Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Kızlar bi sorunum var.1üyem izne ayrılmaktan vaz geçti.o yazıyı kaldıra bilirmiyim oradan?

Sonuç listeleri hazırlanmadan kaldırabilirdin canım istersen etap raporu hazırlanmadan değiştir herhangi bir sorun olacağını sanmıyorum

Ellerine sağlık canım teşekkürler.Dereceye giren tüm takımlarımız ve bireyselde derece yapan arkadaşlarımızı tebrik ederim

Ne güzel yazmışsın tamda benimde hissettiğim duygular sanki.ama umut her zaman var olmalı da zaten.
Eline emeğine sağlık.

Püsküütüm baharim daha önce yazdım diye düşünüyorum ama hayal ediyoda olabilirim yazdığımı ama şimdi kesin yazıyorum 4. Takım kaptan yardımcısı olarak zeyzey arkadaşımızı yazabilirmisin. Şimdiden teşekkür ediyorum.

Tamam kuzum da nerde deyiştireyim?burada mı?sonum listelerinde mi?

Yazmıştım kaptanım gogom...

Kızlar bi sorunum var.1üyem izne ayrılmaktan vaz geçti.o yazıyı kaldıra bilirmiyim oradan?
Aynur kaptanım, şu ana kadar düzeltmediysen sorun yok, not alıyorum ben.. sonuç listelerini de editlerim, excele de bu şekilde geçiririm. (da hangi üye? Umarım listende tek kişidir izne ayrılan da anlayabilirim)

Toplight kaptanım, yüzdemiz doğru diyorsun.. Anladığım kadarı ile basit bir edit gerektiriyor..
Not alıyorum bunu da.. Düzeltirim.

Ellerine sağlık akrep kaptanım..

Atladım demek ki gogo kaptanım.. Not aldım, karar defterinde bir yer var düzenlemem gereken. Onu yaparken bu değişikliği de ekleyeyim.

Bu arada günaydın herkese..

ETAP DEĞERLENDİRME RAPORU
Kilo veren, vermek için gayret eden herkesi tebrik ediyorum.

GENEL
Performans uygulamamızda 10. tur / 7. hafta sonuçlarını linki tıklayarak inceleyebilirsiniz:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...yiflama-yarismasi.638656/page-9#post-38929274
10. turun tamamlanmasına sadece bir etap kaldı. Şu andaki sonuçlara göre ceza almaya aday olan 1. takım. Bu hafta ilk üçe girebilirlerse ceza almaktan kurtulabilirler. Ümit ederim ki öyle olur.

4. TAKIM
Rastgele kontrol uygulamasında bu hafta kura 4. takıma isabet etti.
Tebrik ediyorum. Hata yok.

7. TAKIM
1) 7.Takım üyelerinden tatlibikiz mezun oldu. Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-44#post-38929504

2) 7.Takım üyelerinden tattoos_ mezun oldu. Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-44#post-38929804
Başarı hikayelerini aşağıda linkini vermiş olduğum başlığımızda paylaşmalarını rica ediyoruz.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/

8. TAKIM
8.Takım üyelerinden sln71 mezun oldu. Karnesi:
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlari.126756/page-44#post-38929863
Başarı hikayesini aşağıda linkini vermiş olduğum başlığımızda paylaşmasını rica ediyoruz.
http://www.kadinlarkulubu.com/forum...ismasi-mezunlarinin-basari-hikayeleri.767149/
*Tüm Kaptanların Dikkatine:
Karar defterimizde yazılı olan kurala göre, karne alabilmenin ön koşulu hedefin %80 ine ulaşmaktır. Sln71 hedefini %78 ine ulaşmıştır.
Kural dışı bu durumda inisiyatifimi kullanarak karne hazırladım. Bunun sebebi de sadece 100 gr. eksiği olmasıdır.
Yine de; takım kaptanlarından mezun olmak isteyen üyelerinizin hedeflerinin %80 ine ulaşıp ulaşmadıklarını kontrol ettikten sonra, karne talebinde bulunmalarını önemle rica ediyorum.
Karar defterimize, ilgili hesabın nasıl yapılacağına dair bir örnek ekledim. Lütfen inceleyiniz.

ETAP BİRİNCİSİ
Yarışmamız 396. Etap birincisi; 7.Takımdan tattoos_ arkadaşımızdır.
Kendisini kutluyor ve başarısının sırrını "Birinciler Sırlarını Paylaşıyor" adlı başlığımızda paylaştığı için teşekkür ediyoruz.

