Cuma Zayıflama Yarışması Üyelerinin Paylaşım Alanı

Mezun olmasın edıtorum
Kendısının ıstegı 48 kılo olmak
Herşey ıcın kusura bakma lütfen
Emegın ıcın teşekkürler

Inceliğin için çok teşekkür ederiz Baharcım
Zaten o kadar sorumlu bi üyemdiki o durumda bile bana haber verip durumu açıkladı sağolsun.
Inş.kısa zamanda toparlanıp geri döner

Aynı acıyı yaşayan herkese kalpten sevgiler ..

özverin ve inceliğin için çok teşekkür ederiz abla bizimde tek isteğimiz en kısa zamanda toparlanıp aramıza dönmesi böyle bir acıdan sonra nasıl toparlanır insan onu da bilemiyorum ama herşey insanlar için

Ellerine ve emeğine sağlık Baharcığım
Bu arada bizim listeye eklediğim arkadaşımızla ilgili şöyle bir durum var 6 aydan çok çok fazla oldu izne ayrılalı ve aldığı kilo %5den fazla olduğu için listeye eklemiştim kısa sürede o kiloyu veremeyeceği için Çok azimli ve istekli bir arkadaşımız yalnız izne ayrılırken herhangi bir not düşülmemiş ( 2 seneden fazla olmuş bu durumda yinede kilo vermeyi beklemesi gerekiyormu bilemedim hatta bir arkadaşa danıştım eklenebilir artıyla denince ekledim ama sıkıntı olursa mecbur çıkartırız )
Umarım gerek kalmaz tabiki

Canim listeye ekstrem durum 2 yazmaliydin sonuc listelerinde duzelt istersen eger 6 ayi gecmis ve %5 ten fazla ise

Mezun olmasın edıtorum
Kendısının ıstegı 48 kılo olmak
Herşey ıcın kusura bakma lütfen
Emegın ıcın teşekkürler
Bu şekilde düzenledim listemi, teşekkürler.

Bu durumda diğer takımların yaptığı gibi ve toplight kaptanımın dediği gibi, üye bildiriminin yanına ekstrem durum 2 nedeniyle şeklinde açıklama yazman gerekiyordu. Karar defterinde açıkça yazıyor zaten.
Listeyi düzeltir misin, rica etsem.

Mail geliyor ya bildirimler senden gelince hemen bakıyorum
Korktum bi an yüzdemiz düşecek diye sevindim şimdi
Şimdi merak edersin sen ne oldu diye.. şöyle ki;
hamzakifzulal'ın karnesini hazırlamaya başlamıştım. Güncel kilosunu 69,9 yazmışım 69 yerine. Böyle olunca karne hedefini tutturamamış oldu. Yani tamamen benim hatam. Tekrar kontrol edince fark ettim neyse ki.

Karneleri hazırlayayım da bu hafta sadece analizlerle uğraşayabileyim diye bir telaş bir telaş..

Çünkü 7. takım hep en çok zaman isteyen takım olmuştur. Boşlukta olan üyesi azdır, üyeler kolay kolay izne çıkmazlar.. böyle olunca upuzun bir üye listesi olur elimde..

Sanırım son bir karne daha var.. Kahvemi yapıp döneyim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…