Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Hanımlar,
burada kimler kaptan, kimler hangi kaptanın takımında bilmem, pek de ilgilenmem, beni alakadar eden kısmı site kurallarına uyup uymadığınızdır.

Birkaç haftadır bu bölümde bir gerginlik var ve bu gerginliği ya kendi topiklerinize ya da böyle genel bir topiğe yansıtıyorsunuz, kaptanlar arası çekişme varsa veya kurallarınız, yarışma biçiminizle ilgili sorunlarınız varsa bunu tüm kaptanlar özelden bir konferans görüşme yaparak halletmeniz daha makul değil mi?
Böylece takımlarınızda yer alan insanlar bu gerginliği görüp taraf olmak zorunda kalmaz, yarışma motivasyonları düşmez, kaptanların takımlarına karşı sorumluluğu olduğunu düşünüyorum, sonuçta sizlerin takımında yer alan kişiler size bağlanıyor, sizin söylediğiniz yolda ilerlemeye çalışıyor, sizler sağduyulu olacak, takımları birbirine kışkırtacak hareketlerden kaçacaksınız ki size inanan, sizle kader birliği yapanlar da o kadar sakin kalsın.

Rica ediyorum, aranızdaki anlaşmazlıklar neyse bir an önce çözün yoksa bu hem yarışmaları etkileyecek, ki buna hakkınız yok, herkes emek veriyor, hem de banlanmaların sonu gelmeyecek.

valla tartı resmi de güven vermiyorsa o zaman bu güven durumu Kişiyle Allah arasında diyeyim fotoğrftan başka tek seçenek video kalıyor onuda ne şartlarda tartildigimiz malum
Kişi ne ederse kendine eder gerisini konuşmaya degmez bence

Son olaylarda biri gelip atesi yakiyor saklanmaya gidiyor
Kalanlar birseyleri ifade etmeye calisirken aus gelip ayar cekiyor gibi hissediyorum
Kusura bakmayin ama herkes kendi takimiyla ilgilense olmuyormu
Iyi kaptan Kotu kaptanmi var anlamadimki
Hem kime gore iyi
Neyse hayirli gunler

Aslında aynı şeyi söylüyorum.. önemli olan güven.. güven olmadıktan sonra istediği kdr tartı resmi olsun.. kaptan ile yarışmacı arasında bi durum..

Katılıyorum mervecim Video net çözüm
Fakat kendi adıma yazıyorum
Hangi sebeple bu yarışmayı takım arkadaşlarımı kaptanımı ve kendimi kandırma yoluna gireyim amacımdan sapayım
İnsanın öncelikle özüne sadık olması gerekir
Dediğin gibi herkes kendine eder

Ausencia yazını yeni gördüm, ben bu teklifi Miu'ya yapmıştım, hatırlıyordur çünkü üstünden çok zaman geçmedi.
Hatta aynen şöyle dedim, kaptanlar arası bir sıkıntı varsa, yarışma kuralları, yarışmanın biçimiyle ilgili sorunlar oluyorsa bunu takımlarınıza yansıtmamak için isterseniz bölüm editörünüz seaBahAR gözetiminde bir konferans görüşme yapın.

Bölüm editörünüz varken öncelik onundur, son çıkış olarak ben varım ama buradaki kişisel sürtüşmeler böyle devam edemez, kaptanların önceliği takımlarını motive etmektir, işin içine karşılıklı kişisel sorunlar giriyorsa kusura bakmayın, işinize burnumu sokuyorum ama o zaman gerekirse kaptan değişiklikleri yapın.
Bakıyorum her tartışmada kaptanlar başı çekiyor, böyle olmamalı.

