Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

arada senden tüyo isterim o zaman belki farklı bişiler öğrenirim senden olur mu :KK49:
kaptanlık kolay görünüyor ama cidden çok emek isteyen birşey
Oyy hemde nasıl bir sorumluluk var üstümde anlatamam faydasını gördüğüm şeyleri yazarım canım hic merak etme

günaydın kızlar birşey sormak istiyorum . 2017 yılında listeden ayrılmak zorunda kaldım aşılama tedavim vardı sonuç pozitif oldu düşük yaptım ekstrem sebebten yaklaşık 1 ay önce listeye girdim süpriz şekilde yine hamile kalmışım hamilelik için listeden çıktım cuma günü ama pazartesi günü kürtaj oldum :KK43: . listeye de dönmek istiyorum dönmezsem psikolojik açlık yaşayıp kilo almaya başlayacam kafamda dağılır hem . tekrar ne zaman girebilirim yine ekstrem sebebten girme hakkım var mı ?
Geçmiş olsun tatlım..

@tuzsuz_ruh hayırlı olsun canım. ❤
Ya birden jeton düştü.. Yeni takımımız 10. takımın, güzel kalpli moni moni şimin yardımcılığı da sana hayırlı olsun tatlım.. Atlamışım kusura bakma lütfen. Mesajını okuyunca fark ettim hatamı. :oops:

Hayırlı olsun canım ne zaman başın sıkışırsa biz buralardayız :KK68::KK68:
Laydcim..
Yok bir şey.. özlemişim. :KK200:

Geçmiş olsun tatlım..

Ya birden jeton düştü.. Yeni takımımız 10. takımın, güzel kalpli moni moni şimin yardımcılığı da sana hayırlı olsun tatlım.. Atlamışım kusura bakma lütfen. Mesajını okuyunca fark ettim hatamı. :oops:

Laydcim..
Yok bir şey.. özlemişim. :KK200:

Estağfurullah ne hatası. :KK68:
Teşekkür ederim. ❤❤❤

En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 561. ETAP En Büyük TÜRKİYE

( 9 Mart - 16 Mart )

***8. Takım 561.Etap***

helopini ( 65,2 / 65,5 / + 0,3 / - 0,46 % )
catterflym ( 68,6 / / / % ) Sabit
MRTMUHASEBE ( 72,3 / / / % ) Bildirimsiz izne ayrılıyor
Eddoras ( 77 / / / % ) Sabit
kittenlove ( 60,7 / 60,6 / 0,1 / 0,16 % )
mavimli ( 77,4 / 76,9 / 0,5 / 0,65 %)
sevil4321 ( 121 / 119 / 2 / 1,65 % )
Meryem1306 ( 80,4 / 79,3 / 1,1 / 1,37 % ) Yeni üye, Başlangıç tarihi 24 Şubat 2018, Başlangıç 84 kg, Hedef 72 kg
LargeGemini ( 72,2 / 70,9 / 1,3 / 1,80 % ) Mezun olan üye geri döndü, Başlangıç 1 Mart 2018, Başlangıç 74, Hedef 69 kg
MissERE ( 69,6 / 67,5/ 2,1 / 3,02 % ) Yeni üye, Başlangıç tarihi 22 Şubat 2018, Başlangıç 71,3, Hedef 55 kg

8.Takım Ortalaması: 0,819 %

Senin derdin tarif tabii :KK53:
Şaka bir yana, senin konuna da bir hareket gelmiş olur. Aylarca çalışmamış başlık.

Önerine gelince, etap derecelerinde de ilk üç var ama sırrını paylaşma yükümlüüğü sadece 1. ye ait.
O yüzden aynı mantığı sondan işlettim.

Etap birincisi - sırrını paylaşıyor
Etap sonuncusu - hatasını paylaşıp bir tane de yemek tarifi veriyor.

Şimdilik böyle başlayalım bakalım..

Önerin için teşekkür ederim.

Ayyy sanırım uygulamanın ilk tarifi benden gelecek :oops::oops:

Sevinsem mi üzülsem mi bilemedim :cry:

Bir de uygulamayı takıma duyururken öyle bir mesaj yazdım ki resmen çerçeveletilip duvara asılmalık:eek:

X