Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

8520A4C7-BB17-4B97-87BD-14830D4278CA.jpeg

Selamın Aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Herkese hayırlı sabahlar ve hayırlı cumalar :KK68:
Rabbim şu mübarek günün hürmetine bizlere gönlümüzden geçenleri hayırlı olarak nasip eder inşallah .....Aminnnnnnnnnnn

Hemen bildirimler başlamadan emin olmak için sizlerede sorayım :KK48:
557.Etapta izne ayrılan üyem bugün nasipse dönecek 560. etapta olduğumuza göre 3 hafta geçtiği için döndüğünde yüzdesini 4e bölüyorum doğrudur dimi :KK66: hani senelerdir hep öyle yapıyorumda ( uzak kaldığı etap sayısı +1 olarak bölüyorum )
Geçen hafta bir ara burada bir arkadşımızın sorusu üzerine aynı şeyi dediğimde doğru dendi ama bir an tereddütte kaldım nedense :KK48: Heee doğru deyin de içim rahat etsin :KK48:

Gerek kalmadı tekrar karar defterini inceledim öyleymiş :KK66: ohh rahatladım doğru hatırlamışım :KK70:

Son düzenleme:

Rabbim şu mübarek günün hürmetine bizlere gönlümüzden geçenleri hayırlı olarak nasip eder inşallah .....Aminnnnnnnnnnn

557.Etapta izne ayrılan üyem bugün nasipse dönecek 560. etapta olduğumuza göre 3 hafta geçtiği için döndüğünde yüzdesini 4e bölüyorum doğrudur dimi :KK66: hani senelerdir hep öyle yapıyorumda ( uzak kaldığı etap sayısı +1 olarak bölüyorum )
Geçen hafta bir ara burada bir arkadşımızın sorusu üzerine aynı şeyi dediğimde doğru dendi ama bir an tereddütte kaldım nedense :KK48: Heee doğru deyin de içim rahat etsin :KK48:

Gerek kalmadı tekrar karar defterini inceledim öyleymiş :KK66: ohh rahatladım doğru hatırlamışım :KK70:
Bildirimsiz mi ayrıldı canım. Bildirimsiz ayrıldıysa artı bir ekle yoksa eklemene gerek yok ki. Geçen hafta sen 31 dedin biz 30 da karar kılmıştık :-)

Parmak kaldirana surpriz mi var :KK53::KK25:

:deli::rapci::silah::super::stop::KK25:
İşimi sağlama almak için bulabildiğim tüm parmaklı emojilerle ben buradayım diyorum:confused:

Evet sürpriz var.. üç vakte kadar.
Ancak sadece ilk parmak kaldırana.. yani moni moni ye.
Sizler parmaklarınızı indirebilirsiniz. :KK15:

ne guldum yaa :KK70: yalniz bahar ne kadar meraklisiniz parmak kaldiran bu hafta yuzdeleri ikiye bolcek falan derse :KK70:
İşte mesele de bu zaten.. arkasından ne geleceğini bilmediği halde parmak kaldırabilmek.
Bu nedenle parmak kaldıran herkese :KK200:
Kep gelmis uzun ugraslar sonunda :halay:
Emeğine sağlık kaptanım, mevzuu uğraştırdı seni.

İşte mesele de bu zaten.. arkasından ne geleceğini bilmediği halde parmak kaldırabilmek.

:KK200:
:KK23:

Bildirimsiz mi ayrıldı canım. Bildirimsiz ayrıldıysa artı bir ekle yoksa eklemene gerek yok ki. Geçen hafta sen 31 dedin biz 30 da karar kılmıştık :-)

Heee bildirim yapmıştı iyi oldu söylediğin düzeltiyorum hemen sağ olasın :KK66:

olsun editörüm sorun değil sadece benim yoğun bir anıma gelince mesajları eksik göndermişim kazen de e
ilk başta atlamış neyse ki sorun halledildi

Geçen hafta bir ara burada bir arkadşımızın sorusu üzerine aynı şeyi dediğimde doğru dendi ama bir an tereddütte kaldım nedense H:KK48:eee doğru deyin de içim rahat etsin :KK48:

Ah sevgili kaptanım ah.. :KK48:
Bu konu bir türlü açıklığa kavuşamıyor senin için.
"Uzak kaldığı etap sayısı + 1" formülünü aklından çıkart önce. Bunu silersen kolaylaşacak.

560-557: 3
Burada önemli olan 557. etapta izne ayrılırken bildirim yaptı mı yapmadı mı?
Yapmadıysa 557. etabı da dahil edersin ve o zaman 3+1=4 olur.
Ama eğer bildirim yaparak izne çıktıysa o zaman basit matematikle 3 hafta olur.

Aklındaki formülü sil lütfen. :temizlik: Kendi aklını kendin karıştırıyorsun. Hoppa

En Büyük TÜRKİYECUMA ZAYIFLAMA YARIŞMASI 560. ETAP En Büyük TÜRKİYE
(2 Mart-9 Mart)

***12. Takım 560.Etap***

Gulumse25(76.1/75.5/0,6/%0,79)
bulutungokyuzu(68,9/67,4/1,5/%2,18)
soffty(60/59.5/0.5/%0.83)
mrv2855(74.1/73.7/0.4/%0.54)
compeng ( 68.4/68.1/0.3/%0.44)

elifff_9595 (72/71.5/0.5/%0.69)
Edebiye 006 (80,2/79.5/ 0.7/ %0.87)

12. Takım ortalaması:0,910

Ah sevgili kaptanım ah.. :KK48:
Bu konu bir türlü açıklığa kavuşamıyor senin için.
"Uzak kaldığı etap sayısı + 1" formülünü aklından çıkart önce. Bunu silersen kolaylaşacak.

560-557: 3
Burada önemli olan 557. etapta izne ayrılırken bildirim yaptı mı yapmadı mı?
Yapmadıysa 557. etabı da dahil edersin ve o zaman 3+1=4 olur.
Ama eğer bildirim yaparak izne çıktıysa o zaman basit matematikle 3 hafta olur.

Aklındaki formülü sil lütfen. :temizlik: Kendi aklını kendin karıştırıyorsun. Hoppa

Sorma baharim 250 gram aklım vardı oda kaptan olunca gitti :KK70: :KK70: :KK70:

Şaka bir yana bildiğim şeyi yanlış yapmaktan korktuğum için teyid ihtiyacı hissettim kimsenin hakkını yemiyeyim diye ama bilgileri beynimde güncelledim :KK66:

X