Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-108#post-41544285
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
1) İki ayda bir hazırladığım Bireysel Derece Listemizi, link yardımıyla inceleyebilirsiniz. Listede hata ve/ya eksik varsa lütfen uyarınız.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...m-kac-kilo-verdi.246132/page-10#post-41545048
Bir önceki aya göre kilon alan yarışmacıların durumunu ile belirttim. Kilo alan yarışmacı sayımız : 3

2) Performans uygulaması 13. tur / 6. hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-12#post-41547709
5. Takım, 7. Takım ve 9. Takım nazar boncuklarını koruyor! Bravo!

4. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 4. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

7. TAKIM
Takımınızda 16 üye bulunmaktadır. Karar defterindeki "Takım ve üye sayısı" bölümünü okuyarak, gereken hassasiyeti gösteriniz.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 419. Etap birincisi; 8. Takımdan perihan00 arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..

Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)

14. Takım : 1 Ceza Puanı (404. etap değerlendirme raporu)

BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Ellerıne saglık erıgım

Ellerine emeğine sağlık canım..

Elleirne emeğine sağlık şirinemmm.Derecelendirmenin bu şekilde olması daha doğru kuzumDereceye giren takımlarımızı ve bireyselde derece yapan arkadaşlarımızı tebrik ediyorum

Ellerine emeğine sağlık canımm

Ellerine sağlık tatlım.. Doğru düşünmüşsün..
Rica ederim

Ama Baharım simdi kilo alan ucu kisiden biri ben bu kilolari bebek için aldım şimdi kilo versemde hep almış sonuncu goruncem bence güncellenmeli başlangıç kilom motive için şart hem takıma giriş için uç hafta bekledim yeni üye gibi giriş yaptım bu durumda hep çürük elma olcam

Evet biliyorum baharcım,kaptanlardan onay almam gerekirdi 15i geçince ama 16.kişi o kadar aniden oldu ki zamanımız da azdı alamadım...gerekeni yaparım seaBahAR ...teşükkürler...

Sevgili kaptanlar benim takımdakı üye sayısı 16kişi ama denemede olan arkadaşlarımızda var...20yi geçecek...bunun için oylama gerek...oyunuzu kullanırsanız sevinirim...bi de HAYIR oylarının nedenini de yazarsanız iyi olur...

7.TAKIM ÜYE SAYISI 15İ GEÇE BİLİRMİ???

1TAKIM:EVET/HAYIR
2.TAKIM:EVET/HAYIR
3.TAKIM:EVET/HAYIR
4.TAKIM:EVET/HAYIR
5.TAKIM:EVET/HAYIR
6.TAKIM:EVET/HAYIR
8.TAKIM:EVET/HAYIR
9.TAKIM:EVET/HAYIR
14.TAKIM:EVET/HAYIR

erigim tatlim maalesef otle oluyor mesela ben 2008 de 66,9 kg ile geldim gruplara sonra dogum yaptim 95 le dusun daha yeni 65 lere dustum de sonkardan kurtuldum şimdi sıra sende tatlım o yüzden anslizlere bakma
haa bi de seabahara iş çıkarmamak için mezun olmuyom geralde en uzun mezuniyet karnesi bana ait olacak hedef kg 2. doğumdan sonra 65 di ona geldim dr biraz daha ineyim diye düşünüyorum

Evet biliyorum baharcım,kaptanlardan onay almam gerekirdi 15i geçince ama 16.kişi o kadar aniden oldu ki zamanımız da azdı alamadım...gerekeni yaparım seaBahAR ...teşükkürler...
aynura kaptanım 7. tk olarak başarılarınızı hep takdir ediyoruzda bişey soracağım 15 sonrası diğer kaptankarın oylamaçsına tabi ama sen 20 den bahsediyorsun canım biraz fazla değil mi bu tamamen şahşi düşüncem bu arada

Toplight ile aynı dusuncedeyiz aslında takım olarak kişi sayısı az motivesi dusuk takımlar var ve 20kisinin bir takımda olması yerine diğer takımlara da yeni üye şansı verilmeli diye düşünüyoruz
oyyy oyyy ben başımı vuruyum duvara sesimi kesiyim o halde :)

İkinci doğumdan sonra 65 super valla
Mezun olma sen hedefi revize et :)

eriğim evlendiğimde 52 kg idim ama o kg ya ulaşmam gökteki yıldızları yakalamak gibi hele ki 43 diyelim aslında 44 yaşında biri için haftaya unutmaxsam hedefimi 60 a çekip o kg yu korumak

eriğim evlendiğimde 52 kg idim ama o kg ya ulaşmam gökteki yıldızları yakalamak gibi hele ki 43 diyelim aslında 44 yaşında biri için haftaya unutmaxsam hedefimi 60 a çekip o kg yu korumak
darısı basıma daha kilo verilecek ikinci çocuk yapılacak sonra yine kilo verilecek yaş oldu 29 inşallah 44te bende senin kılolarin da olurum bahar duy sesimi yap bi güzellik bak daha ikinciyi yapcam

Canım benim ben kaç haftadır üye davet etmiyorum,hatta belki 2ay falandır.kendileri geliyolar ben de geri çevirmedim,açıkçası hiç 20yi geçmeyi düşünmüyodum...fazla ola bilir ama bunun diyer takımlar için ne sorunu ola bilir ki?sonuçta herkes güzelce kilosunu verip güzel neticeler elde ediyo...

Tatlım ben kimseye mani olmuyorum ki...kim istiyosa alsın takıma güzel güzel bol üyeler zayıflasın kadınlarımız ne güzel...

Bu ayki bireysel derece listesinde 31.7 kiloyla birinci olmuşum. 1 ocakta başladığım serüvenimde toplam 34.5 Kilo verdim
Tabiki daha bitmedi ortalama 10 -15 kilo daha vermek istiyorum
Öncelikle kk yönetimine ve baharcıma bizlere böyle bi ortam sundukları için çok teşekkür ederim
Bana hiç bir zaman desteklerini esirgemeyen kaptanımız Beril ve 9.Takım kızlarına tek tek teşekkür ederim
Yıllar sonra sizlerin destekleriyle hayalimdeki kiloya ulaşıcam inşallah

Tatlım ben kimseye mani olmuyorum ki...kim istiyosa alsın takıma güzel güzel bol üyeler zayıflasın kadınlarımız ne güzel...
Mani olmak adına değil paylaşıma yazıp üye besleyenler de oluyor mesela takım sayımız dolu ise bize geleni katılmak isteyenlere yönlendiriyordu sanırım üyeler takımları takip ederek geliyor tabi oda var
darısı basims tebrikler 32kg ve daha da vereceksin bana vermem gerekenler çok olunca stres artıyor ama demek ki yapılabiliyor

Tatalım toplight kaptanımın da dediği gibi daha önce konuşuldu bu konu.. yeniden yazmayayım aynı şeyleri olur mu..
Güncel başarılarınız analizlerde belli oluyor.
Ama, bireysel sıralama listesindeki mantık bu şekilde, benim genel takibi yapabilmem için bu şart. Her zaman ilk giriş tarihi ve ilk giriş kilosu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…