Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

OYLAMA

GEREKÇE:

Bilindiği üzere her takım etap listelerini cuma günü en geç saat 18:00'e kadar paylaşım alanında yayımlayacaktır.Saat 18:00'e kadar olması ben ve benim gibi arkadaşlarımı çok zorlamaktadır.
Çünkü o saatlerde işyerinde olmaktayız ve tam kaosun yaşandığı saatlerdir paydosa yakın dakikalar.Çalışan arkadaşlarımızı da düşünmek adına oylama başlatılmıştır.

ÖNERİ:

Listelerimizi kontrol edebilmek adına ve hata yapma olasılığımızı sıfıra indirmek için paylaşım saatinin saat 18:00'den saat 20:00'e çekilmesini talep ediyorum.

1.TAKIM: EVET
2.TAKIM: EVET
3.TAKIM: EVET
4.TAKIM: EVET
5.TAKIM: EVET /HAYIR
6.TAKIM: EVET /HAYIR
7.TAKIM: EVET
8.TAKIM: EVET
9.TAKIM: EVET
14.TAKIM: EVET /HAYIR
seaBahAR: EVET

OYLAMA 19 HAZİRAN CUMA GÜNÜ SAAT: 20:00'DE SONA ERECEKTİR.

8 EVET oyuyla oylamamız sona ermiş ve diğer takımların oy kullanmasına gerek kalmamıştır.Çünkü kullanacakları oyun genel toplama etkisi olmayacaktır.
Ve bu nedenle öneri 8 adet EVET oyuyla kabul edilmiştir.
Oy kullanan tüm kaptan arkadaşlarıma teşekkür eder ve seaBahAR cımın karar defterinde gerekli düzenlemeyi yapmasını rica ederim.

Sanırım kaptanlar değişince kardeşlerde değişmiş artmış bu durumunda guncellesek tabi diğer kaptanlar da ayni fikirdeyse oylanabilir sanırım
Kardeş takım için oylama yapılmıyor tatlım, kim kimi isterse paylaşıma yazılıyor, ben de karar defterine ekliyorum.

Ellerine sağlık tatlım.. Yeni düzenlemeyi hemen güncelleyip kaçıyorum.

Kardeş takım için oylama yapılmıyor tatlım, kim kimi isterse paylaşıma yazılıyor, ben de karar defterine ekliyorum.

Ellerine sağlık tatlım.. Yeni düzenlemeyi hemen güncelleyip kaçıyorum.
Veee bende o zaman çok teşekkür ediyorum seninde ellerine sağlık Baharcım...

OYLAMA

GEREKÇE:

Bilindiği üzere her takım etap listelerini cuma günü en geç saat 18:00'e kadar paylaşım alanında yayımlayacaktır.Saat 18:00'e kadar olması ben ve benim gibi arkadaşlarımı çok zorlamaktadır.
Çünkü o saatlerde işyerinde olmaktayız ve tam kaosun yaşandığı saatlerdir paydosa yakın dakikalar.Çalışan arkadaşlarımızı da düşünmek adına oylama başlatılmıştır.

ÖNERİ:

Listelerimizi kontrol edebilmek adına ve hata yapma olasılığımızı sıfıra indirmek için paylaşım saatinin saat 18:00'den saat 20:00'e çekilmesini talep ediyorum.

1.TAKIM: EVET
2.TAKIM: EVET
3.TAKIM: EVET
4.TAKIM: EVET
5.TAKIM: EVET /HAYIR
6.TAKIM: EVET /HAYIR
7.TAKIM: EVET
8.TAKIM: EVET
9.TAKIM: EVET
14.TAKIM: EVET
seaBahAR: EVET

OYLAMA 19 HAZİRAN CUMA GÜNÜ SAAT: 20:00'DE SONA ERECEKTİR.

