Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Beni gecmeye ne var @Sismaniye sisman bile gecti @Ayaklarim3kilo bizim ayak gececek kediyi gecme yarislarina hosgeldiniz
Tebrik ediyorum saglikla zayif kalmalar sana bana da kep atmalar dinimiz amin
Tüh yaaaa desene ben sona kaldım seni geçmekte Millete verdiğin gazdan sana da lazım biraz İnşallah en kısa zamanda senin mezuniyetini de görürüz canım. Çok merak ediyorum karneni

4. Takımdan @klbk33 19 haftada 6 kilo vererek mezun olmuştur.

Mezunumuzun karnesi için burayı tıklayınız.

Çok teşekkür ederimm

Emeğinize sağlık kaptanim ellerinize saglik

7. Takımdan Floweroflife 2 haftada 8,1 kilo vererek mezun olmuştur.

Eline sağlık kaptanım.
Mezunumuzu da tebrik ederim.

Yanlış anlaşılmak da istemem ama bu kadar fazla kiloyu, bu kadar kısa sürede vermek beni hep ürkütmüştür.sağlık sorununa sebep olabilir diye düşünürüm hep, ya da bu kadar kısa sürede verilen yine kısa sürede alınırmış gibi gelir bana.
inşallah düşündüğüm gibi olmaz.
Mezun arkadaşı tekrar tebrik ederim.

Ellerinize saglık, takımımin kepli bi üyesi olmaktan gurur duyuyorum. Darısı kilo vermek isteyen öncelikle butun takım arkadaslarımın sonra da diger takımların başına

7. Takımdan Floweroflife 2 haftada 8,1 kilo vererek mezun olmuştur.

Bu karneye bakılır valla iki hafta da 8 kilo oldukça önemli bir kayıp

Tebrikler

2 haftada 8 kilo vermedi.. listede 2 hafta kaldı sadece.. Takıma başlangıç tarihi ve mezuniyet tarihi arasında epey ay fark var

Bu karneye bakılır valla iki hafta da 8 kilo oldukça önemli bir kayıp

Tebrikler

Sevgili arkadaşlar bu konuda sizlere hem fikirim
Takımımız üyesi olan arkadaşımiz 2 hafta da vermedi bu kiloyu
Başlangıç tarihi :28 Kasım 2017
Başlangıç kilosu :60,6
Mezun tarihi :11 Mayıs 2018
Verilen kilo :8.1
Tam 5 buçuk ay gibi bir süre 8 kilo verdi arkadasimiz.
Tabi sizde haklısınız iki hafta da 8 kilo yazınca bende olsa sizin gibi düşünürüm iki hafta 8 kilo vermek bence mümkün değil hadi mümkün olsun sağlıklı değil bende iki haftadır bu konuda şok yaşıyorum sizin gibi.....

2 haftada 8 kilo vermedi.. listede 2 hafta kaldı sadece.. Takıma başlangıç tarihi ve mezuniyet tarihi arasında epey ay fark var

Canım şimdi sen söyleyince sonuç listelerinden baktım üyeye. Haklısın kasım ayında başlamış yarışmaya. Ama seaBahAR ın hazırladığı karneye göre iki hafta da vermiş görünüyor. O zaman bu işte bir sıkıntı var. Sonuçta biz bilemeyiz üye ne zaman başlamış, nasıl başlamış. İki haftada 8 kiloyu görünce ister istemez herkes bizim gibi düşünmüştür. Yanlış anlaşılmasın sakın. İki haftada 8 kilo çok ciddi bir rakam. Ama dediğin gibi arada uzun bir zaman var.

