Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Toplight kaptanım ben de bir şey söylemek istiyorum yüzdem bu hafta 5in üstünde olduğu için. Detox filan yapmadım diyete başladığımdan beri ve defalarca dereceye girdim sağlıklı bir şekilde güzel kilo kaybettim siz de biliyorsunuz bunu. Asla amacım tartışmak değil yazdığınız her şeye de kelimesi kelimesine katılıyorum sadece kendi adıma bir şeyler yazmak istedim, zira yüzdem ile 1. Olacağımdan emindim çünkü çok emek verdim ve bir arkadaş hırs edip Detox ile çok yüksek bir yüzde çıkarınca kendi adıma üzüldüm onun adına eğer kalıcı bir kilo kaybı ise sevindim. Dediğim gibi size hak veriyorum tamamen, sadece kendimi açıklamak için yazmak istedim :) böyle yüksek kayıplar her hafta olursa sıkıntı 1 hafta ile sınırlı ise bir sıkıntı yaratacağını düşünmüyorum zira ben sağlıklı bir şekilde verdiğim halde o 3 kiloyu şu an 1 kilosu geri gelmiş durumda. Bunu da belirtmek istedim.

Başarı hıkayenı okuyan o resımlerı gören herkesın uzun sure idolü olacağından emınım
Koskocaman tebrıkler

Gayet saglikliyim ve boyle assiri bi detoksta degildi o haftaki menulerim hergun hergun smonite degildi zaten kiloda almadim halimden memnunum yani migdemde kuculmus gibi hissediyorum gozumun onunde kekler kisirlar var simdi bense cantamda getirdigim yemegimi yiyorum ve kendimi daha dinc hissediyorum sanki vucudumdaki tum toksinler zararli maddeler gitmis gibi mutluyum kisacasi

Tartı fotosunun ne inandırıcılığı var bilemiyorum.. bana bi kilo söyleyin size tartı fotosunu atim
Kimse kimseye inanmak zorunda değil ya da kimse kimseyi inandırmak zorunda değil burada kim ne kadar kilo verirse de kendine alırsa da kendine bu konu niye bu kadar buyutuldu anlamış değilim

Sevgili inatettimolacak ın alıntısı ile girdim , okurken aklımda bir sürü şey yazmak vardı güzel güzel sahgull kaptanın meta ile ilgili mesajına da metabolizmadan bahseden kişi olarak şunu şunu yazarım diyordum okuyarak gelirken ama ortalık 56 olmuş yazacaklarım içime kaçtı ... hevesim de kaçtı .

Ne gerek var ki böyle incitmeye ... Sözüm herkese ... Haddim mi değil mi bilmeden yazıyorum işte , isteyen deli desin geçsin ...

Ne gerek var var ki bu kadar can acıtan yerden vurmaya ....

Olanı konuşun .

Olan ne ? neden son zamanlarda takımlarda yüzdeler çok arttı ? bu sağlıklı mı ? vs.....

Kaptanlar bir takımın başında iken zibilyon tane şeyle uğraşıyor zaten ... seaBahAR ın dediği çok doğrudur her zaman ... mütevazilikle yazar ama doğrudur da ... Bu gemi en çok kaptanla yürür ... Eyvallah o arşivler , analizler ... yılların kayıtları ölüyü diriltir :)) zor ama sonuçta cansız ... ama kaptanlar insanla uğraşır ..her gün .. her tür ... geleni ..gelemeyeni ... kadir bileni bilmeyeni ... hemen küseni ... posta koyanı ... türlü türlü kadınla...
Bilabedel uğraşır ... gönüllü ...

Bir gönül işi ... bu boyuta gelmesin ... Biri çıkıp alttan altta ima etmesin , öteki az biliyorsan aç oku demesin ... beri ki kendi de aynını yapıyorken , yanlış içinde olanı eleştirmesin ... Gönül işi burası ... bir dönüp kendimize , önümüze bakalım ...

Ha sevgili toplight ın ilk mesajına daha somut , istatiksel cevap vermiştim ilk olarak ... ama işin görülmeyen görünen :) ve asolalan yanı bazı takımlararası kişisel sorunlar ve hırs ... Ve adım gibi eminim bir çoğu külliyen yanlış anlaşılma , kulaktan dolma kulis , dolduruş ... kulaktan kulağa lafların ondan ona yanlış iletişimi ile bugüne geldi .
Yoksa kim kimin tavuğuna kıışt demek için buralarda nöbete dikilsin ki .

Çok üzüldüm okuduklarıma ... temsilinde olmasam da , dahilinde olduğum 7.takım adına başta ... diğer bazı yazılara da ...
Cidden çok üzüldüm .

Bu gemide çok yolcu var . Şahsi polemikler yüzünden bir kişinin dahi kilo verme motivasyonun bozulmasını istemem ... çok üzülürüm .

Bence göz ardı edilen , yokmuş gibi davranılan ama işin altında buz gibi net olan bu kişisel sorunlar kaptanlar arası . BU hengamede olan kilo vermek isteyenlere olursa ne acı .

Teklifim sevgili mune 'den SADECE kaptanların dahil olduğu ... bir konferans görüşme açılması ... oradan konuşulması . BU şekilde üyelerde burayı okuyup yerli yersiz olaya müdahil olup , tam bilmedikleri konularda sırf takımlarını , kaptanlarını ya da kenilerini savunacaklar diye yok yere polemik yaşamazlar ...

Uzun oldu yine ..kusura bakmayın .. ama bence bunu yapın ... konuşarak halledilmeyecek şey yoktur

Son düzenleme:
Kimse kimseye inanmak zorunda değil ya da kimse kimseyi inandırmak zorunda değil burada kim ne kadar kilo verirse de kendine alırsa da kendine bu konu niye bu kadar buyutuldu anlamış değilim
Ben özel olarak kimseye sölemedim.. Tartı fotosu kaptan ile yarışmacısı arasında.. kaptan yarışmacıya güvendikten sonra dicek ve yapacak bişeyimiz yok.. tartı fotosunun delil olmadığını söylemek istedim...

Orda benim.adim geciyorsa mudahil olurum

Mutlu huzurlu günler kader arkadaşlarım
Yazılanları yeni gördüm, gerçekten üzüldüm
Bizim burdaki amacımız ,birbirimize destek olarak kilo derdinden kurtulmak.
Yoksa birbirimizi incitip ,aşağılamak değil.
Yarışma kısmı bu işin heyecanı ,motivasyon aracı ...
Ben kendi adıma diyet grublarından çok şeyler öğrendim, öğrenmeyede devam ediyorum .
Bunun içinde bütün arkadaşlarım benim için çok değerlidir.

Herkese kalpten sevgiler...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…