Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Tam emin olmamakla birlikte var gibi hatırlıyorum.

Stretch olmayan ve tam oturan bir bedende pantolon al, şahane oluyor. Tartılmak yerine haftada bir kere o pantolonu giy. Bir de baktın düğme sıktı hooooop hemen müdahale.

Sevgili kaptan arkadaşlarım ve seaBahAR 29.tur 6. hafta performans sonuçları aşağıdaki linktedir
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...iflama-yarismasi.638656/page-26#post-56010564

Ellerine sağlık sevgili toplight.

Seabahar üyenin hedef kilosu 55 olarak kalabilir revize etmek istemiyor şu an

Bu formülü tuttum tartıya çıkmaktan pantolon giymek

3. Takım Analiz Bilgileri

Analiz Dönemi: 552. ve 569. etaplar arası
Toplam Üye Sayısı: 19

İzne Ayrılan Üye Sayısı: 6
İzne Ayrılan Üyenin Oranı: 32%

Yeni Üye Sayısı: 8
Yeni Üyenin Oranı: 42%

Mezun Üye Sayısı: 6
Mezun Üyenin Oranı: 32%

Mevcut üyelerin neredeyse %60 ı eski üyelerden oluşmakta. Devamlılık oranınız güzel.
Üyelerin neredeyse üçte biri mezun olmuş, büyük başarı, tebrikler.

Bir Önceki Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,717%
Güncel Analiz Dönemi Takım Ortalaması: 0,742%

Takım ortalamanız bir önceki döneme göre yükselmiş, tebrikler. Ortalamanız 0,30% minimum değerin üstündedir. Bir sonraki analiz döneminde ortalamanızın yükselmesini dilerim.

Takım Birincisi: Ladyamore analiz döneminde 17,8 kilo (22,85%) vermiştir. Tebrik ederim.

Detaylı Analiz Raporu için burayı tıklayınız.

Bu mesajda sizden bahsedildi:
ladyamore

Ellerine sağlık canım çok seviyorum ben bu analiz olayını.

Ellerine sağlık canım çok seviyorum ben bu analiz olayını.
Ben de seviyorum ne yalan söyleyeyim.. İki ayda ne olup, ne bitmiş hepsini birlikte görebilmek ve değerlendirebilmek fırsatı oluyor.
Verilere bakarak daha da detaylı analiz yapılabilir aslında.. ucundan bulaşayım diyorum sonra zamanı 11 takımla çarpınca frenliyorum kendimi.
İlgilenen için bu kadarı da yeterlidir sanırım.

Ellerine emeklerine sağlık canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…