliği paylaşmış olduk ona göre düzenledim tekrar

Tartı farkı eklenmiş hali baharcim
tesekkur ederim ellerine saglik

sevgili bahar muska77 nin hedefini 60 olarak değiştirelim tatlım bu arada bulbul-e bismil ve sekerkiz67 6. takımda bizde değil onu da hatırlatayım

hoşge
hoşgeldin moni cim aynur kaptanım yazmış durumu

moni hosgeldin canım sahalara yeniden

Tekrar hoşgeldin caniiimmm
Hoşbuldum teşekkür ederim

Tamam canim. Bu hafta kilolar 3 e bolunecek

Dikkatin ve uyarın için teşekkür ederim.
Geçmiş etapları inceledim.
sekerkız67 nin hamile iznini silmeyi unutmuşum. Haklısın. 2015 yılı sonuna kadar hala 1 izin hakkı var, düzelttim.
Şimdi etap raporunda da ilgili bölümü sileceğim.
bülbül daha önce bir kez 419. etapta izne ayrılmış, şimdikiyle toplam 2 ediyor.

Gunaydinlar sevgili kaptanlarim

Bir suredir birinci takim olarak toparlanma cabasi icerisindeyi ancak bunu saniyorum yeni uye alimi olmadan gerceklestiremeyecegiz.
Yeni uye sayfalarina ise bir turlu yetisemiyor yeni arkadaslari aramiza alamiyor kendi yagimizla kavrulmaya calisiyoruz ancak su an listede olmayan ve listeye girmeye calisan eski uye sayimiz listedekinden daha fazla diyebilirim:)

Sizden ricam bir sureligine yeni uyeleri birinci takima yonlendirmeniz.

Anlayisiniz icin simdiden tesekkur ediyoe herkese basarilar diliyorum

Sevgiyle kalin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…