Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Bebisim yazdim ya takima. Gozden kacirdin sanirim

Kızlarrrrrrrrr ya benim takım üyelerinden bir arkadaş hedef kilosunu unuttuğu için bana sordu ama bir türlü bulamadım neredeydi diye :) yardımcı olabilecek biri varmı

Sevgili seaBahAR , kaptan ve kaptan yardımcıları arkadaşlarım,

Bazı özel sebeplerden ötürü 4. takımdaki kaptanlık görevimden ayrılmaya karar verdim.
neden canım ki bence sen çok iyi bir kaptansın tabi kişisel sebepleri bilmiyorumda her takımda var biz 4 5 ay kaptanımız gelene kadar yardımcılar olarak takıldık sadece aprille kaptan izindeydi özel durumlar vardı öyle birşey yapamaz mısınız tabi bırakmak istiyorsan senin kararın canım

Çook teşekkür ederim bu güzel düşüncelerin için, birebir konuşma fırsatımız olmasa da böyle bir düşünceye sahip olman ayrıca onore etti beni
Bence böyle olması daha hayırlısı olacak diye düşünüyorum herkes için

Tamam canım senin kararın tabiki hayırlı olsun takımınıza yinede

Kızlarrrrrrrrr ya benim takım üyelerinden bir arkadaş hedef kilosunu unuttuğu için bana sordu ama bir türlü bulamadım neredeydi diye :) yardımcı olabilecek biri varmı

Glbrs(63,4/62,4/1,0/%1,58)yeni üye takıma geliş 20 nisan,geliş kilosu 66,9, hedef kilo 60
arkadaşımız hedefini revize ettiyse onu bilemiyorum cecomm

Bazı özel sebeplerden ötürü 4. takımdaki kaptanlık görevimden ayrılmaya karar verdim.

4, takım çok güzel bir ivme kazanmıştı bitanemm sebepleri bilemiyoruz ama kendi adıma üzüldüm açıkçası

Peki hayırlısı olsun o zaman canımmm .

Günaydın bende aranıza katılmak istiyorum bu sabah itibariyle 95,6 kg 1,58 boy hedefim ilk etapta 80 kg, hamilelik istiyorum ama bu kiloyla olmuyor ..

canım kaptanlık görevi çok özveri isteyen bişey eğer çok önemli bir sebebin yoksa ayrılmasan bende diğer arkadşlar gibi düşünüyorum 4. takıma yeni bir kan getirmiştin

Glbrs(63,4/62,4/1,0/%1,58)yeni üye takıma geliş 20 nisan,geliş kilosu 66,9, hedef kilo 60
arkadaşımız hedefini revize ettiyse onu bilemiyorum cecomm

Allah razı olsun adaşım Herkes elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışmış zar zor da olsa bende bulabildim revize ettip etmediğini hatırlamıyor ama bakalım ne karar verecek ona göre onada bakarım artık

Tatlım ben bütün girdileri kendi dosyamda tutuyorum, geçmiş bilgilere ihtiyaç duyduğunuz anda bana sorabilirsiniz. Kasmayın kendinizi.
Bu mesajnda üye adını yazmamışsın, ancak sweetciğimin daha sonraki mesajında kişinin Glbrs olduğunu anladım. Bendeki listeye göre de hedef kilosu 60 görünüyor.

Özel sebep dediğinde konu kapanıyor benim için, vardır bir bildiğin.
Ancak yarışma etiği açısından düşünmeliyim.
Yerine geçecek kaptan kim, belli mi?
Aksi halde diğer kaptanlara ekstra iş çıkmış oluyor tatlım.
Bu konuyu organize ederek ayrılırsan sevinirim.

Takım içerisinde şuan yeni bir kaptan seçimi yapılıyor, bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum Zaten hali hazırda aktif bir kaptan yardımcısı var. E-brulim de detaylı bilgilendirecektir diye düşünüyorum

Seabahar kaptanim 4. takimin yeni kaptanligini oy cokluguyla D3S1R3 üstlenecek. Kaptan yardimcilarinda da bir degisiklik yapmak istiyoruz, zey zey kaptanim bir süre gelemeyecegini belirtti, yerine gelecek kaptan yardimcilarimiz Mavibocuk ve Yawrukush ... Ben de dahil 3 kaptan yardimcisi olacagiz. Herkes icin hayirli olsun insallah.

Konu sahibini de degistirme imkanin var mi kaptanim? Varsa konuyu ben devralacagim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…