Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Eline sağlık püsküütüm.

Ellerine sağlık canım

Ellerine ve emeğine sağlık canım

Günaydınlarr sevgili kaptanlarım ve seaBahAR
28. tur performans yarışmamız sonlanmıştır. Sonuçları aşağıdaki linktedir.
SONUÇ: Performans uygulaması 28. turda İki sarı kartı olan takım olmadığından, bir sonraki performans turu bitene kadar sonuç listelerini hazırlama programımız rutin olarak işleyecektir. Program karar defterinde güncellenecektir. 28. tur boyunca hiç nota almamış 3,6,10, 12 ve 13. takımları tebrik ederiz

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...iflama-yarismasi.638656/page-25#post-55504647

Toplight kaptanım bizim geçtiğimiz etapta bir notamızın olması lazım. Başarılı yazılmış ama ortalamamız 0.249

Ellerine sağlık kaptanım.
Takımların ceza almaması ne güzel.
Hep böyle olmasını dilerim.

Eline sağlık kaptanım.

Sevgili kaptanım LAydLiNe ın dikkatli bakışlarıyla düzeltmemi yaptım
https://www.kadinlarkulubu.com/foru...iflama-yarismasi.638656/page-25#post-55505227
SONUÇ: Performans uygulaması 28. turda İki sarı kartı olan takım olmadığından, bir sonraki performans turu bitene kadar sonuç listelerini hazırlama programımız rutin olarak işleyecektir. Program karar defterinde güncellenecektir. 28. tur boyunca hiç nota almamış 3,6,10 ve 12. takımları tebrik ederiz

Ellerine sağlık kaptanim

Ellerine ve emeğine sağlık canım

Baharım seninde ellerine ve emeğine sağlık
Hakkınız ödenmez

moni şim sana bir kez daha teşekkür ederim.

prensessss016 ya karne hazırladım, senden başka beğenen yok. Elbette beğeni mühim değil, misket toplamıyoruz burada.. bu nedenle senden başka okuyan yok, demek daha doğrudur herhalde. 3,3 kilo için 8 yıllık arşivde dolaş, sonra kimse okumasın. Tuhaf.

Hep diyorum ya.. çoğu zaman suya yazar gibi hissediyorum..

neyse.
laf-ı güzaf... ne güzel kelimedir.

Ellerine sağlık kaptanim ben ancak gördüm onu kusura bakmayın olur mu öyle şey siz çok degerlisiniz bizim icin

Yok tatlım, bana verilen değer olarak düşünmüyorum. düşünemem de.
Yaptığım bir iş var. Amaç motivasyon.
Benimle uzaktan yakından ilgisi olmayan bir şey. Bir takımın üyesi için bir şey yapılıyor ve kendi dahil başka okuyan yok.

Ben kendi kendime motivasyon sağladığımı sanarken aslında kimsenin umrunda değil duygusu geçiyor bana.. hepsi bu.
Bana verilen ya da verilmeyen değer çok başka bir konu. Bunu hak ederim ya da etmem, bu sizinle değil, benimle ilgili bir konudur.

Konu başka.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…