Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Arkadaşlar 559. etabımızın sonuç listeleri hazır ve nazırdır.

Kilo veren herkesi canı gönülden tebrik ederim.

https://www.kadinlarkulubu.com/foru...sonuc-listeleri.153328/page-152#post-55088283

Ellerine sağlık kaptanım leydim.

Sen yokken, ben kaptan arkadaşlarımdan özel bir ricada bulunmuştum.
Şöyle ki; emoji pıtırcıklarımızı sadece takım ve bireysel derece mesajında yapıyoruz. Sonuç listelerinde ise emoji kullanmıyoruz. Çünkü; ben excele geçirirken emojiler dosya kapasitesini yükseltiyor ve yavaşlatıyor. O yüzden de tek tek silmem gerekiyor.

Bir sonraki liste hazırlama sırası geldiğinde aklında olsun.

Hemen düzelteyim canım haberim yoktu

Sana zorluk olmasın.

SORU

Kısa bir süre önce uygulamaya geçirdiğimiz "Yeni Üye Yönlendirmesi" sistemine ilişkin bazı sıkıntılar baş gösterdi. Sohbetleşerek zaman kaybı yaratmak yerine oylamaya sunmaya karar verdim.

Her zamanki gibi sizlerin kararı önemli.

Soru şu:

Yeni üye alımında eski sisteme dönelim mi?

OYLAMA

1. TAKIM HAYIR
2. TAKIM HAYIR
3. TAKIM EVET
4. TAKIM EVET
5. TAKIM EVET
6. TAKIM EVET
7. TAKIM HAYIR
8. TAKIM HAYIR
10. TAKIM HAYIR
12. TAKIM EVET
13. TAKIM HAYIR
14. TAKIM EVET

OYLAMA KOŞULLARI

• Oylama 8 Mart 2018 Perşembe akşamı 18:00 e kadar devam edecektir.
  • Sonuçlar oy çokluğu metodu ile belirlenecektir. Bu durumda EVET veya HAYIR oylarından birinin 7 oy alması yeterlidir.
  • Hayır oyu kullanan takım, nedenini açıklamak zorunda değildir.

Hayır diyecektim ben ya araya karışmasın akşam yapayım dedim top bana kalmış şahsen ben üye yakalayamiyorum yoğun olduğum için hatta bu yüzden bir ara 3 üye aylarca ilerlemeye çalıştık en son kazene rica etmiştik o yüzden ben bu sistem bir süre kalsin diyorum en azindan eşitlik olduğuna göre ne olacak bilmiyorum ama

Son oy da kullanılmış ve berabere kalınmış.
6 EVET
6 HAYIR

seaBahAR oylama eger berabere olursa sende fikrini belirt bence :) seninde oy hakkin olsun

Uygulamanın birebir içinde olan sizlersiniz. O nedenle sizin fikirleriniz öncelikli olduğu için prensip olarak oylama dışı kalıyordum.
Ama bu durumda sadece akıl yürütmekten başka bir çıkar yolum yok.

Öncelikle her kararın değiştirilebilir olduğunu unutmayalım.
Ve buradan yola çıkarak da, takımların yarısndan geçer not almış olan yeni uygulamamıza bir süre daha şans tanıyalım.

Başvuru yapan üyelerin mesajlarını alıntılayarak, takım üye ihtiyaç linki ile birleştirmeye dikkat etmek lazım. Çünkü; onlar hep yeni üye olacak, onlar buradaki sistemi hiçbir zaman bilemeyecekler. Yönlendirmek önemli.

Oylamaya katılan herkese teşekkür ederim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…