Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

sevgili kaptan arkadaşlarım @ameliaa arkadaşımız bizim takımda 363. etapta 3 kez kilo bildirmediğinden dolayı diskalifiye olmuş 1 temmuzdan beri bizim takımda eğer takımlar uygun görürse listeye alacağım hatta bu hafta gözümden kaçmış değilse 3. cumayı aktif olarak doldurmuştu ama ben diskalifiye olduğunu unuttuğum için sizlere sormayı unuttum
Uygundur tatlım,1.takımdan sevgiler:KK68:

sevgili kaptan arkadaşlarım @ameliaa arkadaşımız bizim takımda 363. etapta 3 kez kilo bildirmediğinden dolayı diskalifiye olmuş 1 temmuzdan beri bizim takımda eğer takımlar uygun görürse listeye alacağım hatta bu hafta gözümden kaçmış değilse 3. cumayı aktif olarak doldurmuştu ama ben diskalifiye olduğunu unuttuğum için sizlere sormayı unuttum
7.rakım adına Bizim için de bi sorun yok toplight kaptanım...ama yalnış hatırlamıyorsam oylama yapmak gerek kuzum...

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-109#post-41891113
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL:
Performans uygulaması 14. tur / 1. hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-12#post-41899847
Ama ne fena bir hafta olmuş. Güya yeni tura başladık. 9. takım hariç herkes %0,30 un altında kalmış.
1 adet nazar boncuğu ile 14. tura başlamış olduk. :nazar:
Performans uygulamasının ana fikri %0,30 un üzerinde olmak, bu nedenle de 2. ve 3. olan takımlar da nota almış oldular. Çünkü sınır altında kaldılar.
Genel durum o kadar kötü ki, ilk üçe girmek bile, kötünün iyisi olmaz mantığından yola çıkarak nota almalarını engellemedi. Şimdiden izah edeyim.
3. TAKIM :KK31:
Elanaz07 için 421. etapta "ayrıldı" demiştiniz. Şimdi de "3. kez bildirimde bulunmadı" yazmışsınız.
Ne demek ki bu?

6. TAKIM :KK9: :nazar:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 6. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 423. Etap birincisi; 9. Takımdan Seydan94 arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..

Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
14. Takım : 1 Ceza Puanı (404. etap değerlendirme raporu)
BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Ellerine emeğine sağlık Baharcım:KK36::KK36:

6.Takım adına sorun yok Şahnurcum herkesin 2. bir şansı olmalı arkadaşımıza başarılar dilerim:KK68::KK68:

Uygundur tatlım,1.takımdan sevgiler:KK68:

7.rakım adına Bizim için de bi sorun yok toplight kaptanım...ama yalnış hatırlamıyorsam oylama yapmak gerek kuzum...

Ellerine emeğine sağlık Baharcım:KK36::KK36:

6.Takım adına sorun yok Şahnurcum herkesin 2. bir şansı olmalı arkadaşımıza başarılar dilerim:KK68::KK68:
teşekkür ederim arkadaşlar
aynur cum oylama şekline çevireyim o zaman

363. etapta 3 kez kg bildirmediği için diskalifiye olan ameliaa arkadaşımızın yeniden listeye girmesi için uygun görüşlerinize ihtiyacım var
1. takım EVET
2. takımEVET
3. takımEVET/HAYIR
4. takımEVET/HAYIR
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET/HAYIR
14. takımEVET/HAYIR
seabahar EVET/HAYIR

363. etapta 3 kez kg bildirmediği için diskalifiye olan ameliaa arkadaşımızın yeniden listeye girmesi için uygun görüşlerinize ihtiyacım var
1. takım EVET
2. takımEVET
3. takımEVET/HAYIR
4. takımEVET/HAYIR
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET/HAYIR
14. takımEVET
seabahar EVET/HAYIR

1. takım EVET
2. takımEVET
3. takımEVET/HAYIR
4. takımEVET/HAYIR
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET
14. takımEVET
seabahar EVET/HAYIR

9, takımdan sevgilerle...

1. takım EVET
2. takımEVET
3. takımEVET
4. takımEVET/HAYIR
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET
14. takımEVET
seabahar EVET/HAYIR

3. Takım adınada sorun yok

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-109#post-41891113
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL:
Performans uygulaması 14. tur / 1. hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-12#post-41899847
Ama ne fena bir hafta olmuş. Güya yeni tura başladık. 9. takım hariç herkes %0,30 un altında kalmış.
1 adet nazar boncuğu ile 14. tura başlamış olduk. :nazar:
Performans uygulamasının ana fikri %0,30 un üzerinde olmak, bu nedenle de 2. ve 3. olan takımlar da nota almış oldular. Çünkü sınır altında kaldılar.
Genel durum o kadar kötü ki, ilk üçe girmek bile, kötünün iyisi olmaz mantığından yola çıkarak nota almalarını engellemedi. Şimdiden izah edeyim.
3. TAKIM :KK31:
Elanaz07 için 421. etapta "ayrıldı" demiştiniz. Şimdi de "3. kez bildirimde bulunmadı" yazmışsınız.
Ne demek ki bu?

