Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Sevgili arkadaşlar,

Dün @anka_misali kaptanımızla görüştük. Yukarıda dediğim gibi özel sebeplerle bir süre ara verecek.
12. takımın kaptanlığını da hali hazırda kaptan yardımcısı olan bulutungokyuzu arkadaşımız üstlenecek.
Kendisine desteğinizi esirgemeyeceğinize eminim.

Başarılar dilerim bulutungokyuzu

Anka her taşın altına elini sokan ve fikirler üretip yarışma işleyişine katkı sağlayan, eminim ki hepimizin sevdiği bir arkadaşımız. Buradaki yeri daimdir. Ola ki dönerse kırmızı halıları sereriz.

Herkesin yardımına koşan sevgili @anka_misali.. biz seni özleriz.

Not: Buradan ayrılma kararım üzerine başlattığın çılgın organizasyonları hiç ama hiç unutmayacağım. İyi olmanı diliyorum.

sevgili anka neden bu kararı aldın bilmiyorum ama dinlenmek iyi gelecekse bir süre dinlen ama geri gel lütfen

Bazen üst üste gelince herşey yoruluyor insan, ben dinlenip toparlanıp döneceğine inanıyorum hem daha kep alıcaktı

Dinlen ve gel anka sen olmazsan eksik olur burasi cuma gunu kim takimlari tek tek gezip liste paylasmismi diyd bakacak. Kim yardimimiza kosacak . cabuk gel

Kaptanlığın hayırlı olsun canım seninde inşallah huzurlu güzel kolay bir kaptanlık olur

seaBahAR ve kaptanlarım benim sormak istediğim bir konu var geçen hafta miramed isimli bir yeni üye girişi yaptık zaten takımda 4 haftadan fazladır var ve çok aktifti ancak ani gelişen ailevi ve sağlık sorunları nedeniyle ara vermek istediğini söyledi izin almak istedi ama bu durumda ne yapmam gerektiğini bilemedim kurallara göre izin alabilmesi için belli bir süre geçmesi gerekiyor ama bu ekstrem bir durum mu nasıl bir yol izlemem gerekiyor

Evet tatlım haklısın, üyenin izne çıkabilmesi için etap listelerine girdiği tarihten itibaren 2 ay süre geçmesi gerekiyor.
Hamilelik durumunu istisna kabul ediyoruz sadece.
Hem ailevi, hem sağlık, hem ani gelişme. Bilemedim.

Kaptanlarım ne der bilemiyorum, ama şu haliyle kurallara uygun değil. Belki aynı durumu yaşamış ve bize yol gösterebilecek bir kaptanımız vardır.

evet bende bilemedim o yüzden sorayım dedim şimdi diskalifiye edelim desem o da içime sinmiyor belki yol gösteren olur

Canim bu kural alinirken ben ve 1-2kaptan arkadas itiraz etmisti ama oy coklugu ile kabil edilmisti maalesef buna benzer sorun yasadim ben daha once ama listeye gireli 6 hafta olmustu izne ayrilmasi icin 8 hafta gerekliydi 2 hafta bildirim yapmadi yazip 3. Hafta izne ayirmistim 1 ini de kendi istegi ile ayrildi yazmak zorunda kalmistim

Kaptanım bende aslında sağlık nedeniyle olan maddeyi soracaktım neden iptal edildi?
Sağlık problemleri yaşıyorum bende

Bende aynı durumlarda kendi isteğiyle ayrıldı yaptım
İzin hakkı olmadığı için

Bende aynı durumlarda kendi isteğiyle ayrıldı yaptım
İzin hakkı olmadığı için
sahgull kaptanım kendi isteğiyle ayrılınca 6 ay listeye dönemiyor değil mi o zaman üyeyi ona göre bilgilendireyim diyorum da birde bu 2 aylık süre yarışma başlangıç süresi değil mi listeye girdiği tarih değil yarışmaya başladığı tarihten hesaplıyoruz hani üyeyele de konuşmam lazım ki belki bildirim yapar o süre sonunda izne ayırırım

Canım ben de kendi isteği ile ayrıldı dedimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…