Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

OYLAMA

Sevgili Editörümüz seaBahAR seaBahAR ve sevgili takım kaptanı arkadaşlarım seçimler nedeni ile oy kullanmaya memleketlerine gidecek arkadaşlarımızı düşünerek bildirim sorunu çıkmaması adına 437.ve 438 .etap birleştirilsin mi?

1.takım : Evet / Hayır
2.takım : Evet
3.takım : Evet
4.takım : Evet
5.takım : Evet
6.takım : Evet
7.takım : Hayır
8.takım : Evet / Hayır
9.takım : Evet / Hayır
10.takım: Evet
14.takım: Evet

OYLAMA

Sevgili Editörümüz seaBahAR seaBahAR ve sevgili takım kaptanı arkadaşlarım seçimler nedeni ile oy kullanmaya memleketlerine gidecek arkadaşlarımızı düşünerek bildirim sorunu çıkmaması adına 437.ve 438 .etap birleştirilsin mi?

1.takım : Evet / Hayır
2.takım : Evet / Hayır
9.takım : Hayir

etap birlesince gevseme oluyor geri toparlanmak zaman ve motivasyon kaybina neden oluyor.
Gidecekler bir gun önce tartilabilir yada mümkünse tartiyi yaninda götürebilir diye dusunuyorum o nedenle hayir diyorum

Çoğu takım evet dediğinde evet kabul olmuyor mu yada bir takım Hayır dediğinde oylama iptal olmuyor mu ona göre takıma Soup geleceğim ama çoğunluğa uyariz etap birlesmesi durumunda:KK66:
Bu arada ben berilceee berilceee kaptanın fikrini beğendim ki bende evimde değilim bugün yola cikacagim için erkende olsa bu sabahtan tartildim tartı bulamazsam diye:KK66: ama takıma sorayım ona göre cevap verelim 1. Takım olarak :KK66:

Çoğu takım evet dediğinde evet kabul olmuyor mu yada bir takım Hayır dediğinde oylama iptal olmuyor mu ona göre takıma Soup geleceğim ama çoğunluğa uyariz etap birlesmesi durumunda:KK66:
Bu arada ben berilceee berilceee kaptanın fikrini beğendim ki bende evimde değilim bugün yola cikacagim için erkende olsa bu sabahtan tartildim tartı bulamazsam diye:KK66: ama takıma sorayım ona göre cevap verelim 1. Takım olarak :KK66:
Oy çokluğu geçerli canım yanı etaplar birleşiyor
berilceee berilceee de haklı gevşeme oluyor bu nedenle misal ben takım içinde izinli olunan haftada bildirim yaptiriyorum cuma müsait olmayan en gec ptesi bildirmelidir gibi böylece bi nebze gevsemenin önüne gecilebiliyor

Oy çokluğu geçerli canım yanı etaplar birleşiyor
berilceee berilceee de haklı gevşeme oluyor bu nedenle misal ben takım içinde izinli olunan haftada bildirim yaptiriyorum cuma müsait olmayan en gec ptesi bildirmelidir gibi böylece bi nebze gevsemenin önüne gecilebiliyor
Tamam canım takıma sordum bakalım en kötü yarına belli olur oy kullaniriz:KK66: teşekkür ederim:KK66:

OYLAMA

1.takım : Evet
2.takım : Evet / Hayır
9.takım : Hayir

Ben kararsızim aslında ama sosyestetik kaptanın onayıyla bizim takımda kimse ortalarda olmadigindan etaplarin birlesmesine evet oyu kullanıyoruz :KK66:

OYLAMA

seaBahaR : Evet / Hayır
3.takım : Evet / Hayır
4.takım : Evet / Hayır
6.takım : Evet / Hayır
9.takım : Hayır

Son mesaja göre bir düzenleme de ben yapayım. Ben oylamalara dahil olmuyorum artık arkadaşlar, hiçbir konuda hiçbir oylamaya katılmıyorum. Bu nedenle kendi adımı çıkarttım.
Mevcut duruma göre 5 evet, 2 hayır oyumuz var.
Kullanılmayan oy sayısı ise 4.
Yani; sonuç henüz net değil.
1 evet daha gelirse, oylama kapanır.

OYLAMA

Sevgili takım kaptanı arkadaşlarım seçimler nedeni ile oy kullanmaya memleketlerine gidecek arkadaşlarımızı düşünerek bildirim sorunu çıkmaması adına 437.ve 438 .etap birleştirilsin mi?

Son mesaja göre bir düzenleme de ben yapayım. Ben oylamalara dahil olmuyorum artık arkadaşlar, hiçbir konuda hiçbir oylamaya katılmıyorum. Bu nedenle kendi adımı çıkarttım.
Mevcut duruma göre 5 evet, 2 hayır oyumuz var.
Kullanılmayan oy sayısı ise 4.
Yani; sonuç henüz net değil.

OYLAMA

Sevgili takım kaptanı arkadaşlarım seçimler nedeni ile oy kullanmaya memleketlerine gidecek arkadaşlarımızı düşünerek bildirim sorunu çıkmaması adına 437.ve 438 .etap birleştirilsin mi?

3. Ve 6.takım evet demişti baharimo_O

Evet süper olur bizde de ben dahil 3 kiş il dışın da olacak
Tatlım deadline deadline nın baştan itibaren düzenledim, dediği listeye göre yaptım.
İstersen sen son halini güncelle. Zaten dediğin gibiyse oylama"evet" yönünde kapanmış demektir.
O halde etaplar birleşti sonraki hafta kilolari ikiye bölmeyi unutmuyiruz:KK19:
Aklımızda olsun, bundan sonra iki oylamayı aynı anda yapmayalım. :p
arapsacina döndü çöz beni arapsaçı :KK53:

OYLAMA

sevgili takım kaptanı arkadaşlarım seçimler nedeni ile oy kullanmaya memleketlerine gidecek arkadaşlarımızı düşünerek bildirim sorunu çıkmaması adına 437.ve 438 .etap birleştirilsin mi?

7 evet 2hayir 2kullanilmamis oyla etapların birleştirilmesi evet olarak son bulmuştur
437&438.etaplar birleşecek haftaya kilo bildiriminde yüzdeleri 2ye bölünecektir
Sevgiler

Bu hafta bildirim yok muydu biz kendi kendimize mi gelin güvey oluyoruz:p

***2.takım437. etap***

hedef52 (65,5 /65,2 / 0,3/0,46 % )
uhs( 64,3 /65,1 /-0,2 /-0,31 %)
zuhal32(64,2 /64,1 /0,1 /0,16 %)
azaydidem (63,4 / / / %)bildirimde bulunmadı
lusyen32 ( 60,8/ / / %) bildirimde bulunmadı
Melrin(66 / 65.5/0.5 /0,76%)
ambitious_girl (101,3/ / / %)sabit

2.takım ortalaması:0,15%