Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Çok üzüldüm gerçekten , eve geldiğimde gördüm. Doğal olarak geldiğimde de 19:00 olmuştu ve süre dolmuştu.
Benimde bugün az daha aksiliklerim sonucu listeyi yetiştiremeyeceğim için çokk korktum. Bir anda saat 15/16 arası tel internet gitti yokoldu çekmedi tel öyle rahatsız oldum ki çok panikledim. Neyse ki yetiştirdik biz ama size üzüldüm
Keşke yardımım dokunabilseydi. Zaten birkaç bu gibi sebep yüzünden biraz daha zamanımız olsun istedim...

Asıl biz tŞk ederiz topiğimize bir yenilik daha geldi sayende ellerine ve emeğine sağlıkk Baharcım.
Severek yapılınca tüm şeyler ayrı bir keyfff verir insana buda onlardan birisiydi.İyiki burdaki tüm arkadaşlarımız var da ,çok iyiyiz biz daimaaa...

Günaydın arkadaşlar,
Dertleşmeye geldim.

Öncelikle moniye bir notum var.. Oylama mesajının altına bir not düşmüş. "Sadece bir Cuma gelemedim. Onda da ceza aldık." demişsin moniş kaptanım. Böyle bir uygulamamız yok. Ceza almadınız. Neyse bildiğin, yanlış biliyorsun.
Bu hafta sıralama dışı kalıyor ve önümüzdeki hafta kilo farklarını ikiye bölerek etap listeni hazırlayacaksın, sadece bu.

Ve gelelim derdime..

1- Kaptan bir terslik yaşayabilir, gelemeyebilir. Bu durumda kaptan yardımcısı devreye girer.
8. takımın kaptan yardımcısı askrhpozıtıf arkadaşımız izinde.
Kaptanın gelemediğini gören bir kişi bile yok mudur ki 8. takımda hazırlanmış olan listeyi paylaşıma taşısın?

2- 8. takımın kardeş takımı 3. takım.
3. takımın yönetim kadrosunda bir kişi bile yok mudur ki paylaşım süresi dolmak üzereyken, ne oluyor 8. takımda neden listeleri yok, diye endişelenip takım topiğini kontrol etmesin?

3- Listeleri paylaşma süremiz 18:00
Bu net bir şekilde yazıyor karar defterinde. Zamanında sizlerin oylarıyla alınmış bir karar bu.
Bu noktada, beni son sözü söyleyen insan olarak konumuna düşürmenizden rahatsızlık duyuyorum.
Kural kuraldır ve her kural yeniden oylama yapılmaya açıktır.
Var olan kurala dair, ben son sözü söyleyen insan olamam, etik değil.
Sizi bilemem ama benim vicdanım daha önce aynı sebeple sıralama dışı kalmış takımlara karşı rahat etmez.

Hepinizden yarışma kuralları konusunda daha hassas, yarışmacıların daha bilgili olmaları konusunda daha koordineli, beni de karar mercii pozisyonundan daha uzak tutmanızı rica ediyorum.

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU

KAYNAK: http://www.kadinlarkulubu.com/forum...sonuc-listeleri.153328/page-108#post-41368781
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
Performans uygulaması 13. tur / 4. hafta bilgilerini linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-11#post-41369636
Bu hafta iki nazar boncuğu birden gitti.
Kalan nazar boncuklarına uzun bir ömür diliyorum.

5. TAKIM
1) 5.Takım üyelerinden BuRCuCuKkK mezun oldu.
Mezuniyet sonrası yarıştığı için karne hazırlanmayacaktır.
Başarı hikayesini aşağıda linkini vermiş olduğum başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz. (Mecburi değildir.)
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

2) Bildiriminize dayanarak; kb196 adlı üyenin kilosunda tartı değişimi kaynaklı 2 kiloluk artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır.
Böylece başlangıç kilosu 75,1 kilodan 77,1 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize.

7. TAKIM
1) 7.Takım üyelerinden kuzularinannesi mezun oldu. Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-47#post-41365498
Başarı hikayesini aşağıda linkini vermiş olduğum başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz. (Mecburi değildir.)
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

2) Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 7. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum, hata yok.

8. TAKIM
Bildirim yapmadığınız için 418. etapta kilo farklarını ikiye bölmeniz gerekmektedir. Bilginize.

14. TAKIM
Bildiriminize dayanarak; Rengarenknesli adlı üyenin kilosunda tartı değişimi kaynaklı 1,5 kiloluk artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır.
Böylece başlangıç kilosu 84,5 kilodan 86 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 417. Etap birincisi; 5.Takımdan Burcucukk arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını, linkini aşağıda vermiş olduğum "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasının kural gereği mecburi olduğunu hatırlatmak istiyorum.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...i-paylasiyor-cuma-zayiflama-yarismasi.678962/

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..

Şu ana kadar ceza puanı alan takımlar:
4. Takım : 1 Ceza Puanı (287. etap değerlendirme raporu)
8. Takım : 1 Ceza Puanı (306. etap değerlendirme raporu)
14. Takım : 1 Ceza Puanı (404. etap değerlendirme raporu)
BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Püsküütüm etap değerlendirme rporuna istinaden 1 ceza puanımız vardı (benden öncekilerden kalan)ben de paylaşımda bulunmadığımız için 2. Ceza puanını aldık sandım,cevap verilmesse ceza alındığı ,o anki panikle aklımdan uçmuş.

