Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

ay bende bakiyom oraya ama kimse yazmiyor
bu hafta bizim takimdan bir arkadasimiz mezun oldu
persembe gunu yazdim basari hikayeni istiyoruz diye ama takima gelmediki bir daha mezuniyetin tadini cikariyor kanimca.

ay bende bakiyom oraya ama kimse yazmiyor
bu hafta bizim takimdan bir arkadasimiz mezun oldu
persembe gunu yazdim basari hikayeni istiyoruz diye ama takima gelmediki bir daha mezuniyetin tadini cikariyor kanimca.

Bizim takımdan bir arkadaş ta yazmadı Berilim hatırlattım yazacak unutmuş

Her karne hazırladığımda ilgili etap raporunda belirtiyorum güya ama.. ayrıca takip etmek gerekiyor sanırım..
Acaba özel mesajla bir de sen mi hatırlatsan?

Anlaşılan mezun olan arkadaşların çoğu takıma tekrar uğramıyorlar bunun için acaba mezun olacağı hafta üyelerimize bu başlığa yazmaları gerektiğini söylesek mi?
Güzel yorum.. e işleri bitti tabii..
Ve fikir süper..

O halde toparlayalım..
1- Mezun olacak üyeye ilgili takım kaptanı etap bitmeden, üye yok olmadan önce gerekli hatırlatmayı yapsın.
2- Biricik yardımcım Sweetcim, karne hazırlandıktan sonra özel mesaj yazarak üyeye bir kez daha hatırlatmada bulunsun..

Bu iki koşula rağmen paylaşılmıyorsa yapacak bi'şey yok.. zorla güzellik olmuyor..

Bahar geldi ve toparladı tüm mesajları ne güzel.
Ben de kendisini görelim diye cafede ona ne tuzaklar hazırlamıştım ama işe yaramadı.

Tabiki mesaj atarak hatırlatabilirim canım canımcımmm

Utandırdın beniiii Biricikkkk dedin ya eridimmm burda Canımsın

Mezun olan arkadaşlarımız unutabiliyor fakat o topiğin güncel kalabilmesi için yazılması gerekli.Herşeyden önce biz takım kaptanlarını geçtim fakat Cuma Zayıflama Yarışmaları senin büyük emeklerin ve fedakarlıkların ile yürüyor.Bu topiğe yazarak emeklerinin karşılığını orada toplu halde görmen senin için en büyük hediye ve teşekkürlerimizin bir yansıması diye düşünüyorum

Ben de kendisini görelim diye cafede ona ne tuzaklar hazırlamıştım ama işe yaramadı.

Kraliçe arı olmak böyle birşey hmmcımmm

Sen tuzak hazırla ben sağlık bundna sonra hadi bakalım kim kazanacak Belki benim tarfilerime gelir

Bende katılmak isturm yarışmaya nasıl yapcam

Tamam çok doğru, hatta mezun olma kıpırtılarına girdiği haftalarda gözüne gözüne yazar yönlendiririz çıtırı, yok öölee herkeslerden önce çıtır zayıf olup kaçmak dimi ama arkasında bir iz bırakmalı

Kıyamam sana..
Tatlım bir süredir girmemle çıkmam bir oluyor..
Uykudan bile kesiyorum, artık gerisini sen düşün..
Düzene girecek umarım bir gün..

İyi akşamlar sevgili kaptan arkadaşlarım...benim takımda 13kişi vardı,bu haftada 3yeni üyenin eklenmesiyle 16olucaz...inşallah bu sizin için bi sorun olmaz...

Maşallah tatlım 6, takım adına bir sorun yok takım sayısı artamadığına göre üye sayısı artacak mecburenKeşke kapalı takımlarımızdan birkaç tanesi daha açılsa katılmak isteyen çoğalacak sanırım bundan sonra

Bu arada yeri gelmişken 7, takım önderliğinde açmış olduğunuz spor topicleri için çok teşekkürler emeğinize yüreğinize sağlık harikasınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…