Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Saat 20:00 dan sonra değişiklik yapamazsınız. Sıralamayı da etkiliyor.

değişikliği 20:00 dan önce yapmıştım @Edebiye 006 arkadaş benden sonra yapmış benimki arada kaynamış onun düzeltmesini yaptım
Ikimizde son dakika düzeltme yapmaya çalistigimiz için bir karisiklik olmuş sanirim. En son paylasimi kopyalamistim ama ayni ana denk geldi demek ki. Neyse kusurum varsa affola... sorry bilinçli ve kasti değildi bilinsin...

Ikimizde son dakika düzeltme yapmaya çalistigimiz için bir karisiklik olmuş sanirim. En son paylasimi kopyalamistim ama ayni ana denk geldi demek ki. Neyse kusurum varsa affola... sorry bilinçli ve kasti değildi bilinsin...
estağfurullah
son ana kaldığı için acele ettik o yüzden böyle oldu problem yok
sanırım benim düzelttiğimin üzerinden hesaplanmış zaten
sevgiler

değişikliği 20:00 dan önce yapmıştım @Edebiye 006 arkadaş benden sonra yapmış benimki arada kaynamış onun düzeltmesini yaptım
Son eklenen listelerin saat ve içeriğine baktığım ve düzeltmeniz haliyle 20:14 göründüğü için yazmıştım mesajı. Evet var olan listeyi düzenlemişsiniz, sorun yok.

Selamlar baktinizmi bilmem caroline84 1. Takım hesaplama hatası var ya kilosu yanlış yazılmış ya da hesaplaması
Dikkatin için teşekkürler.
Eğer kilo doğru yazıldıysa üye ortalaması 1,73% e yükselir.
Ben etap raporunda hatayı belirtirim, bu haftanın kontrol edilecek olan takımı 1. takım olur.
Etap raporunu yarın yayımlayana kadar 1. takım kaptanı deadline durumu fark edip bir açıklama ve tekzip yaparsa iy olur tabii.

Birşey değil seaBahAR fark çok olabileceği için yazdım. İlgilendiğiniz için tekrar teşekkürler

Seabahar ortalama ve yüzdeleri doğru sadece 86.5 olan yere 85.1 yazmışım üye 100 gr vermiş yüzdesi de doğru gözden kaçırmışım kusura bakmayın nasıl öyle yanlış yazdıysam

Seabahar ortalama ve yüzdeleri doğru sadece 86.5 olan yere 85.1 yazmışım üye 100 gr vermiş yüzdesi de doğru gözden kaçırmışım kusura bakmayın nasıl öyle yanlış yazdıysam
Teşekkür ederim bilgilendirme için.
Senden gelecek olan yanıtı bekliyordum ben de.
Basit bir yazım hatasıymış, gözden kaçabiliyor bazen.

Teşekkür ederim bilgilendirme için.
Senden gelecek olan yanıtı bekliyordum ben de.
Basit bir yazım hatasıymış, gözden kaçabiliyor bazen.
Bur alttaki üyenin kilosu 84.1 mis önce kiloları ekleyip sonra yüzdeleri kontrol ederek eklemiştim sanırım o arada yanlış yazdım kiloyu en azından yüzde doğru da ama.teşekkür ederim baya büyük hata olacaktı yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…