Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Ben teşekkür ederim her şey için püsküütüm.
Keyifle okuyorum.

Sevgili bahar ben maalesef okumadim bu konuda haklisin ama prensesss016 arkadasimiz bence begen tusuna basmayi unutmus cunku takimda karnesinden bahsetti her ne kadar 50 haftada 3 kg gibi gorunse de senelerdir bu kilo verme isinde oldugu konusunda ve sonunda istedigi kiloya gelme konusunda
Emeklerine ellerine kollarina saglik

bu sopalar benim kafama geliyor

Çok haklısın kaptanim diyecek bişeyim yok

Cumarteside yapabilirsin kaptanim. Hic olmadi ben yaparim :) takim listesini hazirlayamazsan onada el atarim
Takım listesi önemli değil kuzum onu hazırlarım ama akşamüstü çıkmam lazım evden o yüzden dedim çok sagol ya cumartesi yaparım yada sizden yardım isterim

Karar defterinde, sonuç listeleri hazırlama programınu güncelledim arkadaşlar, bilginize.

Kalın sağlıcakla.
Teşekkür ederiz Baharım

Teşekkür ederim canım benim ne çok yük oldum hepinize yaa hakkınızı helal edin

Ne demek canım burada herkes herkese seve seve yardımcı oluyor Cuma akşamı bende hazırlayabilirim sonuç listelerini kuzum sıkıntı yok sen hiç kafana takma

bu sopalar benim kafama geliyor
Ya olur mu öyle şey. Ne demek sopa falan? Sana bir de?

Zaman ayırarak yaptığım şeyin tek amacı var o da motivasyon.
Okunmadığında umursanmıyor duygusu geçiyor bana, o zaman da kıvırmaya gerek yok; ben de içimden ben niye umursuyorum ki, diye düşünmeye başlıyorum.

Ben yapayım da, bakan bakar bakmazsa bakmaz.. demek doğru bir düşünce değil benim algımda. İlgi yoksa ben de zaman harcamayayım demek istiyorum.

İlgi yoksa, amaç yok demek oluyor.
Amaç yoksa da zaman kıymetli. Harcamayayım.

Bunlar benim görüşlerim elbette. Bir karne, bir etap raporu, senin hazırladığın perfomans uygulaması..... böyle uzar gider bu liste. Bak altlarına okuyan sayısı 3-5 kişiyi geçmez. Görünürde ortalama 100 kişi var. İlgi ve merak uyandırmıyorsa neden yapılıyor bunca şey? Burada bir arıza var.

Ama yokum evde giremem nasıl yaparım cumartesi açıklayabilirse cumartesi yaparım ama cuma yokum
Kaptanım sana zahmet, buradan çık sola dön, ikinci sapakta karar defteri var. 3 nolu maddeyi oku.
Sonuç listesini en son ne zaman hazırlayabileceğini öğren lütfen. Panik yok.

Okudum kaptanim teşekkür ederim

Yol tarifine bayıldım ben yaaaaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…