Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Canım listeye girdiği tarihten itibaren 2 ay
Evet 6 ay sonra yarışabiliyor

Bende aynı durumlarda kendi isteğiyle ayrıldı yaptım
İzin hakkı olmadığı için

Canım ben de kendi isteği ile ayrıldı dedimdi.

Canım listeye girdiği tarihten itibaren 2 ay
Evet 6 ay sonra yarışabiliyor
O zaman teşekkür ediyorum hepinize kaptanlarım böyle bir durumla karsilasmamistim kendi isteğiyle ayrıldı diyeyim o zaman uyeyle de konuşup ben siz yazana kadar bu seçeneği unutmuştum aklıma nedense sadece diskalifiye seçeneği gelmişti teşekkür ederim yardımlarınız icin

Kaptanlarım yeni bir sorum daha var bu hafta çok karışık listelerdeyim ben de 560. Etapta izne ayrılan üye bu hafta listeye girebiliryor mu yoksa 564. Etapta mi girebiliyor
Karar defterinde üye izin hakları 3. Maddede şöyle diyor

3)Üyeler izne ayrıldıkları etabı takip eden 2 etap boyunca listeye dahil olamaz.
(1.etap izinli yazıldı .2. etap liste dışı izinli.3. etap liste dışı izinli.4. etap listeye dönebilir.)
Bu durumda 560 ta izne ayrılan üye 561liste dışı 562 liste dışı 563 listeye dönebiliyor değil mi izne ayrıldığı kiloda olduğu zaman yanlış anlamamisim

Şuan benim bir üyemin de çocuğu rahatsız izne ayrılmak istedi ama izin hakkı olmadığı için paylaşımlarını idare ediyoruz. İnşallah kilosuna da dikkat ediyordur çünkü sadece bildirim yapacak. Bazı durumlarda idare edilebilir takım olarak diye düşünüyorum ama yok eğer uzun süre gelemeyecekse kendi isteğiyle ayırmak daha mantıklı

Evet canım dönebilir. Sen zaten hesabı yapmışsın. Ama izne ayrıldığı kiloda ya da daha aşağısında olacak yanlış hatırlamıyorsam.

Evet canım dönebilir. Sen zaten hesabı yapmışsın. Ama izne ayrıldığı kiloda ya da daha aşağısında olacak yanlış hatırlamıyorsam.
Evet canım emin olmak istedim yine de cuma biraz yoğunum bu işleri önceden hazırlıyorum listeyi duruma göre çıkarıp alıyorum ama üye geçen hafta ayrıldığı kilodan biraz fazlaydı bu hafta ayrıldığı kiloda olacagini söyledi ama fazla çıkarsa listeden sileceğim tabiki teşekkür ederim cevap icin

Kaptanım bende aslında sağlık nedeniyle olan maddeyi soracaktım neden iptal edildi?
Sağlık problemleri yaşıyorum bende

İptal edilen bir madde yok tatlım.
Yani önceden müsamaha gösteriyorduk da artık göstermiyoruz gibi bir durum yok.
Buradaki konu yeni üyenin izne çıkması ile ilgili.

Yeni üye için bu sınırın konmasının tek bir sebebi var. O da kilo verme işinin ancak ve ancak disiplinle olduğu bilincini oluşturmak. Bu kural öncesinde hatırlarsınız, yeni üye kaydı yapardık, ertesi hafta izne ayrılırdı ve çoğundan da bir daha haber alamadık.
Ama iki ay izin alamayacağını bilmek üyede bu bilincin oluşmasına yardımcı olabilir, düşüncesi ile de bu uygulamayı başlattık.

Şimdi... bir çok kaptanımdan gelen yorum üzerine bu uygulamanın sağlıklı olmadığını düşünmeye başladım.
Ayrıca önemli bir kotamız var. O da yılda iki kez izin hakkı olması. Dolayısı ile bu hakkı ne zaman kullanmak istiyorsa kullansın serbestini verebiliriz üyeye.

Eskiden bu kota da yoktu çünkü. Onu daha sonra akıl ettik.

Konuyla ilgili oylama başlatacağım. Sanırım yerinde olacak.

OYLAMA

Yeni üyenin izin haklarına ilişkin karar metninde yer alan cümle şu şekilde:

"Cuma Zayıflama Yarışması Takımlarına yeni katılan üyeler, takım listesine girdikleri tarihten itibaren 2 ay süre ile izin kullanamaz."

ÖNERİ

Yeni üyenin izne çıkabilmesi için gereken 2 ay süre kotasını kaldırmayı öneriyorum.
Üyeler senede iki kez izin kullanabilirler. Bu sınır dahilinde kalmak koşulu ile izne çıkma hakkını dilediği zaman kullanabilirler.

1. TAKIM : EVET / HAYIR
2. TAKIM : EVET / HAYIR
3. TAKIM : EVET / HAYIR
4. TAKIM : EVET / HAYIR
5. TAKIM : EVET / HAYIR
6. TAKIM : EVET / HAYIR
8. TAKIM : EVET / HAYIR
10. TAKIM : EVET / HAYIR
12. TAKIM : EVET / HAYIR
13. TAKIM : EVET / HAYIR
14. TAKIM : EVET / HAYIR

OYLAMA KOŞULLARI

• Oylama için son gün 5 Nisan Perşembe günüdür.
  • Oy birliği esastır. Bir takımın bile HAYIR oyu kullanması durumunda oylama iptal edilecektir.
  • İlginize şimdiden teşekkür ederim.

Sevgili miyaww__

Sadece iki hafta önce aramıza katılmış olan 10. takımın üyesi ve kaptan yardımcısı olarak bir kez daha aramıza hoş geldin.

Yarışmaya 99 kilo ile kayıt oldun. Grafiğin yatay ekseni hedefin olan 65 kiloyu göstermekte.
Henüz uzağındasın ama inanıyorum ki bu eğim o kırmızı, kalın çizgiye kavuşur.
Bak kedicik de inanarak bekliyor.

Kayıt kilon 99 ve hedeflediğin kilo 65.
Tamı tamına 34 kilo vermek için yola çıktın.
Ve ne kadar güzel ki; sadece iki haftada, kurtulman gereken bu 34 kiloluk fazlalığın %21 inden kurtuldun.
Bu çok güzel bir başarı. Tebrik ediyorum ve devamını diliyorum.

Dört köşede dört kedicik uğur getirsin sana.

Kedicikleri koydun, beni benden aldın.

Eline emeğine sağlık, teşekkür ederim. ❤

püsküütüm, oylamaya henüz katılım olmamışken izin haklarıyla alakalı bir şey söylemek istiyorum.
Örnek, mesela ben şu an 2. izim hakkımı kullanıyorum daha yılın başındayız, zaman ne gösterir bilemiyorum.Bu durumda listelere de dönemeyebilirim, her iki izin hakkımı da kullandığım için.
Bir izin hakkı da acaba sağlık, aile, iş vb. durumları kapsaması kaydı ile olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…