Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Selamın Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Herkese hayırlı sabahlar ve hayırlı cumalar
Rabbim şu mübarek günün hürmetine bizlere gönlümüzden geçenleri hayırlı olarak nasip eder inşallah .....Aminnnnnnnnnnn

Hemen bildirimler başlamadan emin olmak için sizlerede sorayım
557.Etapta izne ayrılan üyem bugün nasipse dönecek 560. etapta olduğumuza göre 3 hafta geçtiği için döndüğünde yüzdesini 4e bölüyorum doğrudur dimi hani senelerdir hep öyle yapıyorumda ( uzak kaldığı etap sayısı +1 olarak bölüyorum )
Geçen hafta bir ara burada bir arkadşımızın sorusu üzerine aynı şeyi dediğimde doğru dendi ama bir an tereddütte kaldım nedense Heee doğru deyin de içim rahat etsin

Gerek kalmadı tekrar karar defterini inceledim öyleymiş ohh rahatladım doğru hatırlamışım

Son düzenleme:
Bildirimsiz mi ayrıldı canım. Bildirimsiz ayrıldıysa artı bir ekle yoksa eklemene gerek yok ki. Geçen hafta sen 31 dedin biz 30 da karar kılmıştık

Parmak kaldirana surpriz mi var

İşimi sağlama almak için bulabildiğim tüm parmaklı emojilerle ben buradayım diyorum

Evet sürpriz var.. üç vakte kadar.
Ancak sadece ilk parmak kaldırana.. yani moni ye.
Sizler parmaklarınızı indirebilirsiniz.

ne guldum yaa yalniz bahar ne kadar meraklisiniz parmak kaldiran bu hafta yuzdeleri ikiye bolcek falan derse
İşte mesele de bu zaten.. arkasından ne geleceğini bilmediği halde parmak kaldırabilmek.
Bu nedenle parmak kaldıran herkese
Kep gelmis uzun ugraslar sonunda
Emeğine sağlık kaptanım, mevzuu uğraştırdı seni.

Bildirimsiz mi ayrıldı canım. Bildirimsiz ayrıldıysa artı bir ekle yoksa eklemene gerek yok ki. Geçen hafta sen 31 dedin biz 30 da karar kılmıştık

Heee bildirim yapmıştı iyi oldu söylediğin düzeltiyorum hemen sağ olasın

olsun editörüm sorun değil sadece benim yoğun bir anıma gelince mesajları eksik göndermişim kazen de e
ilk başta atlamış neyse ki sorun halledildi

Ah sevgili kaptanım ah..
Bu konu bir türlü açıklığa kavuşamıyor senin için.
"Uzak kaldığı etap sayısı + 1" formülünü aklından çıkart önce. Bunu silersen kolaylaşacak.

560-557: 3
Burada önemli olan 557. etapta izne ayrılırken bildirim yaptı mı yapmadı mı?
Yapmadıysa 557. etabı da dahil edersin ve o zaman 3+1=4 olur.
Ama eğer bildirim yaparak izne çıktıysa o zaman basit matematikle 3 hafta olur.

Aklındaki formülü sil lütfen. Kendi aklını kendin karıştırıyorsun.

CUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 560. ETAP
(2 Mart-9 Mart)

***12. Takım 560.Etap***

Gulumse25(76.1/75.5/0,6/%0,79)
bulutungokyuzu(68,9/67,4/1,5/%2,18)
soffty(60/59.5/0.5/%0.83)
mrv2855(74.1/73.7/0.4/%0.54)
compeng ( 68.4/68.1/0.3/%0.44)

elifff_9595 (72/71.5/0.5/%0.69)
Edebiye 006 (80,2/79.5/ 0.7/ %0.87)

12. Takım ortalaması:0,910

Sorma baharim 250 gram aklım vardı oda kaptan olunca gitti

Şaka bir yana bildiğim şeyi yanlış yapmaktan korktuğum için teyid ihtiyacı hissettim kimsenin hakkını yemiyeyim diye ama bilgileri beynimde güncelledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…