Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Özür dileyerek sormak durumundayım.
Oylamadaki son durumda (ilerideki sayfaları henüz okumadım bu arada) Hayır oyu fazla.. Nasıl oluyor da oybirliği sağlanmış olunuyor evet yönünde.. buna kafam basmadı.. Geçmiş mesajları çok detaylı okumadım.
Birisi "özet" şekilde aydınlatırsa sevinirim..

Selam puskuutum ...
Seninle konusacak seyler var lakin ruhunun yorgunlugunu ta burdan hissediyorum o yuzden nehire attim uctu gitti :KK66:

Anladigim kadariyla özet;
Oylamaya sunulan maddelerin ( diskalifiye haric ) aslinda evet %90 ni . Fakat diskLifiye agir geleceginden takimlarin buyuk kizmi ( hepsi oy kullanmadi
gordugum kadariyla ) onlarda kullanmaliydi !... Hayir dedi .
Ama oy coklugu vs varmi ben tam vakif degilim .....
anladigim kadariyla özet cikarmaya calistim ..........

Son düzenleme:
Normalde paylaşımdaki son bildirim listesini excele alıyorum ben.. çünkü ötesinde berisinde süs püs olmuyor.. excelde sorun yaratıyor onlar ve tek tek silmek durumunda kalıyorum..
Ama bu hafta sanırım, sonrasında problemler olmuş..
O nedenle de sonuç listesini kullanmak durumunda kalıyorum,
dilerim onda hata yoktur..
Buna bir kural getirilebilir :KK66:..
. Vakit var aslinda degisiklikleri ( hesap hatalari ) haricindeki eklemeler vs haftaya kalabilir .
Kardes takimlar var sonucta daha dikkatli olunabilir . :KK66:

Son düzenleme:
Oylamadaki son durumda (ilerideki sayfaları henüz okumadım bu arada) Hayır oyu fazla.. Nasıl oluyor da oybirliği sağlanmış olunuyor evet yönünde.. buna kafam basmadı.. Geçmiş mesajları çok detaylı okumadım.
Baharcım özeti ; bütün hayır oyu kullanan ve kullanmayan takımlar diskalifiye olmasın dediler ama izinden dönen üye kilo aldıysa eğer takıma o kiloyu verene kadar alınmasın ve de gerekmedikçe izin verilmesin de dediler...Yani kilo alınması hoş karşılanmıyor verene kadar listeye giremiyecek yine takımda takılacak o alınan kilo gidene kadar.Diskalifiye oy birliğiyle kabul edilmedi sadece...
Bende birazcık şunu anlayamadım gerekmedikçe izin verilmesin kısmını; eğer üye izne çıkıcam derse ben nasıl gerekiyor mu,gerekmiyor mu diye sorarım.Zaten belli çıkacak o üye izne,dur çıkma ilk önce beni ikna etmen mi lazım diyeceğiz ? Oyyy tamam tamam çıksınlar en iyisi biz takımı toparlarız yine en kısa zamanda işimiz bu :KK66:

Normalde paylaşımdaki son bildirim listesini excele alıyorum ben.. çünkü ötesinde berisinde süs püs olmuyor.. excelde sorun yaratıyor onlar ve tek tek silmek durumunda kalıyorum..
Ama bu hafta sanırım, sonrasında problemler olmuş..
O nedenle de sonuç listesini kullanmak durumunda kalıyorum, dilerim onda hata yoktur..
Canım eğer ki senin işini kolaylaştıracaksa sonuç listesinde de süspüs yapmayız.Sende en orjinal halini alıp kullanırsın.Çünkü son bildirim listesinde gözlemlediğim kadar genelde düzeltmeler oluyor ama sonuç listesi daha doğru ve herşeyden temizlenmiş çıkıyor.Sen nasıl istersen öyle yaparız yeter ki fazladan iş çıkmasın...

kızlar sonuç listeleri 1. takım adına hazır derece yapan takımları ve arkadaşları tebrik ederim :KK19: umarım bir yanlışlık yoktur :KK51:
not: iki ve üçüncü olan takım yüzdeleri aynıydı adil olması açısından üşenmedim ve tekrar hesapladım ve şu şekilde aldım umarım yanlış olmamıştır sevgiler:KK68:
7. TAKIM % 1.082 ~ 1.08

9.TAKIM % 1.076 ~1.08

Ellerine emeğine sağlık bitanemm:KK36::KK36:

Diskalifiye olayı ağır geldi Baharcım izinden dönen üye şayet kilo alıp döndüyse fazla kilosunu vermeden listeye girememe konusunda herkes aynı düşünüyor sanırım.İzin konusunda Aprila katılıyorum yıllık 6 izin hakkı var arkadaşlarımızda mecbur durumlarda kullanmak isteyeceklerdir normal olarak.Gerekçe olayı çok göreceli bir kavram arkadaşlarımız bir süre diyet ortamından uzaklaşmak kendisini toparlamak da isteyebilir .Hangi hallerde izin verileceğini mi tartışsak bilemedim ben de:KK64::KK64:

Oy kullanmayan bir kaptan olarak fikrimi yazayim.
Sahsi fikrim kesinlikle diskalifiye ama buda cozum degil insan isterse yeni uyelik alir en basiti.............
Ama kimseyede nereye gidiyon diyemem haber vermeden cekip gidenler var buda bir yasanan yani.Paylasimda olan biteni takim arkadaslarima okumalarini soyluyorum fikir beyan ederlerse buraya tasiyorum yoksa sahsi fikir beyan etmiyorum.11 takimin oy cogunluguyla alacagi her karar tarafimca uygulanacaktir suphesiz.
Sevgili püsküüt ve takim kaptanlarimin ve arkadaslarimin beni mazur gorecegini umuyorum.Bu oylamada

Az önce bir karne ekledim mezunlar topiğimize..
Anlayamadığım bir hata verdi mesaj.. "20 den az resim.. vs" diye manasız bir mesaj.. Her zamanki formatta hazırlamıştım ve hepi topu bir kolye ucu, bir kupa bir de yıldızlı isim vardı mesajımda.. Önce birini sonra ikisini v.. dene yanıl dene yanıl olmadı..
Mecburen sildim hepsini.. Kusura bakılmasın, elimde olan ve çözebileceğim bir aksama değil.
İlgili linkler bende, olur da düzelirse editlerim mesajı..
Bilginize.

Anlayamadığım bir hata verdi mesaj.. "20 den az resim.. vs" diye manasız bir mesaj.. Her zamanki formatta hazırlamıştım ve hepi topu bir kolye ucu, bir kupa bir de yıldızlı isim vardı mesajımda.. Önce birini sonra ikisini v.. dene yanıl dene yanıl olmadı..
Mecburen sildim hepsini.. Kusura bakılmasın, elimde olan ve çözebileceğim bir aksama değil.
Bilginize.
Ellerıne sağlık teşekkürler

Canım eğer ki senin işini kolaylaştıracaksa sonuç listesinde de süspüs yapmayız.Sende en orjinal halini alıp kullanırsın.Çünkü son bildirim listesinde gözlemlediğim kadar genelde düzeltmeler oluyor ama sonuç listesi daha doğru ve herşeyden temizlenmiş çıkıyor.Sen nasıl istersen öyle yaparız yeter ki fazladan iş çıkmasın...

En doğrusu benim de sonuç listelerini kullanmam aslında..
Süsleme yapılmazsa sevinirim.. Süsleme derken smiley leri kastediyorum..

Bilginize.

Ellerine sağlık canım :KK36:Sağlık olsun sanırım sitede yeni düzenlemeler var bazı linkler de o mesaj çıkıyor:KK64:

İzin konusundaki "gereklilik" tartışmaya açık olmuş, haklısınız.
O nedenle konuyu da daha fazla uzatmamak adına, bu bölümü çıkartarak yeni kararı defterimizin "üye izin hakları" bölümüne ekledim. Hafta içi iki not daha iletilmişti, onları da güncelledim.
Etap raporunu da ekleyip vınlayayım. Kalın sağlıcakla.. :KK36:

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL
Performans uygulaması 11. tur / 2. hafta sonuçlarını linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-10#post-39312178

3. TAKIM:KK52:
Bildiriminize dayanarak; Nilyyyaaannn adlı üyenin kilosundaki tartı değişimi kaynaklı 4,5 kiloluk artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır.
Böylece başlangıç kilosu 94 kilodan 98,5 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize.

7. TAKIM:KK31:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 7. takıma isabet etti.
Bildiriminizde 1,08% olan toplam satır, benim hesabıma göre 1,09% çıkıyor. Bir üye hesabında aramızda fark var:
sizin bildiriminiz: kuzularinannesi(70.1/70/0.1/%0.02)

benim hesabım: ( 70,1 70 / 0,1 / 0,14% )
Lütfen bir kez daha kontrol ederek, etkilediği herhangi bir sıralama varsa gerekeni yapınız, teşekkür ederim.