Aynadaki goruntude degismezki
Seni onu oburunu kandirayinda aynayi nasil kandirayim

Son tartismalarda aslinda bir sorun olacak konular yok
Bence ego savaslarindan herseyi yanlis anlamaya basladik

Artık kaptanlarımızdan biri öncü olsun ve ara bulunsun.Diyet topiğinden ziyade derdim var topiğine döndü.Her hafta biri banlanıyor.Konuşarak anlaşmak hakaretsiz fikir alışverişi yapmak bu kadarmı zor sevgili hanımlar.

berilceee,
diyet bölümünü sorun çıkmadıkça takip etmiyorum biliyorsunuz ama son birkaç haftadır bir kaynama olduğu muhakkak, en azından benim gördüğüm kaptanlar arası bir gerginlik olduğu ve maalesef ki yine gördüklerimi dile getirmem gerekirse bu gerginlikler de kaptanlar sakin kalıp takımı kontrol altında tutmak yerine tartışmada en ön sırada yer alıyor, elde edilen başarılar mı yoksa takımlarındaki destekler mi onları kavgada en önde koşmaya itiyor bilemem ama sonuçta burası iktidar savaşı verilen bir yer değil, maksat kilo vermek, hafta birincilikleri de kilo vermeye motive etmek için yapılıyor, başka bir amacı yok, o yüzden rica ediyorum herkes bir silkelenip kendine gelsin.

Çok özür dilerim ... gözlem paylaşıyorum herkes gibi sevgili berilceee ... kalanlar bir şeyleri ifade etmeye çalışırken demişsin ya ... işte tıpkı onlar gibi ..bende kendimce ifade ediyorum kendimi .
Ayar çekmek ne demek ... ki uslubum hep bellidir.

Haberim yok munecim bu teklifinden ama çok isabetli bence de. Ne gerek var diye düşünülmesin ... ateş olmayan yerden duman çıkmaz ve son zamanlarda bu bölümün dumanı eksik olmuyor ... kimse ..ne ise sorun ... açık açık orada konuşulursa bence halledilir muhakkak .

Çok haklısın aslında. Bizim sorunumuz nerelere geldi.

Aslında aynı şeyi söylüyorum.. önemli olan güven.. güven olmadıktan sonra istediği kdr tartı resmi olsun.. kaptan ile yarışmacı arasında bi durum..
Kaptanlarimizda yarışmacıya güveniyor ki listeye alıyor canım her önüne gelen listeye dahil olamiyor ki inandığımız güven duyduğumuz arkadaşları dahil ediyoruz bu yuzden inandırıcılık olayını sorgulamak boşa kürek çekmek gibi geliyor bana tabi bu benim şahsi fikrim
yani sonuçta amacimiz belli hepimiz sağlıklı bir şekilde kilolarimizdan kurtulmak herşeyden önce herkesten önce niye kendimizi kandıralim ki

Neyse, bölümünüzdeki ast üst meselelerini, kurallarınızı, kendi içinizdeki yapıyı bilmem, ben moderatör olarak kötü içerikler üzerine daldım ve gözlemlerimi, önerimi yazdım.

Lütfen bu konu artık kapansın, tüm takım kaptanları sitede olduğu bir zaman da özelden bir toplantı yapılsın, ben girince banlanma olur çünkü.

Bu arada @MiuLego kaptana yapılan hakaretleri beğenmek nasıl bir düşünce yapısı bi açıklarmısınız?
Ayıp gerçekten çok ayıp
Bende polemiğe girmemek için yazmadım ama hadsiz diye yapılan bir yorumu beğenmek sebep oku demesi mi?? Haftalardır üstüne gidilen ve cevap vermeyen @MiuLego kaptan.. kaptanların okuması araştırması lazım dedi diye mi banlandı??

Işte zaten sorun bu .
Bi dünya yanlış anlaşılmadan ve kişisel polemikten ..takımlar zarar göreceğine... kaptanlar elini taşın altına koyarak konuşun.
Konf.dedim çünkü takım üyeleri gelip bir şeyler yazıyor haklı olarak ... bazen kalemin dengesi kaçıyor ... ceza almasınlar ..o yüzden kaptanlar özelden konuşsun istedim nacizane .

Bu silkelenmenin olabilmesi icin kaptanlarin kullandigi dile diktat etmesi gerekiyor munem
Sanal ortam Zaten mimik vs yok yazilanlarda kiskirtici olunca haliyle geriliyor ortam
Artik kisilige dil uzatiliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…