2 hafta gibi algılamışım yanlış olmuş.
Yanlış algılamamışsın çünkü karnede aynen öyle yazıyor. Hem karneyi hem sonuç listelerini inceledim karnede 8 kiloyu 2 haftada vermiş gibi görünüyor. Sanırım karne sistemimizde ufak bir sıkıntı var

İki haftada 8 kilo yazınca öyle algıladım ki inanın art niyetli olarak da söylemedim.
Yanlış anlaşılmak da istemem canım.
İki haftadır aynı şoku ben de yaşıyorum.
Takım arkadaşınız için demiyorum,iki haftada 7-8 kilo veren benim takımımda da olsa yanlış olduğunu söylerdim.

Seabahar analiz döneminde canım normal olarak biraz yoğun ufak bı yazım hatası diyelim ama bu konu da senle aynı fikirdeyim 2 hafta 8 kilo nasıl verilir bende çok merak ediyorum

Yanlış anlamadım canım hangi takımda olursa olsun bende aynı şeyi düşünürüm isterse kendi takımımda olsun farketmez senin dediğin gibi emziren anneyim günde bir buçuk saat spor yapıyorum yediğin her lokmaya dikkat ediyorum 1 tane bile kacamka yapmıyorum yine en yüksek verebildiğim kilo 2 kilo ya deli oluyorum doğal olarak nasıl iki hafta da 8 kilo verilir bunun formülü nedir gerçektende merak ediyorum doğal olarak

Yanlış anlaşılmamak ne kadar güzel
Seabahar analiz döneminde canım normal olarak biraz yoğun ufak bı yazım hatası diyelim ama bu konu da senle aynı fikirdeyim 2 hafta 8 kilo nasıl verilir bende çok merak ediyorum

Yazım hatası değil canım. Karne sistemimizde bir sıkıntı var. Eskiden böyle değildi sistem. Üye listeye ilk başladığı kiloyla girerdi ve kilosu aradaki etaplara bölünürdü. Sanırım bu bir sıkıntı çıkardığı için sistem değişti. Ama şimdi de bu sıkıntı çıktı. Bu konuyu seaBahAR la konuşup bir netliğe kavuşturmamız lazım. Bence eski sisteme dönmeliyiz.

Yok öyle bir formül

Öyle formül varsa da ben bilmiyorum hatta bilmek istemiyorum uzun yıllardır kilo sorunu yaşayan herkes gibi ben de biliyorum ki kısa sürede adı her ne olursa olsun şok diyetlerle verilen kilolar misli ile geri dönüyor.Üstelik metabolizmayı da mahvediyor.
Sağlıkla sıhhatle mutlulukla büyüt bebeğini canım.

Sevgili arkadaşlar,

Karnede bir sıkıntı yok.
Dikkatle bakarsanız üyenin yarışmaya kayıt tarihi de belli karnede.
Yıllardır hazırladığım formatın aynısı.

Şimdi ben bilemem üye deneme süresinde ne yapıyor, gelip gidiyor mu, kilo alıp veriyor mu. Takıma girdiği tarihle bu nedenle ilgilenmiyorum.
Her zaman, deneme süresi denilen zaman aralığı benim hazırladığım verilerin dışında kalır. Ancak üyenin takıma girdiği tarihi özellikle karneye ekliyorum. Çünkü sizlerin uyguladığı deneme sürelerinde bir standart yok. Tıpkı bu durumun, standardın dışında olması gibi. Deneme süresinin, yarışmaya resmi kayıt süresinden aylarca fazla olması gibi. Kasım 2017 de deneme süresi başlıyor. Mayısta hem listeye giriyor hem mezun oluyor.
8,1 kiloyu neredeyse 6 aya yakın bir zamanda veriyor. Bu da aylık ortalama 1,3 kilo civarında eder.

Bu istisnai durumun (ki daha önce hiç olmamıştır), yıllardır aynı formatla hazırladığım karnelerin yanlış ve/ya eksik olma durumunu ortaya çıkartmaz.

Dediğim gibi alttaki notlara bakarsanız, yarışmacının ne zamandan beri "takımda" olduğunu da görebilirsiniz.
Eleştirmeden önce bilgiye haiz olmakta fayda var, diye düşünüyorum.

Kalın sağlıcakla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…