Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili kaptanlarım,
Her takımın giriş mesajına yeni üyelerin okuması zorunlu olduğunu belirterek karar defteri linkimizi ekleyeceğim.
Uzun bir metin olması nedeniyle de sadece üye izin hakları bölümünü koyayım diye düşündüm ama sonra vazgeçtim.
Azıcık zaman ayırıp okusunlar. Sonra "a ben o kısmını okudum diğerini okumadım" gibi bir sorunla karşılaşmayın.
Bilginize şekerlikler..

Sevgili kaptanlarım,
Her takımın giriş mesajına yeni üyelerin okuması zorunlu olduğunu belirterek karar defteri linkimizi ekleyeceğim.
Uzun bir metin olması nedeniyle de sadece üye izin hakları bölümünü koyayım diye düşündüm ama sonra vazgeçtim.
Azıcık zaman ayırıp okusunlar. Sonra "a ben o kısmını okudum diğerini okumadım" gibi bir sorunla karşılaşmayın.
Bilginize şekerlikler..
ellerine sağlık baharcım

samp4ba46a14edca3ce1.jpg

:nazar: gogo2405'ın Cuma Zayıflama Yarışması Karnesi: :nazar:

Bugüne Kadar Verilen Kilo Bilgisi:
Mayıs / 1,2
Haziran / 0,8
Temmuz / 1,9
Ağustos / 1,0
Eylül / <izinli>
Ekim / -0,8
Kasım / 0,7
Aralık / 0,4
2013 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 5,2 KİLO

Ocak / <izinli>
Şubat / -1,7
Mart / 0,7
Nisan / -0,2
Mayıs / 0,3
Haziran / 0,5
Temmuz / <izinli>
Ağustos / <izinli>
Eylül / -0,8
Ekim / 0,1
Kasım / 0,7
Aralık / -1,5
2014 YILINDA TOPLAM VERİLEN : -1,9 KİLO

Ocak / 0,1
Şubat / 0,8
Mart / 0,1
Nisan / 1,9
Mayıs / 1,5
Haziran / 0,7
2015 YILINDA TOPLAM VERİLEN : 5,1 KİLO

Bu verilere göre oranlar şöyle:
Başlangıç Kilosu (308. Etap) ( 72,8 )
Bitiş Kilosu (416. Etap) ( 64,4 )
Verilen Toplam Kilo ( 8,4 )
Yüzde Olarak Toplam Kayıp ( 11,54% )
Toplam Süre ( 90 Hafta )
Ortalama Haftalık Kayıp / % ( 0,13% )
Ortalama Haftalık Kayıp / gr ( 93 )

Yorum : Sevgili gogo2405, 3 Mayıs 2013 (308. Etap) ve 72,8 kiloyla başladığı Cuma Zayıflama Yarışması'ndan 5 Haziran 2015 (416. Etap) tarihinde toplam 8,4 kilo vererek başarıyla mezun olmuştur.

Yarışmacımızın mezun olmayı hedeflediği kilosu 63 dür. Hedefini %86 oranında yakalayarak mezun olmuştur.
Tebrikler! :KK9:

Kendisini başarıları nedeniyle tebrik eder, yarışmada bulunduğu sürece gerek üyesi olduğu 4.Takıma, gerekse Cuma Zayıflama Yarışması'na katkılarından ötürü teşekkür ederiz.

samp0b6483008d17ccb0.jpg

tebrikler gogocum darısı benim başıma
başarı hikayeni 4 gözle bekliyorum:KK9:

Emeğine sağlık Baharcım. Mezun olmak en çok istediğim şeydi yarışma boyunca. Hikayemi yarın yazabilirim diye umuyorum. Herkese başarılar dilerim tekrar.
hayırlı olsun tatlım aslında bende ulaştım ama hedefimi biraz aşağıya çekeyim dedim 2008 den beri bi türlü mezuniyet göremedim şimdi senden heveslendim acaba bende mi mezun olsam diye :)

hayırlı olsun tatlım aslında bende ulaştım ama hedefimi biraz aşağıya çekeyim dedim 2008 den beri bi türlü mezuniyet göremedim şimdi senden heveslendim acaba bende mi mezun olsam diye :)
ay bende 6 aydır aynı kiloda takılan birisi olarak gogodan baya feyz aldım. hikayesinide okudurm umutsuzluk yok yola devam mezuniyete kadar canım