8 EVET oyuyla oylamamız sona ermiş ve diğer takımların oy kullanmasına gerek kalmamıştır.Çünkü kullanacakları oyun genel toplama etkisi olmayacaktır.
Ve bu nedenle öneri 8 adet EVET oyuyla kabul edilmiştir.
Oy kullanan tüm kaptan arkadaşlarıma teşekkür eder ve seaBahAR cımın karar defterinde gerekli düzenlemeyi yapmasını rica ederim.

selam kızlar hayırlı ramazanlar olsun cumlemize
ben bişi sorcam
takıma 3 yeni uye geldi 2 si daha önce yarışmış, birtanesi kilo alıp geldi. ben bunların durumlarını hangi etapta nasıl ayrıldıklarını nereden kontrol edicem. nikler şöyle

ada81
irem093
kelebekcim ( daha önce 13 takımda yarışmış, takım kapanınca motivesi düşmüş kopmuş ve kilo almış ??)

Tatlım sanırm kaptanlar sonuç listeleri topiğinde arama yaptırarak buluyorlar. Sana, nasıl yaptıklarını anlatırlar mutlaka..
Bu seferlik ben bakayım senin için..

ada81: 2007 den bu yana bütün listelere baktım, böyle bir yarışmacı görünmüyor. Acaba nicki mi farklı yazıldı ya da değiştirdi mi?

irem093: aynen ada81 gibi o da yok?

kelebekcim: 366. etapta 80,4 kilo ile izne ayrılmış.

Aynen sonuc listelerinde ariyorum neslihancim

Hayirli ramazanlar arkadaslar

peki kelebek yukarda dun bana bu mesajı atmış. bu durumda uzun dönem izne ayrıldığı için yeni üye gibi işlem yapıcam , yoksa ayrıldığı kıloya dönene kadar listeye almadan takımda kilo vermesinimi sağlıcam
sevgili kaptanlarım acemiyim umarım yormuyorum sizi

karar defterinede baktım özetle kelebekcim;
366. etapta izinliyse ( 80,4kg ile
biz 418. etaptayız şu an (84kg)
kilo almış amaaa
kelebekcim, 52 hafta önce izne ayrılmış ki buda 1 sene yapar. ozaman yeni uye işlemi yapıcam kızlar doğrumu?

Canım süre 19 haziran yani yarın akşam sona eriyor

Sorduğun sorunun cevabı karar defterinde var.
İzinli üyenin dönüş uygulamsı bölümünde bütün detayıyla yazıyor.

Selamün aleyküm hanımlar

Bendenize 8.ci takımda yarışanlardan biriyim ve benimde ufak bir sorum olacak
Malum geçen hafta ufak bir aksilik oldu ve bizler maalesef bildirim yapmamıştık yüreği güzel kaptanımız bizi bir nevi biraz rahata alıştırdığı için Bende kendi adıma söz verdim kesinlikle bundan sonra Kaptanımız olsun olmasın listenin zamanında yayınlanmasını sağlyacağım

Şimdi benim sorum şudur ki; Geçmiş sayfalarda okuduğum kadarıyla geçen hafta paylaşımda bulunmadığımız için bu hafta farklarımız ikiye bölünerek yazılacakmış sanırım ( yani doğrumu anladım atıyorum 1 kg vermiş olan 0.5 kg vermiş diye mi yazılıp yüzdesi hesaplanacak
sonrada saat 18:00e kadar en geç paylaşıyoruz burada dimi

Yüreği güzel Kaptanımızın biraz yükünü hafifletelim hem kendimizi af ettirelim

Aynen kelebek kilosunu verip listeye Girecek
canim gecen hafta bildirimde bulunmadi yuzdesi 2 ye bolundu notunu ekleyin yanina
Son bildirimden yarinki bildirimi cikarip yuzdesini alin
Onuda ikiye bolün tamamdir
Anlasilir oldumu ki.....
Yani soyle
Onceki cuma 80 kilo
Gecen cuma bildirim yok
Bu cuma yarin yani 78 olsun

80/78/2/%1.25. gecen hafta bildirimde bulunmadi yuzdesi 2ye bölündü

Gibi

kelebekcim le ilgili yanlış bilgi vermişsin beril kaptanım..
Evet, kilo alan aldığı kiloyu veremeden listeye geri dönüş yapamıyor.
Ancak uzun süreli bir dönemse ki burada 1 yıllık bir izin döneminden bahsediyoruz. Bu durumda aldığı kilo, iznli kaldığı etap sayısına bölünüyor.

Bu zaten açıkça yazıyor karar defterinde, neden farklı algılıyoruz acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…