Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Okumaktan en keyif aldığım bölüm, koruma.
Sevgili püsküütün açmış olduğu ve bir süredir sessiz olan konudan da faydalanabilirsiniz.
Kilomuzu Koruyoruz! / CUMA Zayıflama Yarışması

Ne güzel olmuş hatırlatman monişim..

Aaaaaa süpermiş haberim yoktu o zaman ev sahibi ben olayım. Yaşasın yeni topiğe ihtiyaç kalmadı. Akşama dükkanı açarım o zaman Çok teşekkür ederim hatırlatma için
Orası bir dönemler benim günlüğüm gibi bir şeye dönüşmüştü.. Yalnızlıktan bunaldım ve bıraktım sonra yazmayı.
Dilerim seninle beraber topiğe bir hareket gelir. Çünkü neticede her ay nereden baksan en az 10 mezun veriyoruz. Yani aslında katılım olmaması gibi bir sorun olamaz diyor insan..
Hepimiz farkındayız ki; kiloyu korumak, vermekten daha zor.

Eline sağlık

Bende bu topigi söyleyecektim çok güzel bir topik ama kimseler uğramıyor ne zamandır ben bir türlü oraya ulaşamasam da hep takip ederdim zamanında
Sahiden.. ne çok yazardım yahu.
Şaka maka dilerim başkları da yazmya başlar. Çünkü hedefe ulaştıktan sonraki ilk aylar hatta yıl en önemli süreç. Yeni kilonla yeni hayatını oturtmayı öğreniyorsun. Sonra zaten rayına giriyor her şey.
Bilimsel olarak da yeni kiloya fiziken alışmamız için 2 yıl geçmesi gerekiyormuş.
Yükselen yıldızların böyle bir etkisi olduğunu bilmek ne kadar güzel..
Evet ama değil mi ya.. bir tek birinci olan takım mı hak edecek sevinmeyi. En önemlisi de devam etme motivasyonu yakalamyı. Şimdi bu listede adını görüp de diyor ki insan, bak geçen haftaya göre derecemiz yükselmiş, haftaya da yükselebilir.
Fikirlerini paylaştığın için teşekkür ederim canım.

Ellerine sağlık, hatırlatmalar da güzel olmuş.
Son yılların sonuç listesi hazırlama favorisi 2. takım zaten. Dur bakalım belki bir mucize olur.
Eline sağlık canım.

monişim teşekkürler açıklama için. Yeni takım olunca sanırım problemlerden biri de kemikleşmiş üye mevcudiyetinin az olması. Çünkü bu başlıklar hemen hemen bütün takımlarda oluyor. Dengeler yeni üyelerle sağlanıyor, kemik kadro da zaten durumu kurtarıyor.
Sıkmayalım canımızı. LAydLiNe kaptanımın dediği gibi yeni üyelere kapıyı açık tutmakta fayda var.. İçlerinden kemik kadro adayı çıkıp çıkmayacağını kim bilebilir ki?

Çok şükür Rabbim yardımcı oldu ve çok hayırlı bir şeye vesile olup şimdiye kadar hiç almadigim kadar hayır dua aldim
Ben mesajını okuyup da iyi dileklerimi gönderene kadar evlenirler, çocukları olur, benim iyi dilekler de çocuklarının düğününe yetişir. Neyse şaka bir yana, iyi sonuçlanmasına sevindim. Gözünüz aydın.

Hımmmm o zaman şimdi ben de senin güncel kilonu merak ettim Gerçi tartılmadığını düşünüyorum geçen gün bana verdiğin pantolon tavsiyesi nedeniyle ama yine de bir sorayım dedim

5. Takım Analiz Bilgileri

Analiz Dönemi: 553. ve 570. etaplar arası
Toplam Üye Sayısı: 22

İzne Ayrılan Üye Sayısı: 9
İzne Ayrılan Üyenin Oranı: 41%

Yeni Üye Sayısı: 11
Yeni Üyenin Oranı: 50%

Mezun Üye Sayısı: 4
Mezun Üyenin Oranı: 18%

Yeni üyeleriniz mevcut üyelerinizin yarısını oluşturuyor ve izne ayrılan üyelerinizin oranına da bakarsak (ki bunların 4 tanesi yeni üye) devamlılık oranının düşük olduğu görünüyor.
Analiz döneminde izinden dönen üyelerinizin yeniden izne ayrılmış olması da dikkatlerden kaçmıyor. Bir nevi alışkanlık oluşmuş sanki.