9. TAKIM:KK9: :nazar:
9.Takım üyelerinden gaz_lambasının_fitili mezun oldu. Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-45#post-39311693
Başarı hikayesini aşağıda linkini vermiş olduğum başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 399. Etap birincisi; 4.Takımdan AKovser arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

İzin konusundaki "gereklilik" tartışmaya açık olmuş, haklısınız.
O nedenle konuyu da daha fazla uzatmamak adına, bu bölümü çıkartarak yeni kararı defterimizin "üye izin hakları" bölümüne ekledim. Hafta içi iki not daha iletilmişti, onları da güncelledim.
Etap raporunu da ekleyip vınlayayım. Kalın sağlıcakla.. :KK36:

Şimdiden teşekkürlerrr Baharımmm .Kolay gelsinnn pazarının kalan kısmı güzel geçsin tatlım:KK19:

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum. :KK9::nazar:

GENEL
Performans uygulaması 11. tur / 2. hafta sonuçlarını linkten takip edebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...iflama-yarismasi.638656/page-10#post-39312178

3. TAKIM:KK52:
Bildiriminize dayanarak; Nilyyyaaannn adlı üyenin kilosundaki tartı değişimi kaynaklı 4,5 kiloluk artış, yarışma giriş kilosuna yansıtılmıştır.
Böylece başlangıç kilosu 94 kilodan 98,5 kiloya yükseltilmiştir. Bilginize.

7. TAKIM:KK31:
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 7. takıma isabet etti.
Bildiriminizde 1,08% olan toplam satır, benim hesabıma göre 1,09% çıkıyor. Bir üye hesabında aramızda fark var:
sizin bildiriminiz: kuzularinannesi(70.1/70/0.1/%0.02)

benim hesabım: ( 70,1 70 / 0,1 / 0,14% )
Lütfen bir kez daha kontrol ederek, etkilediği herhangi bir sıralama varsa gerekeni yapınız, teşekkür ederim.

9. TAKIM:KK9: :nazar:
9.Takım üyelerinden gaz_lambasının_fitili mezun oldu. Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-45#post-39311693
Başarı hikayesini aşağıda linkini vermiş olduğum başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

ETAP BİRİNCİSİ :KK9: :nazar:
Yarışmamız 399. Etap birincisi; 4.Takımdan AKovser arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

kuzularinannesi: ( 70,1 / 70 / 0,1 / 0,14% ) olarak sonuç çıkmasına rağmen üye 392. etapta izne ayrılıp bu etapta geri döndüğü için yüzdesi 7'ye bölündü. Bu durumda da yüzdesi %0,02 oldu :)

En doğrusu benim de sonuç listelerini kullanmam aslında..
Süsleme yapılmazsa sevinirim.. Süsleme derken smiley leri kastediyorum..
seabahar son yaptığımız sonuç listesinde ilk kısımda süsleme yapmamıştım zaten ama şu bireyselleri yazdığımız kısım seni ilgilendiriyor mu ordaki smileyleri de mi kaldıralım onlarla da işin varsa sana zorluk olmasın:KK19: 2 hafta daha 1. takım olarak cezamızı çekerken bir işe yarayalım yanlış yapmayalım :KK19: etap değerlendirme raporu içinde ellerine sağlık canım:KK68:

komik-g%C3%BCnayd%C4%B1n-mesaj%C4%B1-2014.jpg

kuzularinannesi: ( 70,1 / 70 / 0,1 / 0,14% ) olarak sonuç çıkmasına rağmen üye 392. etapta izne ayrılıp bu etapta geri döndüğü için yüzdesi 7'ye bölündü. Bu durumda da yüzdesi %0,02 oldu :)
:KK45:Ayhh koskoca açıklamayı görmemişim iyi mi.. Kusura bakma zamanını aldım tatlım..
seabahar son yaptığımız sonuç listesinde ilk kısımda süsleme yapmamıştım zaten ama şu bireyselleri yazdığımız kısım seni ilgilendiriyor mu ordaki smileyleri de mi kaldıralım onlarla da işin varsa sana zorluk olmasın:KK19: 2 hafta daha 1. takım olarak cezamızı çekerken bir işe yarayalım yanlış yapmayalım :KK19: etap değerlendirme raporu içinde ellerine sağlık canım:KK68:
Yok tatlım, bireyselleri excele taşımıyorum zaten.. Bir tek sonuç listesi ilgilendiriyor beni..
Teşekkür ederim ilgin için..

:KK45:Ayhh koskoca açıklamayı görmemişim iyi mi.. Kusura bakma zamanını aldım tatlım..

Yok tatlım, bireyselleri excele taşımıyorum zaten.. Bir tek sonuç listesi ilgilendiriyor beni..
Teşekkür ederim ilgin için..
Estağfurullah :) Bu vesile ile bende kendimi göstermiş oldum :-)

X