6. TAKIM :KK9: :nazar:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 6. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 423. Etap birincisi; 9. Takımdan Seydan94 arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını paylaştığı için teşekkür ediyorum.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..

Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
14. Takım : 1 Ceza Puanı (404. etap değerlendirme raporu)
BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Geçen hafta listeyle arkadaş ilgilrnmişti watsaptan son şans verelim diye konuşmuştuk ama ayrıldı yazılmış karışıklığa denk geldi sanırım, bu haftada bildirim yapmadı ayrıldı olarak kalabilir

1. takım EVET
2. takımEVET
3. takımEVET
4. takımEVET/HAYIR
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET
14. takımEVET
seabahar EVET

Not: Tek hayır oyu ile geri dönemeyeceğini bildiğim için, mecburiyetten evet oyu kullanıyorum. Üç hafta haber vermeden kilo bildirmemiş olma sebebi ile diskalifiye edilmiş, dilerim aynı durum tekrarlanmaz.
Oyum emanettir, iyi bakın. :63:

1. takım EVET
2. takımEVET
3. takımEVET
4. takımEVET/HAYIR
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET
14. takımEVET
seabahar EVET

moni moni ve gogo2405 gogo2405 kaptanlarım sadece sizin oylarınız kaldı yarın listeye girecek eğer uygundur derseniz takımlarınıza da mesaj bıraktım ama maalesef geri dönüş olmadı olumlu ya da olumsuz olarak oyunuzu kullanırsanız sevinirim

1. takım EVET
2. takımEVET
3. takımEVET
4. takımEVET
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET/HAYIR
9. takımEVET
14. takımEVET
seabahar EVET

Günaydin kizlar..kaptan ve kaptan yardimcisi olmayinca kendimiz basimizin caresine bakiyoruz veya diyer gruplardan yardim istiyoruz...yani bilmiyorum ben oy versem olurmuo_O

Canım sanırım sende benle aynı fikirdesin :KK66: Bizim takım adına oy verelim gitsin sonuçta Moniciğim zaten imkanı olsa gelip karar verirdi üstelik oda yüreği güzel biri ve eminim oda bir şans daha verirdi :KK68:

Günaydin kizlar..kaptan ve kaptan yardimcisi olmayinca kendimiz basimizin caresine bakiyoruz veya diyer gruplardan yardim istiyoruz...yani bilmiyorum ben oy versem olurmuo_O

Canım sanırım sende benle aynı fikirdesin :KK66: Bizim takım adına oy verelim gitsin sonuçta Moniciğim zaten imkanı olsa gelip karar verirdi üstelik oda yüreği güzel biri ve eminim oda bir şans daha verirdi :KK68:
teşekkür ederim kızlar

1. takım EVET
2. takımEVET
3. takımEVET
4. takımEVET
5. takımEVET
6. takımEVET
7. takımEVET
8. takımEVET
9. takımEVET
14. takımEVET
seabahar EVET

Bizde oyumuzu kullandık :KK66: inşallah arkadaşımız tekrar listeye dahil olunca daha bir azimle ilerler ve hedefine ulaşır

Duyduk duymadık demeyin..
Benim yüreğim kötü..

:KK70::KK70:
bahar cım sana bu hafta aşırı iş çıkaracağım ama karar defterine bi bakayım ben 2008 den beri hiç mezun olamadım nerdeyse 3 aydır da 65 civarı takılıp kaldım aşağıya inemiyorum artık mezun olayım da bi karne alayım diyorum umarım çok zor olmaz benim karnemi hazırlaman sanırım şu an listedeki en eski eleman en uzun süre kalan benim :KK23::KK23::KK23:

bahar cım sana bu hafta aşırı iş çıkaracağım ama karar defterine bi bakayım ben 2008 den beri hiç mezun olamadım nerdeyse 3 aydır da 65 civarı takılıp kaldım aşağıya inemiyorum artık mezun olayım da bi karne alayım diyorum umarım çok zor olmaz benim karnemi hazırlaman sanırım şu an listedeki en eski eleman en uzun süre kalan benim :KK23::KK23::KK23:
E ben şimdiden başlayayım hazırlamaya o halde.. :KK70:

X