Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Yook artık diyor, tüm takımın önünde saygı ile eğiliyorum.
Gerçekten tebrik ederim.
Azıcık da sürtüneyim de kendilerine, biraz da benim vücut örnek alsın.

Karne notu 55 olan bır takım olarak her ne kadar imrensekte
Aynur ve takım arkadaşlarını tebrık edıyoruz

Dört takımın analiz raporu bitti.. 8 / 9 / 13 ve 14
Üzgünüm ki.. 9. takım haricindeki takımların karne notu zayıf.
Geriye kaldı yedi takım.. Ya lütfen karne notları iyi çıksın..

bizim notumuzda düşük Baharcım kanaat notu mu istesek lisedeyken öğretmenlerimizden isterdikk Ellerine sağlık Baharcım

Hakikaten kardeş takımımızı tebrik ederim darısı başımıza üstelik şu anda en kalabalık takım olarak harika bir başarı harikasınız fıstıklar

tebrik ederiz 7. takımı aynur cum emeklerinize sağlık

Ayy baharcım çok teşekkür ederim 7.takıma adına...çok mutlu oldum çok...benim istediyim de tam da buydu...takım arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler.her biri ayrı ayrı çok azimli...onlar sayesinde bu notu aldık tabiki...1sorum var.acaba şimdiye kadar en yüksek not kaç oldu?

vauuuuuuuu rekor kırmışız desene,kaç yılın rekorunu...
sayfalarca geriye gitmeye üşendim sevgili editörüm.size sormak kolayıma geldi

Valla benim ezberimde yok..
Bunca takım, bunca analiz, rapor.. mesajı yazdığım anda siliyorum kafadan.. E oncağızın da bi'kapasitesi var ama di mi..
Kaç yılın rekorunu kırdınız mı onu bilmiyorum.. Sahi yok muymuş 91 den yüksek not alan..

Selam aynuracım ben suwra bugun doktora gittim bir haftada 1.700 gr vermışım ayy çokmutluyummm

Merakım, git hm bir karıştır bakalım geçmişi dedi ama 91 rekorumuz.
Puanlama sistemine geçilmeden önce daha iyisi var mıdır bilmiyorum ama puanlama sonrası yanınıza yaklaşan dahi yok.
Tekrar tebrik ederim bu başarılı takım ve kaptanını.

Supersin canım...teşekkürler...

iç ses: kaldı dört takım.. yeni etap sonuçlarından önce 4. takımı halletsem.. hmmm
haftaya da kalan üç takımı yapsam.. sonnacuma.. ocağın son haftasında da analiz sonuçlarını derlesem nasıl olur..
beğendim.. güzel olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…