CEZA PUANI
Her etap bitimini takiben yayımladığım raporda yer alan takımların, gerekli hallerde vermeleri gereken cevaplarını en geç Perşembe gününe kadar paylaşım alanmızda yayımlamaları şarttır.
Verilmeyen her cevap tarafımca 1 ceza puanı olarak kaydedilecek ve toplam 3 ceza puanına ulaşan takım kırmızı kart alacaktır..
Kırmızı kart alan takımların güncel üyeleri karne alamayacak ve aylık olarak hazırladığım bireysel sıralama listesinde yer alamayacaklardır..
BİLGİ:
Etap değerlendirme raporu; takımların Karar Defteri'nde yazılı olan kararlara uyumunun denetlenmesidir. İlgili kararlar yarışmanın başlangıcından bu yana sisteme dahil olmuş yaklaşık 1.300 kişinin oybirliği ile alınmış kararlardır. Kararları değiştirebilir, yeni kararlar önerebilir ve oylamaya sunabilirsiniz.
Oylama hakkının istisnaları; ceza puanı uygulamasının yanısıra, benim gönüllü olarak hazırladığım aylık sıralama listesi ve mezuniyet karnesi koşullarıdır.

Çok zarifsin teşekkürler..
Kendimi sıkıştırmayacağım, aklın kalmasın.. Çünkü istesem de şu anda ayırdığım zamanın bir adım ötesine geçemem..
Benim derdim, ayırılan zamanın işe yaraması..
Bu yarışmayı kurduğum gün de amacım, kilo vermek isteyenleri bir şekilde motive etmekti.. Aradan bunca zaman geçti, hazırladığım her şey aynı amaç odağında.. Aynı süreçlerden geçtim ve kilo vermenin de korumanın da ne kadar zor olduğunu biliyorum. Ve biliyorum ki.. birileri benim çabamı listelere, tablolara ekleyecek kadar önemserse bu beni daha çok motive eder.

Ellerine emeğine sağlık Baharcım teşekkür ederizÖyle güzel motive ediyorsun ki hiç aklın kalmasın.Br menü tablosunun takibini yapmakta bile zorlanırken düzenli bir şekilde senin tüm listelerle ayrı ayrı uğraşman hakikaten büyük özveri tekrar teşekkürler cnm

Bu hafta 3 mezunumuzun olması ne güzel tebrik ederim

1.takıma bol şans dilerim umarım bu hafta ilk 3 te girme şansını güzel bir ortalamayla sağlarsınız

Ellerine emeğine sağlık mezun olan arkadaşları tebrik ediyorum darısı başımıza inşallah. Umarım kiloları sabit kalır artık her zaman.

Püsküüt'üm, ne güzel ki amacın doğrultusunda devam ediyor her şey.
Kimbilir 2007 yılından bu yana neler değişti ama 8 yıldır cuma yarışmaları devam ediyor ve kim bilir kaç kadın senin sayende şu an 38 beden kıyafetlerin tadını çıkarıyor.
En kısa zamanda, o kadınların arasında yer almak dileği ile tekrar sana teşekkür ediyorum.

eline sağlık canım ne kadar uğraşıyorsun bizim icin biz 1. takım olarak haftaların bu kadar çabuk geçmesine şaşırdık yani bizim içinde cok iyi geçen bir tür olmadı umarım bu son etapta kurtaririz diyorum cok teşekkürler seabahar

Bireysel sıralama listesinde bir mantık hatası var.
Örnek veriyorum-ki vaktim olsaydı gerçek örnek de verebilirdim-

Diyelim aylardan Ocak. Bireysel sıralama listemizin ilk beş üyesi şu şekilde
1- nergis
2- lale
3- sümbül
4- papatya
5- karanfil

Bir sonraki aya geçtik. İzne ayrılan üyeler listede yer almıyor. Lale ve sümbül o sırada izne çıkmışlar.
Bu durumda listemizin hali
1- nergis
2- papatya
3- karanfil
4- gül
5- leylak

Bu iki üye izne çıkınca kilo vermemiş bile olsa papatya 4. cülükten 2. ciliğe yükseliyor.
Listeye bakınca da diyor ki ay ne güzel ikinci olmuşum. E olmadın ki ama.. aradaki iki üye izne çıktı.

Nasıl ederiz de düzeltiriz bu durumu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…