Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

kızlar bi sorum var
bi üyem izine ayrıldı ayrılınca hamile kaldı ve düşük yaptı su an kilosu izine ayrıldıgından fazla listeye girebiliyo sanırım dimi ?

kızlar bi sorum var
bi üyem izine ayrıldı ayrılınca hamile kaldı ve düşük yaptı su an kilosu izine ayrıldıgından fazla listeye girebiliyo sanırım dimi ?
canım izne ayrılırken hamilelik sebebiyle gibi birşey yazılmışmıydı normalde bu tür bir şey yazıldıysa sağlık sebebiyle listeye girilebiliyor izne ayrılalı ne kadar oldu?
pardon karar defterini yeniden okudum orda der ki
Ekstrem durumlar:
1) Üyenin izin döneminde kilo alma nedeni hamilelik veya sağlık sorunu ise aldığı kiloyu vermesi beklenmeden listeye alınır.

ekstrem durum 1 le listeye girebilir
kaptinn

anka kaptanım ektrem durum a/1 oluyor a/2 değil

not: bu emojiye bayılıyom yaa
Ben de çok seviyorum bunu.. bakıp göremiyorum o ayrı konu.. bir de her defasında emojiye bas, tabloyu bekle, sonra beş kat merdiven in, arada reklam panosuna kafayı geçir, aradığın emojiyi bul, imleci üstüne denk getirt.. yani.

Kodunu ezberlemek gerek.

Kodu nereden bulacağımı da anlarsam tamamdır bu iş.

Bence emoji klavyesi olsun.

Geçmiş olsun arkadaşımıza. Evet extrem durum a/2 ye göre geri döndü notuyla girebiliyor.

cok teşekkürler kızlaar
tam not düşülmüş mü diye bakarken size cvp vermişiniz bile :)

: KK53 : sanırım deniyorum hemen
evet dogruymş :))

: KK53 : sanırım deniyorum hemen
evet dogruymş :))
Teşekkürler tatlım..

upload.gen.tr excel dosyası atıp linke çevirebilirsin.. son zamanlarda denemedim ama sanırım devam ediyordur.
ben ekran fotosu alıp, painte aktarıp, orada gerekli kırpmaları yapıp sonra da hizliresim.com da upload ediyorum.

Demin seni de çoklu alıntıya dahil etmiştim, ama ne olduysa uçmuş..
İfadeler bölümünde bu mu vardı? Ben hiçbir yeri bilmiyorum yahu.. Anca Mr. Excel.
Ama geçenlerde üye engelenebileceğini öğrendim.
Bir de şöyle bir arzum var.
Mesela bütün takımları işaretlesem, sonra da bir tuşa bassam takımlardaki son konuşmaların hepsini şu tıklama işlemi olmadan görsem.. timeline gibi aksa mesela.. güzel olurdu.
Belki bu da vardır ve ben bunu da bilmiyorumdur.

teşekkürler ben bunu bir deneyeyim beceremezsem artık takımdaki gençlere söylerim onlar hallederler

Kodunu yazınca çıkıyorsa eğer ben bütün kodları ezberlemeye razıyım. Emoji aramaktan bir hal oluyorum. Ama hepsine de ayrı bayılıyorum. Hele buna bitiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…