tebrikler gogocum darısı benim başıma
başarı hikayeni 4 gözle bekliyorum:KK9:
Teşekkürler canım yazdım :)
Teşekkürler tatlım mezuniyet güzel tabii ama ben takımdan fazla uzaklaşmak istemiyorum destek çok önemli.
Çok heyecanliydi yazmak :)
ay bende 6 aydır aynı kiloda takılan birisi olarak gogodan baya feyz aldım. hikayesinide okudurm umutsuzluk yok yola devam mezuniyete kadar canım
Evet canım beden inatlastikca üstüne gitmek gerekiyor illaki kırılıyor inat.
Birde herkese tavsiyem günlük yürüyüşe ek olarak 300 ila 500 arası jamping jack yapmanız. Çok etkili bir spor. Hatta egzersiz uzmaniyla konustugumda ayni şeyi soylemisti.

Son düzenleme:
Teşekkürler canım yazdım :)

Teşekkürler tatlım mezuniyet güzel tabii ama ben takımdan fazla uzaklaşmak istemiyorum destek çok önemli.

Çok heyecanliydi yazmak :)

Evet canım beden inatlastikca üstüne gitmek gerekiyor illaki kırılıyor inat.
Birde herkese tavsiyem günlük yürüyüşe ek olarak 300 ila 500 arası jamping jack yapmanız. Çok etkili bir spor. Hatta egzersiz uzmaniyla konustugumda ayni şeyi soylemisti.
Okumak da çok heyecanlıydı gogo kaptanım..
Çok imrendim sana..
Niye niye niye
:110:

Ben hala sigara içiyorum da ondan.. tu kaka bana :cool:

Aaaa olmadı şimdi hemen bi sigarayı bırakma topigi açmak lazım

Teşekkürler akrebim
evet o topiğe benide alın ihtiyacım var. daha önce kumbara yöntemiyle ve kızımında baskısıyla kendi inancımında etkisiyle bıçak gibi bıraktım 2 sene içmedim. ama son 2 senedir de bırakamadna içiyorum. üstelik kızımdan da saklı gizli :KK43:((

Aaaa sen sigarayı bırakmamışmıydın, benmi yanlış hatırlıyorum acaba :KK35:
Bravo akrebim.. Çok doğru hatırlıyorsun..
Cuma yarışmasından ilk mezun olduğumda arkasından sigara bırakmıştım..
Geçmiş zaman şimdi süresinden çok emin değilim.. Ama sanki 2,5 ay dayanabilmii ve yeniden zehirlenmeye kaldığım yerden devam etimiştim.. :KK45:
Aaaa olmadı şimdi hemen bi sigarayı bırakma topigi açmak lazım

Teşekkürler akrebim
Ahh aahh ne topiklerde dolandım ben zamanında..

evet o topiğe benide alın ihtiyacım var. daha önce kumbara yöntemiyle ve kızımında baskısıyla kendi inancımında etkisiyle bıçak gibi bıraktım 2 sene içmedim. ama son 2 senedir de bırakamadna içiyorum. üstelik kızımdan da saklı gizli :KK43:((
Sende umut var Neslicim.. Koskoca iki yıl sigara içmeyeyi başaran bir insan yeniden bırakabilir.. O isteme noktasına geldiğin anda iş bitmiştir.
Bende yok o irade..
Zaten öfke kontrolü problemi olan bir insanım. Sigara içmediğimde akıllara zarar kategorisine geçiyorum.. Sigara kadar zararlı olacak bir stres durumum var.. :KK53:

Herkes bıraksın.. ben içerim sizin yerinize.. :KK14:

Geçmiş zaman şimdi süresinden çok emin değilim.. Ama sanki 2,5 ay dayanabilmii ve yeniden zehirlenmeye kaldığım yerden devam etimiştim.. :KK45:

Sende umut var Neslicim.. Koskoca iki yıl sigara içmeyeyi başaran bir insan yeniden bırakabilir.. O isteme noktasına geldiğin anda iş bitmiştir.
Bende yok o irade..
Zaten öfke kontrolü problemi olan bir insanım. Sigara içmediğimde akıllara zarar kategorisine geçiyorum.. Sigara kadar zararlı olacak bir stres durumum var.. :KK53:

2.5 ay konusunda şunu söyleyeyim 2 hafta daha sabretswydin 3 ay en zor kısmı sonrası çorap sokugu gibi geliyor.

Yaaaa nerde şu beğenmedin butonuuuuu...

Bende yok o irade..

valla çok hassas bir konuya değinmişsiniz ben 4 sene aradan sonra sanki hiç bırakmamış gibi içiyorum bırakmak istiyorum ama seviyorum maalesef o meredi yaaa

X