Baharım kaymaklı puskuutum takim kaptanimiziz dedesi rahatsız olduğu için zaten dün takım da yoktu yardımcı olan ben ise inan 8.takımin kardeş takım olduğunu unuttum(bebekle uğraşıyordum) listesi hazır olan berilceee gelip her cuma kontrol ettiriyor dolayısıyla değişiklik oldu ve onlarla kardeşiz sanıyordum şimdik bizim kardeş sayımız da çok fazla 5.takim 6.takim 8.takim 9.takim mi oluyor beni bir aydinlativersen link ativersen (bu kadar işinin arasında bide benimle ugrastiriyorum ama telden giriyorum )

Eriğim; ilgili cevapları Seabahar verecektir, ben yalnızca linki atayım dedim.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ir-karar-defteri.154953/page-18#post-41283647

Ayrıca eklemek isterim ki ben takım kaptaniyken(çalışıyordum) en yoğun zamanlar da bile bir şekilde girer bakardim bakamayacaksam kardes takima takimdakilere bilgi verirdim takip etmelerini rica ederdim(tabiri caizse saglam kaziga baglamak) varsa mazaretimiz daha önceden bildirsek misal takım arkadaşlarına yada kardeş takıma göz kulak olun durum bu desek hiç bu konular konuşulmak zorunda kalmaz

Ezbere bilmiyorum, ama bana aktarılan kardeşlik taleplerini karar defterimizde güncelliyorum ben tatlım..
Teşekkür ederim kisayolums ekledim
Güncel hali hep son mesaj oluyor, atlama olur mu..
Haklısın ve genelde kaptanlarımız mazeretlerini önceden bildirip, yardım talebinde bulunuyorlar, sen de biliyorsun.

Moniş kaptanım da çok uzun zamandır kaptanlık görevini yürütüyor. Ve ben inanıyorum ki, hatta öyle bir inanıyorum ki moniş kaptanıma bile sormaya gerek duymuyorum- mutlaka ve mutlaka çok önemli bir şey çıkmıştır ve ce-e bile diyemeyecek durumdadır.

İşte bu nedenle, olabilecek her aksiliği göz önünde bulundurarak "kardeş" takım sisteminde, kardeşlerin daha duyarlı olmaları gerektiğini düşünüyorum.

Yok yok telin kısa yoluna ekledim girdiğimde hep güncel halini görürüm tabi ki moninin mazereti vardır ama dediğim gibi böyle fark edilmeme riskine karşı bir iki gün önce cee dese :) sweetcim banum ve oynakbasi fark etmiş ama listeduzenli değilmiş düzenleyene kadarda vakit geçmiş kısmet demek ki geçikeceği vardi

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet haklısın canım herdaim birilerine bildirmemiz gerekir her olasılığa karşın ama işte bazen aksilikler olur biranda herşey birbirine girer işte o anda hiç kimseye bildiremeyecek durumda olabilirsin
Mesela kendi takımımdan örnek vereyim genelde ben listeyi taşırım ve doğal olarak arkadaşlarımızda buna alışmıştır kimse oralı olmaz.İşte şuna geleceğim takımda sadece kaptan ve yardımcısı yoktur takım bütündür herkes bu görevi yapabilse ne hoş olurdu.
Şimdi kimseyede zorla şunu öğren ,bunu öğren,bunu da öğren diyemeyiz kikaptan ve yardımcısı sorumlu hissediyor sadece takımlarda ama işte ikisindede bir anda aksilik olabilir hayat bu birsürü sebep var.
Takım bir bütündür ve yapılmayan bir görevde tüm takım suçludur bence nasip diyelim canım...(1.takımdan sevgiler)

Son düzenleme:
Merhaba
8. Takım adına üzüldüm
Bende dedemin rahatsızlığından dolayı bi kaçgündür uğrayamadım takıma ve kızlardan rica ettim ilgilenmelerini erigim sağolsun bi kucağında bebiş bir elinde telefon bizim listeyi ancak toparlayabildi ama dediği gibi daha önce kaptanımız rica etseydi eminim şartları zorlar yardım ederlerdi, onunda ani gelişen birşeydi demekki sağlık olsun yapıcak birşey yok, 6. Ve 9. Takımla zaten herhafta karşılıklı liste kontrolümüzü yapıyoruz, 4 takım bizim kontrolümüz açısından zor olucak yeniden bir güncelleme yapılırsa seviniriz, iyi akşamlar

haklisin canım bu durum tüm takimlara ders aslında tüm üyeler bilmeli hesaplamayı liste yapmayı daha önceden liste sırası yapardık takim arkadaşları görevli olurdu her gelen igrenmrli bence hem böylece yükte paylasilmis olur bazı takimlarim kurallarinda var zaten sevgiler

sahgull kaptanım ben anlatamadım sanırım..
Kardeş takımları ben seçmiyorum, sizler (takım yönetimleri) bildiriyorsunuz ben deftere işliyorum.
Yönetim kadrolarını da siz seçiyorsunuz ben sekretarya yapıyorum ya, aynı onun gibi..
İstediğiniz değişikliği iletin, ben de gereken güncellemeyi yapayım.

Yok anladım tabiki Haklısın sende, ama işte benden önce olmuş bu seçimler eğer diğer takımlar içinde sakıncası yoksa 6 ve 9. Takımla devam edelim 5 ve 8. Takım kendi arasında kardeş olsun yada kendileri belirlesin başka takım, biz 6 ve 9. Takımla kardeş takım olarak devam etmek istiyoruz

tesekkür ederim kaptanim balim,

seaBahAR
lütfen bizimde 3.takim kardes takimimiz olsun digerlerini silebiliriz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…