Bir Önceki Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,413%
Güncel Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,628%
Takım ortalamanız bir önceki döneme göre güzel yükselmiş, tebrik ederim.
Ortalamanız 0,30% minimum değerin üstündedir. Bir sonraki analiz döneminde ortalamanızın yükselmesini dilerim.

Takım Birincisi: Suzi1704 analiz döneminde 10,5 kilo (12,21%) vermiştir. Tebrik ederim.

Detaylı Analiz Raporu için burayı tıklayınız.

Bu mesajda sizden bahsedildi:
S Suzi1704

Ellerine sağlık Seabahar

Ellerine ve emeğine sağlık ♡♡♡♡

patient women / başl t:6mayıs başl.k:90,00 hedef:75
kayacans / başl t:7 mayıs başl k:79,00 hedef 67
tobosoludulcinea / başl.t:3 mayıs başl.k:67,40 hedef:60

ramazan heyecanından paylaşırken silmişiz .. kusura bakma tatlım

elinize sağlık

Ellerinize sağlık kaptanim emeğinize saglik

Merhabalar. Bende bu kervana katılabilir miyim. Tek başıma pek başarılı olamadım. esperenzaa nın başarı öyküsü beni cesaretlendirdi. Bir de sizlerden destek alarak bu yola yeniden başlamak istiyorum. Eğer mümkünse beni de aranıza alırsanız çok sevinirim

Bu arada sabah tartıldığımda 81.9 kiloydum

Teşekkür ederim canım.
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...rismasina-katilmak-isteyenler.71509/page-1395

Bu sayfada üyeye ihtiyacı olan iki takım var.Takımları inceleyip dilediğine katılabilirsin.

ay nasl korktm cevap vermemişsindir diye anlatamam
ben bizim kıza geçen haftaki yeni üyelerin bilgilerini sil demişim hepsini silmiş galiba

ay nasl korktm cevap vermemişsindir diye anlatamam
ben bizim kıza geçen haftaki yeni üyelerin bilgilerini sil demişim hepsini silmiş galiba

bende dün gördüm evet yanlış anlamış hepsini silmiş :)
Özür dilerim oruç kafası yanlışlık yapmışım

6. Takım Analiz Bilgileri

Analiz Dönemi: 553. ve 570. etaplar arası
Toplam Üye Sayısı: 22

İzne Ayrılan Üye Sayısı: 12
İzne Ayrılan Üyenin Oranı: 55%

Yeni Üye Sayısı: 13
Yeni Üyenin Oranı: 60%

Mezun Üye Sayısı: 5
Mezun Üyenin Oranı: 23%

Takım üyelerinizin %60 ı yeni üyelerden oluşuyor. Bu da bize eski üyelerin devamlılık durumunun kötü olduğunu gösteriyor.
İzne ayrılan üye oranı ise şu ana kadar rastladığım en yüksek oran. Ayrıca izne ayrılan üyelerin neredeyse yarısı yeni üye.
Bu da yeni üye alırken, özellikle de deneme süresi konusunda tedbir almanız gerektiğini gösteriyor.
Mezuniyet oranınız ise güzel. Neredeyse takımın 1/4 lük dilimi kepini almış.

Bir Önceki Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,319%
Güncel Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,692%
Takım ortalamanız bir önceki döneme göre iki kat yükselmiş. Bu %60 lık yeni üye oranı ile yakalanması gereken bir başarı.

Ortalamanız 0,30% minimum değerin üstündedir. Bir sonraki analiz döneminde ortalamanızın yükselmesini dilerim.

Takım Birincisi: Allonsy analiz döneminde 12,4 kilo (13,90%) vermiştir. Tebrik ederim.

Detaylı Analiz Raporu için burayı tıklayınız.

Bu mesajda sizden bahsedildi:
Allonsy

Ellerine,emeğine sağlık
İzne ayrılanların dönmemesi maalesef büyük sıkıntı
izinde olup da izin döneminde kilo alan arkadaşlarımız var ve onları listeye tekrar sokabilmek için çabalıyoruz .bu hafta inşallah bir izinli arkadaşımız dönecek
Genel olarak izne ayrılmak, maalesef kilo almak olduğu için bu genellemeyi yıkamıyoruz ne yazık ki...
Tekrar çok teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…